Мт Пилл инструкция по применению

Мт Пилл фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мт Пилл таблетки по 200 мг №3
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11598/01/01 от 07.06.2011. Приказ № 337 от 07.06.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: міфепристон;1 таблетка містить міфепристону 200 мг (0,2 г);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, полівінілпіролідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, натрію крохмаль гліколят.

Основные физико-химические свойства:

Таблетки жовтого кольору, випуклі з обох сторін.

Производитель:

Ципла Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны половые и средства, влияющие на половую сферу. Антигестагенные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. МТПілл містить міфепристон – синтетичний стероїдний антипрогестагенний засіб. Результатом антипрогестагенної дії міфепристону є конкурентне блокування прогестеронових рецепторів в ендометрію. Міфепристон підвищує чутливість матки до екзогенних простагландинів і знижує матковий опір. Внаслідок дії препарату відбувається десквамація децидуальної оболонки і виведення плідного яйця.Міфепристон також чинить антиглюкокортикоїдну і слабку антиандрогенну дію. Фармакокінетика.Після перорального прийому міфепристон всмоктується більш ніж на 90 %. У печінці він розкладається на складові: N-дидесметил і N-монодесметил, які мають знижену біологічну активність. Міфепристон і його метаболіти виділяються з жовчю та з фекальними масами.

Показания к применению:

Медикаментозне переривання маткової вагітності на ранніх термінах (до 49 днів з першого дня останньої менструації) у комбінації з мізопростолом у малій дозі.

Противопоказания:

Відсутність достовірних даних про наявність вагітності. Підозра на позаматкову вагітність, підтверджена позаматкова вагітність (лікування не буде ефективне для переривання позаматкової вагітності).Термін вагітності більше 49 днів від першого дня останньої менструації. Гостра та хронічна ниркова та/або печінкова недостатність, наднирковозалозна недостатність, тривала глюкокортикостероїдна терапія, наявність в анамнезі підвищеної чутливості до міфепристону, алергія на міфепристон, порфірія, порушення гемостазу (у тому числі попереднє лікування антикоагулянтами), ураження коронарних або мозкових судин, лейоміома матки, рубець на матці, тяжка форма бронхіальної астми, серцево-судинні захворювання. Невидалені внутрішньоматкові пристрої.Гострі запальні та інфекційні захворювання. У разі встановлення гострого запального або інфекційного захворювання штучне переривання вагітності здійснюється після проведеного лікування до закінчення терміну вагітності повних 12 тижнів. Жінки старше 35 років, які палять.

Особенности применения:

Препарат може застосовуватись лікарем акушером-гінекологом акредитованого лікувально-профілактичного закладу будь-якої форми власності, який має змогу надавати невідкладну хірургічну допомогу.Термін вагітності не повинен перевищувати 49 днів, починаючи з першого дня останньої менструації. Ефект при застосуванні препарату тим кращий, чим менший термін вагітності.Перед застосуванням пацієнтку слід проінформувати про дію препарату та його побічні ефекти. У разі сильної кровотечі або інших патологічних явищ під час застосування препарату необхідно вжити відповідних заходів.Після прийому препарату у пацієнтки зазвичай виникає незначна піхвова кровотеча, у частини жінок спостерігається тривала піхвова кровотеча. У деяких жінок на ранніх термінах вагітності може відбутися аборт після застосування міфепристону (МТ Піллу). Після застосування міфепристону в комбінації з препаратом, що містить простагландин, приблизно у 80 % жінок децидуальна оболонка виходить через 6 годин і приблизно у 10% жінок – через один тиждень після застосування.Стан пацієнтки слід повторно проконтролювати через 8-14 днів після застосування препарату. Обов’язково слід провести ультразвукове обстеження або визначити рівень ХГЛ у сироватці. Якщо підтверджується неповний аборт або збережена вагітність, слід вжити необхідних заходів.Якщо не вдалося перервати вагітність шляхом введення міфепристону, аборт слід завершити іншим методом.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Після прийому міфепристону (МТ Пілла) грудне годування слід припинити на 14 днів.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Досвіду застосування немає.

Способ применения и дозы:

Препарат повинен застосовуватися акушером-гінекологом в установах, які мають дозвіл на проведення переривання вагітності, добре підготовлені лікарські кадри і необхідне обладнання. Медикаментозний аборт здійснюється виключно за умови госпіталізації вагітної до стаціонару, у тому числі денного. Застосування міфепристону (МТ Піллу) передбачає подальше призначення мізопростолу.Пацієнтка приймає 600 мг міфепристону (3 таблетки по 200 мг) одноразово натще або через 2 години після вживання їжі в присутності лікаря. Пацієнтка повинна знаходитись під наглядом персоналу.Через 36-48 годин після застосування трьох таблеток (600 мг) міфепристону (МТ Піллу) в присутності лікаря приймають 2 таблетки (400 мкг) мізопростолу натще. Через 8-14 днів проводять клінічне обстеження та УЗД-контроль, а також визначають рівень бетахоріонічного гормону для підтвердження того, що викидень відбувся. При відсутності ефекту від застосування препарату на 14-й день (неповний аборт або наявна вагітність) проводять видалення децидуальної оболонки з наступним її гістологічним дослідженням.

Передозировка:

При вивченні переносимості у здорових невагітних жінок, яким застосовувалася одноразова доза міфепристону (МТ Піллу), яка в 3 рази перевищувала рекомендовану для переривання вагітності, не повідомлялося про будь-які тяжкі побічні дії. У разі прийому внутрішньо великої дози препарату за пацієнткою необхідне пильне спостереження, оскільки можуть з'явитися симптоми надниркової недостатності. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Побічна дія пов’язана з процедурою лікування: біль внизу живота, кров’янисті виділення зі статевих шляхів, загострення запальних процесів матки та придатків.Побічна дія пов’язана із застосуванням міфепристону (МТ Піллу): відчуття дискомфорту внизу живота, болісні маткові скорочення, слабкість, можлива нудота, блювання, пронос, головний біль, запаморочення, гіпертермія, припливи, висипання.У разі ускладнень, що вимагають прийняття термінових заходів, вкрай важливе звернення до відповідних медичних закладів. З цієї причини курс лікування протипоказаний пацієнткам, які не мають необхідного доступу до медичних закладів, у яких є обладнання та персонал для невідкладного лікування неповного аборту, переливання крові та реанімаційних заходів.

Лекарственное взаимодействие:

Хоча специфічну взаємодію міфепристону (МТ Піллу) з лікарськими препаратами і їжею вивчено не було, на підставі метаболізму препарату, що здійснюється за допомогою системи цитохрому CYP 3A4, можна припустити, що кетоконазол, ітраконазол, еритроміцин і грейпфрутовий сік можуть пригнічувати його метаболізм (результатом чого є підвищення сироваткової концентрації міфепристону). Рифампіцин, дексаметазон, деякі протисудомні засоби (фенітоїн, фенобарбітал, карбамазепін) можуть стимулювати метаболізм міфепристону (знижувати його концентрацію в плазмі). Дослідження в лабораторних умовах показують, що результатом, супутнім прийому міфепристону, може бути підвищення сироваткової концентрації метаболічних продуктів системи цитохрому CYP 3A4. Через повільне виведення міфепристону з людського організму описані реакції можуть спостерігатися протягом тривалого часу після прийому препарату. З цієї причини рекомендується вживати заходи безпеки при застосуванні міфепристону з препаратами з низькими межами безпеки, які метаболізуються системою цитохрому CYP 3A4 (включаючи деякі загальні анестетики).Слід уникати застосування нестероїдних протизапальних засобів.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці, в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місті при температурі не вище 25 0С.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 таблетці у блістері, по 3 блістера у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняVerna Industrial Estate, Verna, Salcette, Гоа, 400 008, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G03XB01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мт Пилл
Производитель:Ципла Лтд, Индия
Форма выпуска: По 1 таблетці у блістері, по 3 блістера у пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/11598/01/01 от 07.06.2011. Приказ № 337 от 07.06.2011
МНН:Mifepristone
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: міфепристон;1 таблетка містить міфепристону 200 мг (0,2 г);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, полівінілпіролідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, натрію крохмаль гліколят.

Фармакологическая группа:Гормоны половые и средства, влияющие на половую сферу. Антигестагенные средства.
Код АТХ:G03XB01 - Мифепристон
Реклама
Быстрое сканирование глаз поможет диагностировать рассеянный склероз на ранней стадии
Сканирование глаз позволяет диагностировать рассея...
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Бронхиальная астма удваивает риск развития инфаркта и инсульта: ученые
Бронхиальная астма — это хроническое воспалительно...
Зубные пасты могут вызвать стоматит и кариес
Зубные пасты содержат ингредиенты, которые помогаю...
Реклама