Мукосанин инструкция по применению

Мукосанин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мукосанин раствор дезинфек.по 100 мл в бутыл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10969/01/01 от 01.09.2010. Приказ № 751 от 01.09.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 мл розчину містить полігексаметиленбігуаніду гідро хлориду, 20 % розчин 200 мг, феноксиетанолу 500 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, кокамідопропілбетаїн, гліцерин, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

Прозора рідина, безбарвна або світло-жовтого кольору.

Производитель:

БелАсептика, ЗАО, Республика Беларусь

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептичні і дезинфікуючі засоби. Бігуаніди.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Лікарський засіб має виражену бактерицидну дію по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій, у тому числі збудників внутрішньолікарняних інфекцій, дріжджоподібних грибів, інактивує вірус простого герпесу. Не виявлено активності проти вірусів ЕСНО. У присутності крові та гнійного відокремленого спостерігається незначне послаблення бактерицидної та фунгіцидної дії. Полігексаметиленбігуаніду гідрохлорид належить до класу полімерних бігуанідів, добре розчинний у воді, має широкий спектр антимікробної дії, у тому числі по відношенню до метицилінрезистентних стафілококів та ванкоміцинрезистентних ентерококів.Феноксиетанол належить до класу ароматичних ефірних сполук, виявляє ліпофільну активність та утворює неспецифічні зв’язки із цитоплазматичною мембраною, що підвищує її проникність для іонів калію. Феноксиетанол посилює антимікробну дію полігексаметиленбігуаніду гідрохлориду. Фармакокінетика. Не вивчалася, при місцевому застосуванні лікарський засіб практично не виявляє системної дії. При нанесенні на шкіру та слизові не виявляє подразнювальної дії, сприяє загоєнню ран.

Показания к применению:

Місцеве лікування інфекційно-запальних захворювань бактеріальної, грибкової та змішаної етіології:слизової оболонки порожнини рота та горла: стоматит, фарингіт, гінгівіт (у тому числі викликаний носінням зубних протезів), ларингіт, тонзиліт, періодонтит, санація порожнини рота після екстракції зубів;слизової оболонки сечостатевих органів: уретрити та вагініти; обробка та санація статевих шляхів у гінекології при проведенні лікувально-діагностичних процедур;профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом (гонорея, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз);місцеве лікування поверхневих та глибоких пошкоджень шкіри: гнійні рани, інфіковані опіки, піодермії, дерматомікози, мікробна екзема, мікози ступень, садна, порізи, укуси комах та тварин, пролежні, трофічні виразки, тріщини, потертості;первинно та вторинно контаміновані хірургічні та опікові рани.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Період вагітності або годування груддю. Діти віком до 3 років.

Особенности применения:

При виникненні алергічних реакцій застосування лікарського засобу слід негайно припинити та призначити протиалергійну терапію.Не допускається попадання лікарського засобу на хрящову тканину, не застосовувати при нейрохірургічних, офтальмологічних операціях та втручаннях на суглобах; не застосовувати для промивання черевної порожнини.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат протипоказаний у період вагітності. На час лікування слід припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Не застосовують дітям віком до 3 років. Дітям старше 3 років не застосовують на слизові оболонки.

Способ применения и дозы:

Зовнішньо. Стерильним тампоном, помірно змоченим лікарським засобом, обробляють ділянки шкіри та слизової, ранові поверхні, до повного зволоження. При необхідності можливе струминне промивання інфікованих ран.При зрошенні рівномірно наносити лікарський засіб на доступні ділянки шкіри та слизової з пляшки.При наявності опікової рани після стандартного туалету рани або після хірургічного видалення опікового струпа на рани в 2-3 шари накладають марлеві пов’язки, рівномірно просочені лікарським засобом. Пов’язки міняюти через 1-2 дні, при необхідності – щоденно.При лікуванні чоловіків в уретру лікарський засіб вводити уретральним катетером або шприцом у дозі 5-10 мл.При проведенні вагінальних ванночок 3-5 мл лікарського засобу наносить на слизові оболонки медичний працівник (лікар, медична сестра) для дії не менше 10 хвилин в умовах гінекологічного кабінету. З метою профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом, застосовується не пізніше як через 2 години після статевого контакту.Обробка шкіри, шкірних складок, осередків висипання при мікозах, піодерміях, мікробній екземі здійснюється стерильним тампоном, рясно змоченим лікарським засобом 2-4 рази на день залежно від активності ексудативних проявів на шкірі. Дорослим санація слизової оболонки ротової порожнини та горла здійснюється 2-3 рази на день, після їжі, протягом 15-30 секунд. На одне полоскання необхідно 15-20 мл лікарського засобу.Тривалість застосування лікарського засобу індивідуальна, залежно від клінічного ефекту, курсу лікування в середньому становить близько 8-10 днів, у разі необхідності може бути подовжена до 30 днів.

Передозировка:

Передозування малоймовірне. При випадковому попаданні лікарського засобу у шлунок необхідно випити велику кількость води, прийняти адсорбенти, при необхідності промити шлунок.

Побочные действия:

Короткочасні незначні зміни чуттєвості слизової порожнини рота та язика, піноутворення лікарського засобу при активному полосканні; можливі алергічні реакції – шкірний висип, кропив’янка, при індивідуальній непереносимості. 

Лекарственное взаимодействие:

Випадки лікарських взаємодій невідомі.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від світла, недоступному для дітей місці.Категорія відпуску.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження223043, Мінська область, Мінський район, с. Цнянка, в/м 137 А, адміністративна будівля, оф. 7, Республіка Бєларусь.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мукосанин
Производитель:БелАсептика, ЗАО, Республика Беларусь
Регистрационное удостоверение:№ UA/10969/01/01 от 01.09.2010. Приказ № 751 от 01.09.2010
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 100 мл розчину містить полігексаметиленбігуаніду гідро хлориду, 20 % розчин 200 мг, феноксиетанолу 500 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, кокамідопропілбетаїн, гліцерин, вода очищена.

Фармакологическая группа:Антисептичні і дезинфікуючі засоби. Бігуаніди.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама