Милистан Для Новорожденных (Paracetamol) инструкция по применению

Адаптированная инструкция
Производитель:
Непосредственное производство: Гракуре Фармасьютикалс ЛТД
Фармакотерапевтическая группа:
Анальгетики и антипиретики.
Категория отпуска:
Без рецепта.
Внимание
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Официальная инструкция
Состав:
5 мл сиропу містять 125 мг парацетамолу; допоміжні речовини: поліетиленгліколь 1500, метилпарабен, пропілпарабен, цукор, кислота лимонна, натрію цитрат, барвники: сенсет жовтий (колір сонця, що заходить), есенція змішаних фруктів, вода очищена.
Основные физико-химические свойства:
сиропоподібна прозора рідина оранжевого кольору з фруктовим смаком;
Производитель:
Гракуре Фармасьютикалс ЛТД
Фармакотерапевтическая группа:
Анальгетики и антипиретики.
Показания к применению:
Пропасні стани при інфекційно-запальних захворюваннях та біль різного походження (при прорізуванні зубів, у вухах, головний та зубний біль, у м’язах).
Противопоказания:
Підвищена чутливість хворих до парацетамолу та інших компонентів препарату, тяжкі захворювання печінки та нирок, дитячий вік до 3 місяців.
Особенности применения:
При тривалому застосуванні препарату можливе ураження печінки, нирок та системи кровотворення.
Способ применения и дозы:
Мірна ложечка на 5 мл знаходиться усередині упаковки. Дітям віком до 3 місяців: 2,5 мл (60 мг) – або 10 мг на 1 кг маси тіла;Від 3 місяців до 1 року: 2,5 мл - 5 мл (60 - 125 мг);від 1 року до 3 років: 5 мл – 7,5 мл (125 - 185 мг);від 3 років до 6 років: 7,5 мл - 10 мл (185 - 250 мг);При необхідності препарат призначають кожні 4 години, але не більше 4 разів протягом 24 годин.Максимальна добова доза для дітей:від 3 до 6 місяців (до 7 кг) – 350 мг;від 6 місяців до 1 року (до 10 кг) – 500 мг;від 3 до 6 років (до 22 кг) – 1000 мг;від 6 до 9 років (до 30 кг) – 1500 мг.Максимальна тривалість лікування – 5 – 7 діб.
Передозировка:
Парацетамол у великих дозах має гепатотоксичну дію.Клінічні та біохімічні ознаки ураження печінки проявляються через 12 – 24 години. До них відносяться підвищення активності дегідрогенази, печінкової трансамінази, підвищення концентрації білірубіну і зниження рівня протромбіну.Симптоми передозування: анорексія, нудота, блювання, біль у животі, блідість шкіри, енцефалопатії.Лікування: негайна госпіталізація, промивання шлунка, введення N – ацетилцистеїну внутрішньовенно, метіонін перорально.
Побочные действия:
У поодиноких випадках у дитини можуть з’явитися алергічні реакції (шкірний висип). Дуже рідко відзначається зниження рівня тромбоцитів, анемія, ниркова коліка, асептична піурія, інтерстиціальний синдром.
Лекарственное взаимодействие:
Кофеїн може посилити аналгетичну дію парацетамолу. Парацетамол може посилити дію непрямих антикоагулянтів, похідних кумарину, індолу. При одночасному застосуванні з барбітуратами, рифампіцином, фенобарбіталом, алкоголем значно підвищується ризик гепатотоксичної дії. Слід бути обережним при одночасному застосуванні препарату разом з іншими засобами, що містять парацетамол.
Срок годности:
Зберігати при кімнатній температурі (15 - 25 °С) у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.Термін зберігання відкритого флакона – 90 днів.
Форма выпуска / упаковка:
По 100 мл у флаконі, 1 флакон з мірною ложечкою у картонній коробці.
Категория отпуска:
Без рецепта.
Дополнительно:
Загальна характеристика
міжнародна та хімічна назви: Paracetamol; N-(4-гідроксифеніл) ацетамід;
Форма випуску
Сироп.
Заявник
Мілі Хелскере Лімітед, Великобританія.
Адреса
Хай ПойнтТомас Стрит
Дополнительные данные
Внимание
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Редакция
