Мув (Combined drugs) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

мазь

Производитель:

Непосредственное производство: Парас Фармасьютикалз Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Различные препараты, которые оказывают противовоспалительное действие.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

100 г мазі містять олії Вінтергрин 15 г, ментолу 5 г,олії терпентинової 3 г,олії евкаліптової 2 гдопоміжні речовини: парафін твердий, парафін рідкий, віск мікрокристалічний.

Лекарственная форма:

мазь

Основные физико-химические свойства:

мазь білого кольору, м‘яка, не містить крупинок, з характерним запахом;

Производитель:

Парас Фармасьютикалз Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Различные препараты, которые оказывают противовоспалительное действие.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Мазь МУВ – лікарський засіб для зовнішнього застосування. Комбінований препарат на природній основі, із зігріваючою, протизапальною, знеболюючою і антисептичною дією. Фармакологічні властивості препарату зумовлені складом компонентів. Компоненти препарату виявляють місцеву подразнюючу дію завдяки стимуляції периферичних нервових закінчень і пряму судинорозширюючу дію; стимулюється циркуляція лімфи і забезпечується швидкий метаболізм активаторів запалення. Під дією мазі МУВ активізується обмін речовин, підвищується еластичність сполучної тканини і м’язів, знижується тонус м’язів.Олія Вінтергрин містить природний метилсаліцилат, який має жарознижуючу, знеболюючу та протизапальну дію.Ментол має антисептичну, знеболюючу дію. Терпентинова олія має виражену подразнюючу та зігріваючу (завдяки стимуляції периферичних нервових закінчень) дію, знеболюючу дію.Евкаліптова олія має виражену антисептичну і дезинфікуючу дію, прискорює процеси загоювання. Дія мазі розвивається через декілька хвилин після її нанесення і досягає максимуму протягом 20 – 30 хвилин. Максимальний терапевтичний ефект зберігається протягом 5 – 6 годин.Фармакокінетика. Препарат не чинить системної дії.

Показания к применению:

Міозит, фіброзит, ішіас, невралгії, суглобовий та м’язовий ревматизм, ревматоїдний артрит, остеоартрит; спортивні травми і розтягнення. Як допоміжний засіб - при застуді, кашлі, нежитю, захворюваннях дихальних шляхів (застійні явища при пневмонії, бронхіти, фарингіти, ангіни); при головному болю; як профілактичний засіб для запобігання пролежням.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату; шкірні захворювання; дитячий вік до 7 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Мазь МУВ не слід наносити на ушкоджену і подразнену шкіру, а також на ділянки шкіри, які уражені шкірним захворюванням.Уникати потрапляння мазі в очі, на слизові оболонки порожнини носа або рота. Якщо таке сталося – промити слизові оболонки великою кількістю води. У періоди вагітності та лактації препарат бажано не застосовувати.Препарат зберігати із щільно закритою кришечкою.Не слід використовувати мазь одночасно з іншими препаратами для зовнішнього застосування.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Невелику кількість мазі МУВ наносити тонким шаром на болісну ділянку 3 – 4 рази на добу. Легко втирати мазь у болісну ділянку з метою кращого всмоктування. Тривалість курсу лікування становить 5 – 7 днів.При спортивних травмах і розтягненнях, за необхідності, курс лікування повторюють через тиждень.При застудних захворюваннях і захворюваннях дихальних шляхів невелику кількість мазі 3 – 4 рази на добу наносити на неушкоджену поверхню шкіри в ділянці спини, грудної клітки (окрім ділянки серця), крил носа, лоба, скронь, шиї. Тривалість курсу лікування - до зникнення основних симптомів, але не більше 7 днів.Для профілактики пролежнів, мазь наносити 2 - 3 рази на добу на проблемні ділянки протягом 5 - 7 днів. Курс лікування повторювати за необхідності.Для досягнення кращого результату рекомендується після застосування мазі тепле сухе укутування.

Передозировка:

Випадки передозування не відомі.

Побочные действия:

Рідко – при підвищеній чутливості до компонентів препарату - можливі алергічні реакції у вигляді висипань на шкірі.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія з іншими препаратами не відома.

Срок годности:

Зберігати в сухому, прохолодному (8 – 15 оС), недоступному для дітей місці. Термін придатності – 4 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 25 г мазі у пластикових тюбиках, у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Мазь для зовнішнього застосування.

Адреса

1/7, GIDC, Естейт Калол, Індія.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.