Нимесулид (Nimesulide) инструкция по применению

Нимесулид фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Нимесулид гель д/наруж. прим. 1 % по 30 г в тубах

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Фармтехнология, ООО, Республика Беларусь

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики. Парацетамол, комбинация без психолептиков

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить 10 мг (0,01 г) німесуліду;допоміжні речовини: етанол 96 %, карбомер, макрогол 400, пропіленгліколь, диметилсульфоксид.

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Фармтехнология, ООО, Республика Беларусь

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики. Парацетамол, комбинация без психолептиков

Противопоказания:

Підвищена чутливість до німесуліду та до інших компонентів препарату.Дерматити та інфекційні захворювання шкіри. Ушкодженя епідермісу. Не застосовувати одночасно з ацетилсаліциловою кислотою або іншими препаратами, які інгібують синтез простагландинів, спричиняють алергічні реакції, такі як риніт, кропив’янка або бронхоспазм. Вагітність і годування груддю. Дитячий вік.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Рекомендується утримуватися від застосування гелю під час вагітності та в період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

У зв’язку з низькою концентрацією у плазмі крові має незначний вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами.

Дети:

Безпека та ефективність застосування препарату дітям не встановлена.

Способ применения и дозы:

Застосовують зовнішньо. Приблизно 3 см гелю наносять на уражену ділянку і злегка втирають; процедуру повторюють 3-4 рази на добу. Не слід втирати гель інтенсивно або використовувати пов’язки. Тривалість терапії визначають індивідуально; ефективність лікування рекомендується оцінювати через 4 тижні.

Передозировка:

При застосуванні гелю на великих ділянках шкіри чи при перевищенні рекомендованих доз можливі системні побічні ефекти, характерні для німесуліду та інших НПЗП: диспепсія, головний біль, запамороченя, біль в епігастральній ділянці.Лікування. Зниження дози чи припинення застосуваня препарату, симптоматична терапія.

Побочные действия:

У поодиноких випадках можливі місцеве подразнення шкіри слабкого та середнього ступеня, еритема, яскраві дрібнокрапчасті висипання, лущення, свербіж, алергічні реакції. Можливі незначні зміни шкіри у місцях нанесення аплікації гелю, які зникають через декілька днів.Можливі місцеві реакції підвищеної чутливості (особливо при тривалому застосуванні гелю) у вигляді гіперемії шкіри і алергічних реакцій. Рідко у чутливих хворих траплялись анафілактичні реакції, такі як набряк Квінке, вазомоторний риніт, ядуха, бронхоспазм.

Лекарственное взаимодействие:

При нашкірному застосуванні препарату не встановлено його взаємодії з іншими лікарськими засобами. Однак необхідно враховувати, що при можливому надходженні в системний кровотік німесулід може посилювати ефективність та токсичність лікарських засобів у результаті витіснення з місць зв’язування білками плазми і, таким чином, підвищення їхньої вільної фракції в крові. Тому необхідно препарат з обережністю призначати одночасно з антикоагулянтами, дігоксином, фенітоїном, препаратами літію, діуретинами, антигіпертензивними препаратами, іншими НПЗП, циклоспорином, метотрексатом, пероральними гіпоглікемічними засобами.При одночасному місцевому застосуванні кількох НПЗП можливий розвиток локального подразнення у вигляді кропив’янки, почервоніння шкіри, лущення. Глюкокортикоїди та антиревматичні засоби, препарати золота, амінохіноліни посилюють протизапальну дію німесуліду.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 г у тубі, по 1 тубі у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Перед застосуванням гелю слід проконсультуватися з лікарем при:виразковій хворобі у фазі загострення або тяжкому порушенні згортання крові;порушенні функції нирок;бронхіальній астмі, алергічному нежитю;призначенні пацієнтам літнього віку з порушенням функції нирок, печінки, із застійною серцевою недостатністю;алергічних реакціях в анамнезі.Не слід одночасно застосовувати разом з іншими лікарськими засобами для місцевого застосування.При розвитку місцевих реакцій (подразнення шкіри ) гель відміняють. Не слід наносити гель на слизові оболонки або ділянки шкіри, уражені дерматозами або інфекційними процесами. Не застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до НПЗП. У випадку розвитку реакції гіперчутливості лікування слід припинити. Запобігати потрапленю гелю в очі та слизові оболонки. Не застосовувати гель під повітронепроникне ними пов’язками.У період лікування препаратом можливий розвиток реакції фоточутливості. Для зменшення ризику розвитку фоточутливості хворим слід уникати УФ-опромінення та відвідування солярію.Для зниження ризику розвитку побічних реакцій необхідно застосовувати мінімальну ефективну дозу з найменшою тривалістю курсу лікування. Якщо стан хворого не покращується, йому слід обов’язково звернутися до лікаря.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.