Натрия Пертехнетата С Генератора Технеция 99 М-Тс (3,7-18,5 Гск) инструкция по применению

Натрия Пертехнетата С Генератора Технеция 99 М-Тс (3,7-18,5 Гск) фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Натрия Пертехнетата С Генератора Технеция 99 М-Тс (3,7-18,5 Гск) раствор д/ин. №1 во флак. №1 в конт
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3168/01/01 от 06.08.2010. Приказ № 655 от 06.08.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини1 мл розчину містить технецію–99mТс без носія у вигляді натрію пертехнетату 99 мТс 74-1850 МБк;допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію нітрат, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

безбарвна прозора рідина, стерильний ін’єкційний розчин pH – 5,5-7,5, 99mТс є чистим гамма-випромінювачем із середньою енергією гамма-квантів 0,140 МеВ. Розпадається з періодом напіврозпаду 6,012 години до утворення технецію-99Тс, який можна вважати стабільним.

Производитель:

Радиопрепарат- Институт ядерной физики, АН Республика Узбекистан

Фармакотерапевтическая группа:

Диагностические радиофармацевтические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Пертехнетат-99mТс є чистим гамма-випромінювачем з середньою енергією гамма-квантів 0,140 МеВ. Розпадається з періодом напіврозпаду 6,012 години до утворення технецію-99, який можна вважати стабільним.Фармакокінетика. З точки зору розподілу в біологічних структурах, іони пертехнетату певною мірою подібні до іонів йодидів і перхлоратів. Внаслідок цього 99mTс-пертехнетат накопичується у щитоподібній залозі, проте бере участь тільки в неорганічній фазі метаболізму. Іони пертехнетату зосереджуються також у слинних залозах, шлунку, судинній оболонці ока. Коефіцієнт очищення крові від іонів пертехнетату відносно невеликий.Пертехнетат–99mTс здатний проникати крізь ушкоджений гематоенцефалічний бар'єр і концентруватись у патологічних вогнищах головного мозку.Еквівалентна доза для дорослих при введенні 99mTc становить 0,013 MеВ/МБк. Доза на одиницю радіоактивності, що поглинається щитоподібною залозою, становить 0,023 мГр/МБк, що поглинається стінкою сечового міхура – 0,019 мГр/МБк, що поглинається яєчником і слинними залозами – відповідно 0,010 мГр/МБк і 0,0093 мГр/МБк.

Показания к применению:

Сканування та сцинтиграфії щитоподібної залози, оцінка неорганічної фази йодного метаболізму за тестом захвату, дослідження слинних залоз методом сіалосцинтиграфії; у нейрохірургії – для енцефалосцинтиграфії та непрямої радіонуклідної ангіографії головного мозку; в кардіології – для ангіокардіосцинтиграфії та вентрикулографії; у хірургії – для діагностики дивертикулу Меккеля.

Противопоказания:

Вагітність, період годування груддю. Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При роботі з 99mТс-пертехнетатом необхідно дотримуватися правил роботи з радіоактивними лікарськими засобами, бути обережними і вживати відповідні заходи безпеки для того, щоб зменшити до мінімального рівня ризик опромінення клінічного персоналу і пацієнтів. Працювати з радіофармацевтичними засобами можуть тільки особи, які мають відповідний дозвіл. Зберігання, застосування, транспортування і знешкодження відходів РФП здійснюються відповідно до національних ліцензійних правил.

Особенности применения:

Процедури елюювання генератора і приготування радіофармацевтичного засобу необхідно виконувати згідно з правилами безпеки при роботі з радіоактивними ізотопами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказане.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Дітям препарат застосовують у разі неможливості отримати важливу діагностичну інформацію іншими методами, не пов’язаними з іонізуючим випромінюванням, а також за умов, якщо користь від дослідження переважає ризик впливу іонізуючого фактора.

