Мукоангин инструкция по применению

Мукоангин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мукоангин таблетки д/сос. по 20 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3431/01/01_ от 14.09.2005. Приказ № 289 от 18.05.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить 20 мг амброксолу гідрохлориду;допоміжні речовини ароматизатор м’ятний, сорбітол, натрію сахарин, макрогол 6000, тальк.

Основные физико-химические свойства:

круглі білі таблетки, з обох боків зі скошеними краями, з матовою або злегка блискучою поверхнею;

Производитель:

Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Місцевий анестезуючий ефект амброксолу (діючої речовини МУКОАНГІН таблеток для смоктання) спостерігали на моделі кролячого ока, що може пояснюватися властивостями, а саме блокуванням натрієвих каналів. Дослідження in vitro продемонстрували, що амброксол блокує нейронні натрієві канали; зв’язування було оборотним і залежним від концентрації.Ці фармакологічні риси, що приводять до швидкого полегшення болю та пов’язаного з болем дискомфорту в носовій порожнині, в ділянці вуха і трахеї при вдиху, відповідають даним допоміжного спостереження симптомів в клінічних дослідженнях ефективності амброксолу при лікуванні верхніх відділів дихальних шляхів.Амброксол справляє протизапальну дію. В дослідженнях in vitro виявили, що амброксол значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та кількість тканинних мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.мукоангін продемонстрував значне зменшення почервоніння слизової запаленого горла.Доведено, що амброксол збільшує секрецію дихальних шляхів, посилює виділення легеневого сурфактанта і стимулює циліарну активність. Це приводить до поліпшення відділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Посилення секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.Фармакокінетика. мукоангін діє місцево на слизову оболонку ротової порожнини та глотки. Абсорбція амброксолу швидка і достатньо повна, з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі досягаються через 0,5–3 години. Приблизно 90% препарату зв’язується з протеїнами плазми в терапевтичному діапазоні.При пероральному введенні розподіл амброксолу з крові до тканин швидкий і різко виражений, з високою концентрацією активної речовини у легенях.Період напіввиведення з плазми становить 7 – 12 годин; кумуляція не виявлена. При пероральному застосуванні близько 30% препарату екскретується з калом. Амброксол метаболізується в основному в печінці шляхом кон’югації. Загальна ренальна екскреція становить приблизно 90%.

Показания к применению:

Полегшення болю при гострому запаленні слизової горла.

Противопоказания:

мукоангін не слід призначати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до амброксолу або інших компонентів препарату.Пацієнтам з непереносимістю фруктози не слід приймати мукоангін через значний вміст у препараті сорбітолу.

Особенности применения:

Вагітність і лактація. Доклінічне вивчення, як і екстенсивне клінічне дослідження після 28-го тижня вагітності, не виявили доказів шкідливих ефектів під час вагітності. Однак мають місце звичайні застереження стосовно застосування лікарських засобів у період вагітності, особливо у першому триместрі.Препарат проникає у грудне молоко, проте дані, що його застосування у терапевтичних дозах впливає на дитину, відсутні.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти старше 12 років: по 1 таблетці для смоктання до 6 разів на добу.Відсутні дані щодо ефективності застосування дітьми до 12 років.

Передозировка:

На сьогодні немає повідомлень щодо симптомів передозування у людей. У разі виникнення таких симптомів потрібно симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Як правило, мукоангін добре переноситься. Можуть виникати помірні гастроінтестинальні побічні ефекти (головним чином диспепсія, зрідка нудота, блювання). Повідомлялося про сухість у роті, отерплість язика та зміну смакових відчуттів. Рідко мали місце алергічні реакції, головним чином шкірні висипання. Повідомлялося про поодинокі випадки дуже гострих анафілактичних реакцій, проте їх причетність до мукоангіну не доведена.Як і при застосуванні інших сорбітолвмісних препаратів, можливо збільшення частоти випорожнень або діарея.

Лекарственное взаимодействие:

Відсутні повідомлення щодо клінічних небажаних взаємодій з іншими медичними препаратами.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 30° С у місці, недоступному для дітей. Термін придатності - 3 роки. Препарат не слід вживати після закінчення терміну придатності.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки для смоктання по 20 мг № 10, № 20.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: амброксол; транс-4-[(2-аміно-3,5-дибром-бензил) аміно]циклогексаногідрохлорид;Форма випускуТаблетки для смоктання. 
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мукоангин
Производитель:Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия
Форма выпуска: Таблетки для смоктання по 20 мг № 10, № 20.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3431/01/01_ от 14.09.2005. Приказ № 289 от 18.05.2006
МНН:Ambroxol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить 20 мг амброксолу гідрохлориду;допоміжні речовини ароматизатор м’ятний, сорбітол, натрію сахарин, макрогол 6000, тальк.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.
Код АТХ:R05CB06 - Амброксол
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Эрозивный гастрит
Виды эрозивного гастритаЭрозивный гастрит — симпто...
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Реклама
Ученые назвали продукты, которые могут заменить глицин
Глицин является одной из 20 аминокислот, из которы...
Ученые сказали, какое количество воды надо пить перед сном
Для нормального функционирования клеток, тканей и ...
Реклама