Милкардил инструкция по применению

Милкардил фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Милкардил капсулы по 250 мг №40 (10х4)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11740/01/01 от 11.10.2011. Приказ № 655 от 11.10.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: мельдонію дигідрат (триметилгідразинію пропіонату дигідрат);1 капсула містить мельдонію дигідрат (триметилгідразинію пропіонату дигідрату) у перерахуванні на дигідрат без адсорбованої вологи - 250 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат.Капсула: титану діоксид Е 171, желатин.

Основные физико-химические свойства:

тверді желатинові капсули № 1 білого кольору. Вміст капсули – білий або майже білий кристалічний порошок, допускається слабкий специфічний запах. Порошок гігроскопічний, допускається комкування.

Производитель:

Макиз-Фарма, ООО для "Нижфарм, ОАО", Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему. Другие кардиологические препараты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Синтетичний аналог гама-бутиробетаїну, інгібує гама-бутиробетаїнгідроксиназу, знижує синтез карнітину та транспорт довголанцюгових жирних кислот через оболонки клітин, перешкоджає накопиченню в клітинах активованих форм неокислених жирних кислот – похідних ацилкарнітину та ацилкоферменту А.Кардіопротекторний засіб, нормалізує метаболізм міокарда. В умовах ішемії відновлює рівновагу процесів доставки кисню та його споживання в клітинах, попереджає порушення транспорту АТФ; одночасно з цим активує гліколіз, який протікає без додаткового споживання кисню. В результаті зниження концентрації карнітину посилено синтезується гама-бутиробетаїн, який має вазодилатуючі властивості. Механізм дії зумовлює різноманітність його фармакологічних ефектів: підвищення працездатності, зниження симптомів психічного та фізичного перенапруження, активація тканинного та гуморального імунітету, кардіопротекторної дії. У випадку гострого ішемічного пошкодження міокарда уповільнює появу некротичної зони, прискорює реабілітаційний період. При серцевій недостатності підвищує скорочувальну здатність міокарда, підвищує толерантність до фізичного навантаження, знижує частоту нападів стенокардії. При гострих та хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу покращує циркуляцію крові в осередку ішемії, сприяючи перерозподілу крові на користь ішемізованої ділянки. Ефективний у випадку васкулярної та дистрофічної патології дна ока. Характерна також тонізуюча дія на центральну нервову систему, усунення функціональних порушень соматичної та вегетативної нервової системи у хворих із хронічним алкоголізмом при синдромі абстиненції. Фармакокінетика. Після перорального прийому швидко всмоктується, біодоступність – 78 %. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після прийому внутрішньо. Метаболізує в організмі з утворенням двох основних метаболітів, які виводяться нирками. Період напіввиведення при прийомі внутрішньо залежить від дози, становить 3-6 годин.

Показания к применению:

У комплексній терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, хронічна серцева недостатність, дисгормональна кардіоміопатія);гострі порушення кровообігу в сітківці ока, порушення кровообігу мозку (інсульт, цереброваскулярна недостатність);абстинентний синдром при хронічному алкоголізмі (у комбінації зі специфічною терапією алкоголізму);зниження працездатності, фізичне перевантаження, в тому числі у спортсменів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах). Дитячий вік.

Особенности применения:

Через можливість розвитку збуджуючого ефекту препарат застосовують у першій половині дня. Мілкарділ не є препаратом першого ряду при терапії гострого коронарного синдрому. З обережністю застосовують при захворюваннях печінки і/або нирок, особливо протягом тривалого часу.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпечність застосування під час вагітності не доведена. Для уникнення можливого несприятливого впливу на плід під час вагітності препарат не призначають. Не з’ясовано, чи виділяється препарат у молоко матері. За необхідності застосування в період лактації годування груддю припиняють.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Пацієнти повинні бути попереджені про необхідність дотримуватися обережності при роботі з потенційно небезпечними механізмами та при керуванні автотранспортом, оскільки можливий розвиток збуджуючого ефекту.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Підсилює дію коронародилятуючих засобів, деяких гіпотензивних засобів, серцевих глікозидів. Можливе поєднання з антиангінальними засобами, антикоагулянтами, антиаритмічними засобами, діуретиками, бронхолітиками. Зважаючи на можливий розвиток помірної тахікардії та артеріальної гіпотензії, слід дотримуватися обережності при комбінації з нітрогліцерином, ніфедипіном, альфа-адреноблокаторами, гіпотензивними засобами та периферійними вазодилаторами.

Дети:

Не застосовують.

Способ применения и дозы:

Призначають дорослим внутрішньо.Серцево-судинні захворювання або порушення мозкового кровообігу.У складі комплексної терапії по 0,5-1,0 г на добу за один прийом (або розділити добову дозу на 2 прийоми). Курс лікування - 4-6 тижнів.Кардіалгія на тлі дисгормональної дистрофії міокарда – внутрішньо по 0,5 г на добу за один прийом (або розділити добову дозу на 2 прийоми). Курс лікування – 12 днів.Гостра фаза порушень мозкового кровообігу – застосовують ін’єкційну форму препарату протягом 10 днів, в подальшому переходять на застосування препарату внутрішньо по 0,5-1,0 г на добу за один прийом (або розділити добову дозу на 2 прийоми). Курс лікування - 4-6 тижнів.Хронічні порушення мозкового кровообігу – внутрішньо по 0,5 г на добу за один прийом (або розділити добову дозу на 2 прийоми). Курс лікування - 4-6 тижнів.Повторні курси (зазвичай 2-3 рази на рік) можливі після консультації з лікарем.Розумові та фізичні перевантаження, в тому числі у спортсменів.Застосовують по 0,25 г 4 рази на день. Курс лікування – 10-14 днів. За необхідності лікування повторюють через 2-3 тижні.Спортсменам призначають по 0,5-1,0 г внутрішньо 2 рази на день, перед тренуванням. Тривалість курсу в підготовчий період – 14-21 день, у період змагань – 10-14 днів.Хронічний алкоголізм.По 0,5 г 4 рази на день. Курс лікування – 7-10 днів.Максимальна добова доза – 1г.

Передозировка:

Можливе збудження, зниження артеріального тиску, нудота, блювання. Лікування: промивання шлунка, очищаюча клізма, симптоматичні засоби.

Побочные действия:

Рідко – алергічні реакції (почервоніння, висипання, свербіж, набряк), диспептичні явища, тахікардія, збудження, зміни артеріального тиску.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 º С.

Форма выпуска / упаковка:

Капсули по 250 мг. По 10 капсул у блістері з полівінілхлоридної плівки та фольги алюмінієвої, по 4 блістери у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Російська Федерація, 109029, м. Москва, Автомобільний проїзд, будинок 6, будова 4, будова 6, будова 8.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Милкардил
Производитель:Макиз-Фарма, ООО для "Нижфарм, ОАО", Российская Федерация
Форма выпуска:

Капсули по 250 мг. По 10 капсул у блістері з полівінілхлоридної плівки та фольги алюмінієвої, по 4 блістери у картонній пачці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/11740/01/01 от 11.10.2011. Приказ № 655 от 11.10.2011
МНН:Meldonium
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: мельдонію дигідрат (триметилгідразинію пропіонату дигідрат);1 капсула містить мельдонію дигідрат (триметилгідразинію пропіонату дигідрату) у перерахуванні на дигідрат без адсорбованої вологи - 250 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат.Капсула: титану діоксид Е 171, желатин.

Фармакологическая группа:Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему. Другие кардиологические препараты.
Код АТХ:C01EB22 - Мельдоний
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Эрозивный гастрит
Виды эрозивного гастритаЭрозивный гастрит — симпто...
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Реклама
Ученые назвали продукты, которые могут заменить глицин
Глицин является одной из 20 аминокислот, из которы...
Ученые сказали, какое количество воды надо пить перед сном
Для нормального функционирования клеток, тканей и ...
Реклама