Неосмектин (Diosmectite) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: Фармстандарт-Лексредства, ОАО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Противодиарейные препараты, применяемые при инфекционно-воспалительных заболеваниях кишечника. Энтеросорбенты

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: diosmectite;1 пакетик містить смектиту діоктаедричного 3 г;допоміжні речовини: глюкози моногідрат, сахарин натрію, ванілін.

Лекарственная форма:

порошок

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Фармстандарт-Лексредства, ОАО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Противодиарейные препараты, применяемые при инфекционно-воспалительных заболеваниях кишечника. Энтеросорбенты

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Симптоматичне лікування гострої діареї у дітей та немовлят віком від 1 місяця та у дорослих у комплексній терапії з розчином для пероральної регідратації.Симптоматичне лікування хронічної діареї.Симптоматичне лікування болю в животі, який пов’язаний з езофагогастродуоденальними та кишковими захворюваннями.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; кишкова непрохідність.Враховуючи наявність глюкози, прийом препарату протипоказаний пацієнтам, у яких існує непереносимість фруктози (фруктоземія).

Надлежащие меры безопасности при применении:

Діосмектит слід приймати з обережністю пацієнтам з тяжким хронічним запором в анамнезі.У хворих з діареєю, особливо у дітей, може виникнути дегідратація та дисбаланс електролітів. У таких випадках найважливішим заходом є застосування замісної терапії для поповнення рідини та електролітів. У дорослих регідратацію застосовують при необхідності. Об'єм регідратації за допомогою регідратаційного розчину залежить від інтенсивності діареї, віку пацієнта та особливостей перебігу захворювання.Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з мальабсорбцією глюкози-галактози та сахаразо-ізомальтазною недостатністю.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Досвід застосування обмежений.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат застосовують для лікування дітей віком від 1 місяця.

Способ применения и дозы:

Застосовують дітям і дорослим внутрішньо.Рекомендований курс лікування – 3 - 7 днів.Лікування гострої діареїДіти віком від 1 місяця до 1 року: 2 пакетики на день протягом 3 днів, потім 1 пакетик на день.Діти віком від 1 року: 4 пакетики на день протягом 3 днів, потім 2 пакетики на день.Дорослі: в середньому 3 пакетики на день. Доза препарату може бути подвоєна на початку лікування.Інші показанняДіти віком від 1 місяця до 1 року: 1 пакетик на день.Діти віком від 1 до 2 років: від 1 до 2 пакетиків на день.Діти віком від 2 років: 2-3 пакетики на день.Дорослі: у середньому 3 пакетики на день.Спосіб застосування:вміст пакетика розчиняють у половині склянки води, поступово всипаючи порошок і рівномірно розмішуючи, безпосередньо перед використанням. Рекомендується приймати:після їди при езофагітах;між прийомами їжі при інших показаннях. Для дітей віком до 1 року вміст пакетика розчиняють у дитячій пляшечці з водою (50 мл) та розподіляють на декілька прийомів протягом дня або перемішують з яким-небудь напіврідким продуктом (каша, пюре, дитяче харчування).

Передозировка:

Передозування може призвести до посилення побічних ефектів, запору.

Побочные действия:

Повідомлялося про побічні ефекти, що були здебільшого незначними та тимчасовими і в основному були пов'язані з травною системою.Частота побічних ефектів була класифікована наступним чином: часто (> 1/100, < 1/10), нечасто (> 1/100, < 1/1000).З боку травної системи:Часто: запор, що зазвичай минає після зниження дози, але в деяких випадках може вимагати припинення лікування.Нечасто: метеоризм, блювання.Є дані про випадки виникнення реакцій підвищеної чутливості (частота невідома), що включали кропив’янку, висип, свербіж та ангіоневротичний набряк.

Лекарственное взаимодействие:

Зменшує швидкість та ступінь всмоктування одночасно прийнятих лікарських засобів.Інтервал між прийомами препарату та інших лікарських засобів повинен становити 1-1,5 години.

Срок годности:

4 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Порошок для оральної суспензії по 3 г у пакетику. По 3, 10 або 30 пакетиків у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Якщо разова доза становить менше 1 пакетика, приготовану не використану суспензію необхідно зберігати в закритій ємкості в холодильнику при температурі 2-8 °С не більше 16 годин. Перед кожним прийомом суспензію необхідно ретельно збовтати.1 пакетик препарату (3,76 г) містить 0,06 хлібних одиниць, добова доза препарату для дорослих (3 пакетики) – 0,19 хлібних одиниць.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.