Способ применения и дозы:

Основний спосіб введення пертехнетату–99mТс внутрішньовенний. Індикаторна активність залежить від особливостей конкретної методики і може коливатися у межах 37-555 МБк.

Передозировка:

Завдяки короткому періоду напіврозпаду, відсутності у спектрі випромінювання бета-частинок несприятливі побічні наслідки при застосуванні навіть високих активностей пертехнетату–99mТс не спостерігаються.

Побочные действия:

В окремих випадках може спостерігатися незначне пригнічення функцій кісткового мозку, алергічні реакції..

Лекарственное взаимодействие:

При високому вмісті йоду в плазмі крові може спостерігатися деяке послаблення включення пертехнетату–99mТс у щитоподібну залозу.

Срок годности:

Термін придатності генератора ізотопів–99Мо/99mТс 14 діб з дня виготовлення. Термін придатності пертехнетату-99mТс 12 годин після елюювання.

Условия хранения:

Зберігати при кімнатній температурі (15–25 0С). Необхідно уникати заморожування.

Форма выпуска / упаковка:

Скляні флакони по 10 мл для багаторазового дозування, закриті гумовими пробками і алюмінієвими ковпачками, вміщені у захисний свинцевий контейнер – 1 шт.Генератори ізотопів 99Мо/99mТс, що поставляються для одержання розчину (елюату) 99mТс-пертехнетату натрію, розраховані на номінальну радіоактивність 74 -1850 МБк.У кожному комплекті з генератором ізотопів поставляються:комплект для елюювання, який складається з вакуумних флаконів (2 шт.), призначених для елюату;розчин натрію хлориду ізотонічного 0,9 % з додаванням 0,025 мг/мл натрію нітрату в контейнері об'ємом 250 мл – 1 шт або у скляних флаконах для лікарських засобів об'ємом по 10 мл – 20 шт.:спирт бензиловий об'ємом по 0,05 мл у флаконі, нанизаному на голку для змиву елюату – 1 шт.;комплект стерильної системи комунікацій, для елюювання, вмонтований в генератор – 1 шт.;сертифікат радіоактивностей;круглий зовнішній металевий контейнер для транспортування (з пінополістирольним амортизатором).

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Натрия Пертехнетата С Генератора Технеция 99 М-Тс (3,7-18,5 Гск)
Производитель:Радиопрепарат- Институт ядерной физики, АН Республика Узбекистан
Форма выпуска:Скляні флакони по 10 мл для багаторазового дозування, закриті гумовими пробками і алюмінієвими ковпачками, вміщені у захисний свинцевий контейнер – 1 шт.Генератори ізотопів 99Мо/99mТс, що поставляються для одержання розчину (елюату) 99mТс-пертехнетату натрію, розраховані на номінальну радіоактивність 74 -1850 МБк.У кожному комплекті з генератором ізотопів поставляються:комплект для елюювання, який складається з вакуумних флаконів (2 шт.), призначених для елюату;розчин натрію хлориду ізотонічного 0,9 % з додаванням 0,025 мг/мл натрію нітрату в контейнері об'ємом 250 мл – 1 шт або у скляних флаконах для лікарських засобів об'ємом по 10 мл – 20 шт.:спирт бензиловий об'ємом по 0,05 мл у флаконі, нанизаному на голку для змиву елюату – 1 шт.;комплект стерильної системи комунікацій, для елюювання, вмонтований в генератор – 1 шт.;сертифікат радіоактивностей;круглий зовнішній металевий контейнер для транспортування (з пінополістирольним амортизатором).
Регистрационное удостоверение:№ UA/3168/01/01 от 06.08.2010. Приказ № 655 от 06.08.2010
МНН:Technetium (99mTc) pertechnetate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини1 мл розчину містить технецію–99mТс без носія у вигляді натрію пертехнетату 99 мТс 74-1850 МБк;допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію нітрат, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Диагностические радиофармацевтические средства.
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама