Мориамин С-2 инструкция по применению

Мориамин С-2 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мориамин С-2 раствор д/инф. по 200 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12803/01/01 от 15.03.2013. Приказ № 210 от 15.03.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 мл розчину містить L-ізолейцину 5,5 мг, L-лейцину 12,3 мг, L-лізину гідрохлориду 22,3 мг, L-метіоніну 7,1 мг, L-фенілаланіну 8,7 мг, L-треоніну 5,4 мг, L‑триптофану 1,8 мг, L-валіну 6,1 мг, L-аргініну гідрохлориду 8 мг, L-гістидину гідрохлориду моногідрату 4 мг, гліцину 10 мг, D-сорбіту 50 мг;допоміжні речовини: L-цистеїну гідрохлорид, моногідрат; натрію метабісульфіт (Е 223); натрію гідроксид; вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

безбарвна або світло-жовта прозора рідина.

Производитель:

Дженерал Хоспител Продактс Паблик Ко., Лтд для "Еврофарм(ЮК)", Тайланд/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Кровезаменители и перфузионные растворы. Растворы для парентерального питания. Аминокислоты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат Моріамін® С-2, який є збалансованою сумішшю амінокислот (відповідно до формули Vuj-N), легко засвоюється організмом і може служити повноцінним джерелом білка при гіпопротеїнеміях різного генезису, а також забезпечує нормалізацію альбуміно-глобулінового коефіцієнта. D-сорбіт, який входить до складу препарату, ефективно метаболізується навіть за наявності у пацієнта порушень вуглеводневого обміну (внаслідок оперативного втручання, цукрового діабету тощо), що сприяє засвоєнню амінокислот. Фармакокінетика. АмінокислотиВведені внутрішньовенно амінокислоти включаються у тканини і застосовуються для біосинтезу білків. Швидкість захвату зазвичай велика, доза препарату 20 мл майже повністю виводиться з крові протягом 30 хвилин після введення. При введенні 9 % розчину амінокислот концентрації амінокислот у крові різко знижуються протягом 1 години після закінчення введення, а через 6 годин повертаються до вихідних рівнів, зареєстрованих до початку введення препарату. У разі комбінованого застосування разом з сахаридами (5 % розчином глюкози або сорбітом, як у препараті Моріамін® С-2) суміші амінокислот можуть засвоюватися організмом приблизно на 95 %.СорбітЧерез 3 години після введення сорбіту зі швидкістю 0,25 г/кг маси тіла на годину його концентрація у сироватці крові становить приблизно 20 мг/дл. Проте при введенні зі швидкістю 0,5 г/кг маси тіла на годину 10-20 % дози екскретується з сечею. Тому рекомендуються тривалі інфузії препарату.

Показания к применению:

Забезпечення амінокислотами пацієнтів з гіпопротеїнемією під час парентерального харчування, при підготовці до операції та після оперативного втручання.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Печінкова кома або небезпека її розвитку, тяжка ниркова або печінкова недостатність або гіперазотемія, порушення метаболізму амінокислот, вроджена непереносимість фруктози, метаболічний ацидоз, декомпенсована серцева недостатність, гострий набряк легень, шок, гіпоксія, гіпергідратація, гіперкаліємія.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Застосовувати тільки прозорий розчин з непошкодженого флакона.Слід дотримуватися нижчезазначених запобіжних заходів.Перед введенням препаратуУ холодну пору року може спостерігатися кристалізація препарату. У такому разі перед введенням його слід нагріти до температури 50-60 °C і після розчинення охолодити приблизно до температури тіла (37 °C). Не допускається застосування препарату у разі його помутніння.Ніколи не слід використовувати залишок препарату після попереднього застосування.Під час введення препаратуОскільки Моріамін® С-2 містить Na+ (≈ 18 мЕкв/л) і Cl– (≈ 182 мЕкв/л), необхідно контролювати електролітний баланс при введенні великих доз препарату або застосуванні його в комбінації з розчинами електролітів. Швидкість введення препаратуПрепарат слід вводити у вену повільно або краплинно.

