Натрия Аденозинтрифосфат инструкция по применению

Натрия Аденозинтрифосфат фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Натрия Аденозинтрифосфат раствор д/ин. 1 % по 1 мл в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5214/01/01 от 12.10.2006. Приказ № 674 от 12.10.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить динатрію аденозинтрифосфату 0,01 г; допоміжні речовини: вода для ін¢єкцій, натрію гідроксиду розчин розведений Р.

Основные физико-химические свойства:

безбарвна або злегка жовтувата прозора рідина;

Производитель:

Днепрофарм, ОАО, г.Днепропетровск, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Различные средства, которые стимулируют метаболические процессы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. АТФ бере участь у багатьох процесах метаболізму речовин в організмі. Взаємодіючи із скоротливим білком актоміозином, вона розпадається на аденозиндифосфорну кислоту (АДФ) і неорганічний фосфат, вивільняючи енергію, яка використовується м¢язами для реалізації механічних функцій. Енергія необхідна також для синтетичних процесів (синтез білка, сечовини).Під впливом Натрію аденозинтрифосфату розслаблюються гладенькі м¢язи, полегшується проведення нервових імпульсів у вегетативних вузлах і передача збудження блукаючого нерва на серце. У процесі метаболізму АТФ пригнічує автоматизм синусно-передсердного вузла і волокон Пуркіньє. Антиаритмічна дія реалізується за рахунок утвореного аденозину та частково блокаді кальцієвих каналів.Фармакокінетика. Взаємодіючи із скоротливим білком актоміозином, АТФ розпадається на аденозиндифосфорну кислоту (АДФ) і неорганічний фосфат, вивільняючи енергію, яка використовується м¢язами для виконання механічних функцій, а також для процесів синтезу (синтез білка, сечовини). Антиаритмічний ефект після внутрішньовенного введення настає через 20 - 40 сек.

Показания к применению:

Комплексна терапія м¢язової дистрофії та атрофії, для лікування пароксизмів надшлуночкової тахікардії. У комплексі з іншими засобами при спазмах периферичних судин (переміжна кульгавість, хвороба Рейно, облітеруючий тромбангіїт), іноді – для стимуляції родової діяльності; периферичні, змішані та центральні форми спадкової пігментної дегенерації сітківки.

Противопоказания:

Застосування Натрію аденозинтрифосфату протипоказано при гострому інфаркті міокарда, індивідуальній підвищеній чутливості, AV-блокаді II - III ст. Дитячій вік до 14 років.Передозування. Малоймовірно через короткий період напіврозпаду. Особливості застосування. Для ефективного купірування тахікардії внутрішньовенні ін¢єкції слід здійснювати швидко (протягом 3 - 5 сек). Обережно застосовувати при бронхіальній астмі, вираженій бродикардії, синдромі слабкості синусового вузла, АV-блокаді І ст., схильністі до гіпотензії.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат не можна вводити одночасно з серцевими глікозидами у великих дозах, карбамазепіном, дипіридамолом, ксантинами, антиаритмічними засобами.

Способ применения и дозы:

Натрію аденозинтрифосфат, як правило, вводять внутрішньом¢язово. Для лікування м¢язових дистрофій, порушень периферичного кровообігу, в перші 2 - 3 дні призначають по 1 мл 1% розчину 1 раз на день, у наступні дні – по 1 мл 1% розчину 2 рази в день або одразу 2 мл 1% розчину 1 раз на день. Курс лікування – 30 - 40 днів. За необхідності курс повторюють через 1 - 2 місяці. При спадковій пігментній дегенерації сітківки вводять по 5 мл 1% розчину 2 рази в день з інтервалом 6 - 8 год щоденно протягом 15 днів. За необхідності курси можна повторити з інтервалом у 8 - 12 місяців. Для купірування надшлуночкових тахіаритмій вводять внутрішньовенно 1 - 2 мл 1% розчину протягом 3 - 5 сек (ефект спостерігається через 20 - 40 сек). За необхідності повторно вводять у тій же дозі через 2 - 3 хв.

Побочные действия:

При внутрішньом¢язовому введенні Натрію аденозинтрифосфату можливі головний біль, тахікардія, бродикардія, порушення АV-провідності, посилення діурезу, при внутрішньовенному – нудота, гіперемія обличчя, головний біль. Можливі алергічні реакції. При появі виражених побічних явищ препарат відміняють.При внутрішньовенному введенні можливий розвиток аритмій, в тому числі AV-блокади, асистолії, гіпотензії, задишка. Терапія станів симптоматична.

Срок годности:

Зберігати при температурі +3 - +5 °С. Термін придатності – 1 рік.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Форма випуску

Розчин для ін´єкцій.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Натрия Аденозинтрифосфат
Производитель:Днепрофарм, ОАО, г.Днепропетровск, Украина
Регистрационное удостоверение:№ UA/5214/01/01 от 12.10.2006. Приказ № 674 от 12.10.2006
МНН:Adenosine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл розчину містить динатрію аденозинтрифосфату 0,01 г; допоміжні речовини: вода для ін¢єкцій, натрію гідроксиду розчин розведений Р.

Фармакологическая группа:Различные средства, которые стимулируют метаболические процессы.
Код АТХ:C01EB10 - Аденозин
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Эрозивный гастрит
Виды эрозивного гастритаЭрозивный гастрит — симпто...
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Реклама
Ученые идентифицировали молекулы, которые вызывают развитие рака
По данным Всемирной организации здравоохранения (В...
Диетологи назвали продукты, которые следует исключить из рациона для улучшения работы кишечника
Согласно статистике, запорами страдают около 30% н...
Реклама