Найзер инструкция по применению

Найзер фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Найзер гель по 10 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6105/01/01 от 19.03.2007. Приказ № 937 от 10.12.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 г гелю містить німесуліду 10 мг, метилсаліцилату 100 мг, ментолу 50 мг, капсаїцину 0,25 мг.допоміжні речовини:

Основные физико-химические свойства:

гель білого кольору.

Производитель:

ЮСВ Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат для зовнішнього застосування, дія якого обумовлена взаємним посиленням терапевтичних властивостей компонентів, що входять до його складу. Виявляє місцеву аналгезуючу, протизапальну і протинабрякову дію. Викликає послаблення або зникнення болю у місці нанесення гелю, в т.ч. болю у суглобах у спокої та при рухах, зменшує ранкову скутість і припухлість суглобів. Сприяє збільшенню об’єму рухів.Німесулід і метилсаліцилат – нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). Оборотно пригнічують утворення простагландину Е2 при запаленні. Знижують концентрацію простагландину Н2, з якого під дією простагландин-ізомерази утворюється простангландин Е2. Зниження концентрації простагландину Е2, призводить до зменшення ступеня активності простаноїдних рецепторів ЕР типу, що відображається в аналгезуючих та протизапальних ефектах. Фармакологічна активність німесуліду обумовлена його здатністю селективно пригнічувати активність ферменту циклооксигенази-2 (ЦОГ-2), який бере участь у синтезі простагландинів при запаленні. При цьому він не впливає, чи впливає надзвичайно мало, на іншу ізоформу ЦОГ — ЦОГ-1, завдяки чому зменшується кількість побічних ефектів. Метилсаліцилат викликає місцеву подразнюючу дію, почервоніння шкіри і сприяє зменшенню відчуття болю. Капсаїцин є алкалоїдом, який виділяють із перцю стручкового. При місцевому застосуванні викликає сильне подразнення чутливих рецепторів шкіри. Підвищує місцевий кровотік, сприяючи зменшенню рівня запальних простагландинів.Ментол, при нанесенні на шкіру, викликає подразнення нервових закінчень, що супроводжується розвитком відчуття холоду та аналгезуючим ефектом, а також призводить до звуження поверхневих кровоносних судин шкіри та рефлекторного розширення судин внутрішніх органів. При зовнішньому застосуванні німесулід, метилсаліцилат, капсаїцин та ментол швидко абсорбуються і проникають в підшкірну клітковину, м’язову тканину, суглобну капсулу і власне в порожнину суглоба.

Показания к применению:

Патологічні стани, які характеризуються больовим синдромом та запаленням м’язів, суглобів, зв’язок, сухожиль, зокрема:ревматоїдний артрит;анкілозуючий спондилоартрит;остеоартроз периферичних суглобів і хребта;ревматичне ураження м’яких тканин;запалення зв’язок, сухожиль, бурсити;посттравматичні запалення м’яких тканин і опорно-рухового апарату (ушкодження і розриви зв’язок, забій, спортивні травми);болі у нижній частині спини, радикуліт;діабетична нейропатія.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату або інших лікарських засобів, які містять німесулід, метилсаліцилат, інші компоненти, що входять до складу препарату. Порушення цілісності шкірного покрову, вагітність, період годування груддю.З обережністю слід призначати при виражених порушеннях функції печінки і нирок, при тяжкій хронічній серцевій недостатності, бронхіальній астмі.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Перед застосуванням гелю слід вимити і висушити поверхню шкіри.Препарат слід наносити тільки на неушкоджену шкіру, запобігати попаданню на відкриті рани. Не слід застосовувати під оклюзивну пов’язку. Не слід допускати попадання препарату в очі і на слизові оболонки.Препарат не рекомендується призначати дітям, оскільки ефективність та безпека застосування для дітей не досліджувалась.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Найзер гель призначають тільки для зовнішнього застосування. Стовпчик гелю, завдовжки приблизно 3 см, наносять на уражену ділянку рівномірним тонким шаром (не втирати) 3-4 рази на добу. Одна доза складає 2-4 г. Доза може змінюватись залежно від розмірів ураженої ділянки та реакції на лікування. Максимальна доза – 30 г гелю/на добу. Тривалість лікування не більше 4 тижнів.

Передозировка:

Випадків передозування препарату не виявлено.

Побочные действия:

Місцеве подразнення, еритема, свербіж, кропив’янка, десквамація в місці нанесення гелю.

Лекарственное взаимодействие:

Не відмічена.

Срок годности:

Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС. Не заморожувати.Термін придатності - 2 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

Гель у тубах по 10 г або по 30 г №1, разом з листком–вкладишем вкладають у картонну коробку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуГель для зовнішнього застосування. АдресаБ.С.Д. Марг, Гованді, Мумбаі 400088, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A01AB11:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама