Носталекс (Diosmin, combinations) инструкция по применению

Носталекс фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Носталекс таблетки, п/о, по 450 мг/50 мг №30 (10х3)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Клева С.А для "Носта Фарма, ООО", Греция/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды. Диосмин, комбинации.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 таблетка містить 450 мг діосміну та 50 мг гесперидину. допоміжні речовини: натрію крохмальгліколят (тип А), целюлоза мікрокристалічна, желатин, магнію стеарат, тальк, гліцерин, гіпромелоза, макрогол 6000, натрію лаурилсульфат, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), титана діоксид (Е 171), освітлений бджолиний віск.

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Клева С.А для "Носта Фарма, ООО", Греция/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды. Диосмин, комбинации.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Симптоматичне лікування венолімфатичної недостатності (важкість у ногах, біль, набряки).Симптоматичне лікування геморою.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.

Надлежащие меры безопасности при применении:

У випадку гострого геморою спосіб застосування цього медичного препарату не замінює специфічного лікування і не перешкоджає лікуванню інших проктологічних захворювань. Якщо протягом короткого курсу лікування симптоми не зникають швидко необхідно провести додаткове проктологічне обстеження та відкоригувати лікування.При порушеннях венозного кровообігу лікування є більш ефективним у разі дотримання наступних рекомендацій щодо способу життя:уникати дії сонячного світла, довготривалого стояння, надлишкової ваги;носити спеціальні панчохи для покращення кровообігу.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Експериментальні та клінічні дослідження не виявили тератогенної дії препарату на плід, а також інших небажаних ефектів. Не рекомендується годування груддю під час застосування препарату Носталекс (у зв’язку з відсутністю достатньої кількості даних щодо проникнення препарату у грудне молоко).

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з різними механізмами. У разі появи ознак побічної дії препарату необхідно бути обережними.

Дети:

Дані щодо застосування препарату Носталекс  дітям відсутні.

Способ применения и дозы:

Для перорального застосування.Призначається дорослим.Лікування венолімфатичної недостатності (симптоми: набряки, біль, важкість у ногах, нічні судоми, трофічні виразки, лімфедема тощо): 2 таблетки на добу (у два прийоми), під час їди. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їди.Хронічний геморой: 2 таблетки на добу (у два прийоми), під час їди. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їди.Гострий геморой: 6 таблеток на добу протягом перших 4 днів і по 4 таблетки на добу протягом наступних 3 днів. Застосовувати під час їди. Добову кількість таблеток розподілити на 2-3 прийоми.Курс лікування. Тривалість лікування залежить від показання до застосування та перебігу захворювання. Середня тривалість лікування становить 2-3 місяці.

Передозировка:

Дотепер про випадки передозування не повідомлялося.

Побочные действия:

Під час лікування препаратом можуть спостерігалися побічні реакції, які наведені нижче, з такою частотою: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до <1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (<1/10000), невідомо (не може бути визначена згідно з наявною інформацією). З боку нервової системи: часто - головний біль, запаморочення, відчуття дискомфорту, нездужання.З боку шлунково-кишкового тракту: часто - діарея, диспепсія, нудота, блювання; нечасто – коліти.З боку шкіри та підшкірної тканини: рідко - висип, свербіж, кропив’янка.

Лекарственное взаимодействие:

Дотепер дослідження щодо взаємодії не проводились. Однак, беручи до уваги великий ринковий досвід застосування препарату, до сьогодні не було заявлено про лікарську взаємодію.

Срок годности:

4 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

по 10 таблеток у блістері, по 3 або 6 блістерів у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявника

ТОВ НОСТА ФАРМА. Україна, 03150, м. Київ, вул. Горького,172, офіс 1017.  Телефон: +38 067 219 00 10.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.