Особенности применения:

Необхідно постійно контролювати кислотно-лужний і електролітний баланс, баланс рідини в організмі і стан функції нирок. При наявності гіпонатріємії при призначенні цього розчину слід звернути увагу на рівень натрію у крові.Введення препарату у великих кількостях може спричинити гіперкаліємію, особливо у хворих на цукровий діабет. Тому хворим, які перебувають у стані стресу, і хворим на цукровий діабет як І-го, так і ІІ-го типу при застосуванні даного розчину призначають невеликі дози інсуліну.Аргінін, що входить до складу препарату, може призвести до зменшення концентрації фосфору і збільшення концентрації калію в плазмі. Ці зміни особливо виражені у хворих на цукровий діабет. Слід приділяти особливу увагу при введенні препарату пацієнтам, яким застосування розчинів обмежене при різних захворюваннях: при сепсисі, есенціальній гіпертензії, цукровому діабеті, гіпертермії, захворюваннях печінки різної етіології. При введенні великої кількості амінокислот може розвинутися печінкова кома.При додаванні стандартного парентерального харчування необхідно звернути увагу на його сумісність із препаратом. Препарат слід з обережністю вводити пацієнтам з тяжким ацидозом та застійною серцевою недостатністю.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Ефективність і безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю не досліджувалися.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат застосовують тільки в умовах стаціонару.

Дети:

Препарат застосовують тільки дорослим.

Способ применения и дозы:

Дорослим препарат вводять внутрішньовенно повільно або краплинно зазвичай в дозі 20-500 мл розчину для інфузій за 1 раз. Рекомендована швидкість введення – приблизно 10 г амінокислот протягом 60 хвилин, тобто звичайну дозу 200 мл вводять протягом 80-100 хвилин (при швидкості приблизно 30-40 крапель на хвилину). Літнім пацієнтам і тяжкохворим препарат вводять повільніше. Дози коригують залежно від віку, симптомів захворювання і маси тіла хворого, але при цьому доза D-сорбіту не повинна перевищувати 100 г на добу.

Передозировка:

При передозуванні препарату може виникнути перевантаження серцево-судинної системи в об’ємному вираженні, що може розвинутись у гостру недостатність лівого шлуночка та набряк легень, або гіперамоніємію та печінкову енцефалопатію, особливо у пацієнтів з ураженням печінки або функції нирок.При передозуванні або при введенні препарату з великою швидкістю можуть виникнути такі симптоми: озноб, відчуття жару, головний біль, судинні спазми, нудота, блювання, підвищене потовиділення, гарячка та тахікардія. Ці побічні реакції є оборотними і зникають після припинення застосування препарату або після зниження швидкості інфузії. Швидке введення препарату у великих об’ємах може спричинити ацидоз.Лікування: слід припинити подальше введення препарату. Терапія симптоматична. Специфічного антидоту немає.

Побочные действия:

У поодиноких випадках можуть розвиватися реакції підвищеної чутливості у вигляді шкірних висипань. При перших ознаках гіперчутливості застосування препарату слід припинити.Інколи відзначаються такі побічні реакції, як нудота, блювання, дискомфорт у грудній клітці, прискорене серцебиття, озноб, гарячкові стани, відчуття жару, головний біль, судинні спазми. Швидке введення препарату у великих об’ємах може спричинити ацидоз.

Лекарственное взаимодействие:

Даних немає.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Форма выпуска / упаковка:

По 200 мл, 250 мл або 500 мл у флаконі.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Протягом 3 годин після змішування Моріаміну® С-2 з тіамілалом натрію, тіопенталом натрію і амобарбіталом було відмічено помутніння розчинів або випадіння осаду. Протягом 24 годин після змішування Моріаміну® С-2 з амінофіліном і гідрокортизону натрію фосфатом було відмічено знебарвлення або зміну забарвлення розчинів.

Місцезнаходження

101/99 Соі Наванакорн 7, Фахоліотін Роуд, Тамбол Клонгнуенг, Амфур Клонг Луанг, Патумтані, Таїланд.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мориамин С-2
Производитель:Дженерал Хоспител Продактс Паблик Ко., Лтд для "Еврофарм(ЮК)", Тайланд/Великобритания
Форма выпуска:

По 200 мл, 250 мл або 500 мл у флаконі.

Регистрационное удостоверение:№ UA/12803/01/01 от 15.03.2013. Приказ № 210 от 15.03.2013
МНН:Amino acids
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 мл розчину містить L-ізолейцину 5,5 мг, L-лейцину 12,3 мг, L-лізину гідрохлориду 22,3 мг, L-метіоніну 7,1 мг, L-фенілаланіну 8,7 мг, L-треоніну 5,4 мг, L‑триптофану 1,8 мг, L-валіну 6,1 мг, L-аргініну гідрохлориду 8 мг, L-гістидину гідрохлориду моногідрату 4 мг, гліцину 10 мг, D-сорбіту 50 мг;допоміжні речовини: L-цистеїну гідрохлорид, моногідрат; натрію метабісульфіт (Е 223); натрію гідроксид; вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Кровезаменители и перфузионные растворы. Растворы для парентерального питания. Аминокислоты.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама