Информация об использовании рецептурных препаратов

Наклоф Cd инструкция по применению

Наклоф Cd фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Наклоф Cd капли глаз. 0,1 % по 5 мл во флак.-кап.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5646/01/01 от 20.04.2012. Приказ № 290 от 20.04.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 12.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: диклофенак;1 мл крапель містить 1 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, гідроксипропіл g-циклодекстрин, кислота хлористоводнева розведена, пропіленгліколь, трометамол, тилоксапол, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозорий, безбарвний розчин, без запаху, не містить видимих механічних включень.

Производитель:

Эксельвижн АГ для "Новартис Фарма АГ", Франция/Швейцария.

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в офтальмологии. Противовоспалительные средства. Диклофенак.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат Наклоф CD містить диклофенак натрію - нестероїдну сполуку з вираженою протизапальною і аналгетичною дією. Інгібування біосинтезу простагландинів, яке було експериментально продемонстровано, розглядається як фактор, що має важливе значення в механізмі дії препарату. Простагландини відіграють важливу роль в етіології запального процесу і болю.У клінічних дослідженнях було встановлено препарату Наклоф CD, що препарат:інгібує звуження зіниці під час хірургічного лікування катаракти;зменшує запальний процес після хірургічного втручання;зменшує вираженість больового синдрому та дискомфорту в офтальмології, пов’язаних з ушкодженнями епітелію рогівки після ексимер-фоторефракційної кератектомії (ФРК) або незначної травми;зменшує після хірургічного лікування катаракти частоту випадків виникнення цистоїдного макулярного набряку, діагностованого за допомогою ангіографії, але клінічна значущість даного факту потребує подальшого вивчення;зменшує інтенсивність запального процесу і дискомфорту, що виникають після хірургічного лікування катаракти, більш ефективно, ніж стероїди для місцевого застосування, не допускаючи при цьому розвитку небажаних ефектів, характерних для стероїдних препаратів, таких як затримка загоєння ран кон’юнктиви і підвищення внутрішньоочного тиску;зменшує інтенсивність запального процесу, болю і дискомфорту в очах(світлобоязнь, печіння/поколювання, відчуття чужорідного тіла, важкий, подібний до головного болю, очний біль та свербіж) більш ефективно, ніж плацебо очні краплі, після хірургічної операції на рогівці, такої як радіальна кератотомія.Ефективна добова доза після застосування препарату Наклоф CD (приблизно 0,25-0,5 мг диклофенаку натрію) відповідає менш ніж 1% рекомендованої добової дози для препарату при ревматичних симптомах.До складу очних крапель Наклоф CD входить циклодекстрин - гідроксипропіл-γ-циклодекстрин (ГП-γ-ЦД). Циклодекстрини збільшують розчинність у воді деяких ліпофільних водонерозчинних лікарських засобів. Вважається, що циклодекстрини виконують роль істинних переносників, що утримують молекули гідрофобних лікарських засобів у розчиненому стані і доставляють їх до поверхні біологічних мембран.Фармакокінетика. Проникнення диклофенаку в передню камеру ока було підтверджено в людей. Після закапування диклофенаку натрію у вигляді очних крапель в організмі людини не вдалося виявити допустимі рівні диклофенаку.

Показания к применению:

Інгібування розвитку інтраопераційного міозу під час операції з приводу катаракти (Наклоф CD не має характерних мідріатичних властивостей і не заміщує стандартні лікарські засоби, що викликають розширення зіниці).Лікування післяопераційного запального процесу після видалення катаракти й інших хірургічних втручань.Контроль вираженості больового синдрому та дискомфорту в офтальмології, що пов’язані з ушкодженнями епітелію рогівки після ексімер-фоторефракційної терапії (ФРК) або незначної непроникаючої травми. Контроль розвитку запального процесу після проведення аргонової лазерної трабекулопластики (АЛТ).Зменшення ознак і симптомів сезонного алергічного кон’юнктивіту (САК) в офтальмології.Лікування запального процесу та дискомфорту після хірургічного лікування косоокості.Лікування больового синдрому та дискомфорту в офтальмології після радіальної кератотомії.

Противопоказания:

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.Як і інші нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), Наклоф СD протипоказаний пацієнтам із нападами бронхіальної астми, кропив’янкою, гострими ринітами, пов’язаними із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів, які інгібують активність простагландинсинтетази. Існує можливість перехресної чутливості до ацетилсаліцилової кислоти, похідних фенілоцтової кислоти й інших НПЗЗ. Внутрішньоочне застосування препарату під час хірургічної процедури.

Особенности применения:

Цей лікарський засіб містить як консервант бензалконію хлорид, який на поверхні м’яких контактних лінз може утворювати наліт. Тому препарат не слід застосовувати під час носіння м’яких контактних лінз. Перед застосуванням крапель лінзи слід зняти і одягнути знову не раніше ніж через 15 хвилин після закапування. Протизапальна дія офтальмологічних НПЗЗ, включаючи диклофенак, може маскувати початок та/або прогресування очних інфекцій. При наявності інфекції або якщо існує ризик розвитку інфекції, одночасно із застосуванням препарату Наклоф CD необхідно призначити відповідну терапію (наприклад антибіотикотерапію). Існує теоретична можливість того, що у пацієнтів, які застосовують інші лікарські препарати, що пролонгують час кровотечі, чи препарати, що, як відомо, не мають кровоспинного ефекту, можуть спостерігатися загострення захворювання під час застосування препарату Наклоф CD, хоча повідомлення щодо розвитку небажаних ефектів відсутні.Слід бути обережним при одночасному застосуванні НПЗЗ для місцевого застосування, таких як диклофенак, та стероїдних препаратів. Після закапування очних крапель проведення носослізної оклюзії або закриття очей протягом 3 хвилин може призвести до зниження системної абсорбції. Це, у свою чергу, може призвести до зниження системних побічних ефектів і до збільшення місцевої активності препарату.

Применение в период беременности или кормления грудью:

ВагітністьДані щодо застосування препарату Наклоф CD у період вагітності відсутні. Дослідження на тваринах із застосуванням диклофенаку продемонстрували репродуктивну токсичність препарату. І і ІІ триместри вагітності: дослідження, проведені на тваринах, до теперішнього часу не виявили ризику для плода, але на даний момент контрольовані дослідження за участю вагітних жінок не проводилися. ІІІ триместр вагітності: препарат Наклоф CD, очні краплі, не слід застосовувати під час ІІІ триместру через можливий ризик передчасного закриття артеріальної протоки і можливого пригнічення родових перейм.Період годування груддюДиклофенак екскретується у грудне молоко. Однак, впливу препарату Наклоф CD у терапевтичних дозах на дитину, що перебуває на грудному вигодовуванні, не очікується. Застосування диклофенаку в офтальмології не рекомендується під час годування груддю, за винятком, коли очікувана користь від застосування препарату перевищує можливий ризик.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Пацієнтам, у яких спостерігається нечіткість зору, слід утримуватися від керування транспортними засобами і роботи з механізмами.

Дети:

Дітям препарат не застосовують. Досвід застосування препарату у цій віковій групі обмежений кількома опублікованими клінічними дослідженнями, проведеними в області хірургічного лікування косоокості.

Способ применения и дозы:

Розчин Наклоф CD, очні краплі, призначений тільки для закапування у кон’юнктивальний мішок ока. Його ні в якому разі не слід вводити субкон’юнктивально, також не слід вводити безпосередньо у передню камеру ока.Дорослі Профілактика інтраопераційного міозу   По 1 краплі 4 рази протягом 2 годин до операції. Контроль розвитку запального процесу у післяопераційний період   По 1 краплі 4 рази на добу протягом періоду до 28 днів. Контроль вираженості больового синдрому та дискомфорту у період після проведення ФРК   По 1 краплі 2 рази на годину до проведення операції, по 1 краплі 2 рази протягом 5 хвилин одразу після проведення ФРК, і потім у післяопераційний період по 1 краплі кожні 2-5 годин у період неспання протягом 24 годин. Контроль вираженості больового синдрому в офтальмології, пов’язаного з ушкодженнями епітелію рогівки після незначної непроникаючої травми   По 1 краплі 4 рази на добу протягом 2 днів. Контроль розвитку запального процесу після проведення АЛТ   По 1 краплі 4 рази протягом 2 годин до проведення АЛТ, а потім по 1 краплі 4 рази на добу протягом 7 днів. Зменшення ознак і симптомів сезонного алергічного кон’юнктивіту в офтальмології   По 1 краплі 4 рази на добу тривалістю настільки довго, наскільки це необхідно. Лікування запального процесу та дискомфорту після хірургічного лікування косоокості   По 1 краплі 4 рази на добу протягом 1-го тижня, 3 рази на добу протягом 2-го тижня, 2 рази на добу протягом 3-го тижня і у разі необхідності протягом 4-го тижня. Лікування больового синдрому та дискомфорту в офтальмології після радіальної кератотомії   У передопераційний період – по 1 краплі перед операцією, у післяопераційний період - по 1 краплі одразу після операції, а потім по 1 краплі 4 рази на добу протягом періоду до 2 днів.

Передозировка:

Ризик розвитку небажаних ефектів із-за випадкового прийому препарату внутрішньо практично відсутній, оскільки флакон з очними краплями об’ємом 5 мл містить тільки 5 мг диклофенаку натрію, що відповідає приблизно 3 % від рекомендованої максимальної добової дози препарату Наклоф CD для дорослих після прийому внутрішньо.

Побочные действия:

Побічним ефектом, що спостерігався найчастіше, було минуще, від слабкого до помірного ступеня тяжкості, подразнення слизової оболонки очей.Іншими побічними реакціями, що зустрічалися рідше, були свербіж, почервоніння очей і нечіткість зору одразу після закапування очних крапель.Як правило, після частого застосування препарату спостерігаються крапчастий кератит і ушкодження епітелію рогівки, біль в очах.У пацієнтів із ризиком розвитку уражень рогівки, що з’являються під час застосування кортикостероїдів, або із супутніми захворюваннями, такими як інфекції або ревматоїдний артрит, прийом диклофенаку був пов’язаний у рідкісних випадках з розвитком виразкового кератиту, витонченням рогівки, крапчастим кератитом, пошкодженням епітелію рогівки і набряком рогівки, що можуть призвести до втрати зору. Були зареєстровані симптоми алергічних патологічних станів з боку очей, такі як гіперемія кон’юнктиви, алергічний кон’юнктивіт, еритема повік, набряк і свербіж, і системні реакції гіперчутливості, такі як кропив’янка, висипання, екзема, еритема, свербіж, кашель і нежить.У рідкісних випадках були зареєстровані задишка та загострення бронхіальної астми.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування НПЗЗ для місцевого застосування, таких як диклофенак, та стероїдів для місцевого застосування у пацієнтів з вираженим, вже існуючим запаленням рогівки, може збільшити ризик розвитку ускладнень з боку рогівки, тому препарат необхідно застосовувати з обережністю.Між застосуванням різних лікарських засобів слід враховувати часовий інтервал тривалістю не менше 5 хвилин.

Срок годности:

18 місяців з моменту виготовлення препарату, 1 місяць ― після розкриття флакона.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС, у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Флакон - крапельниця об’ємом 5 мл.

Категория отпуска:

По рецепту.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Наклоф Cd
Производитель:Эксельвижн АГ для "Новартис Фарма АГ", Франция/Швейцария.
Форма выпуска: Флакон - крапельниця об’ємом 5 мл.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5646/01/01 от 20.04.2012. Приказ № 290 от 20.04.2012
МНН:Diclofenac
Условия отпуска:По рецепту.
Состав:

діюча речовина: диклофенак;1 мл крапель містить 1 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, гідроксипропіл g-циклодекстрин, кислота хлористоводнева розведена, пропіленгліколь, трометамол, тилоксапол, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые в офтальмологии. Противовоспалительные средства. Диклофенак.
Код АТХ:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
Свиньи будут выращивать органы для трансплантологии
Химерная технология включает в себя интеграцию чел...
Этот чудодейственный препарат поможет сохранить вечную молодость
По данным Федерального управления по лекарственным...
Реклама
Как снять зуд при молочнице
Чем снять зуд при молочницеКак убрать зуд при моло...
Лечение молочницы в домашних условиях
Как избавиться от молочницы в домашних условиях с ...
Реклама
Дневная сонливость может быть симптомом опасного заболевания
Чрезмерная дневная сонливость (Excessive Daytime S...
Контактные линзы для глаз могут вызвать заболевания печени и даже рака: исследование
Контактные линзы представляют собой тонкие и гибки...
Реклама