Офтальмо-Септонекс (Combined drugs) инструкция по применению

Офтальмо-Септонекс фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Офтальмо-Септонекс капли глаз. по 10 мл во флак.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: Тева Чех Индастриз с.р.о.

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

10 мл розчину містять карбетопендицинію броміду 0,002 г, кислоти борної0,19 г, натрію тетраборату 0,005 г; допоміжні речовини: гвайязулен, олія ефірна фенхелева, динатрію едетат дигідрат, етанол 96%, вода очищена стерилізована.

Лекарственная форма:

капли

Основные физико-химические свойства:

прозора, безбарвна рідина, без механічнихчастинок, зі слабким ароматичним запахом. При збовтуванні спінюється;

Производитель:

Тева Чех Индастриз с.р.о.

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Карбетопендицинію бромід – це четвертинна сіль амонію з помірною антисептичною дією. Він має бактерицидну дію, викликаючи зміни у проникності клітинної стінки бактерій. Більшу дію чинить на грамм-позитивні бактерії, ніж на грамм-негативні. Деякі види бактерій, як наприклад, Pseudomonas та Mycobacterium tuberculosis залишаються резистентними. Препарат не діє на бактеріальні спори. Має антифунгальні властивості.Борна кислота має бактеріостатичну та фунгістатичну дію. Фармакокінетика. При застосуванні препарату через слизову оболонку ока в рекомендованих дозах кількість діючих речовин, що надходить до організму, настільки мала, що вони практично не визначаються у крові та в сечі.

Показания к применению:

Негнійні кон’юнктивіти (гострі та хронічні), блефарити, поверхневі негнійні кератити.

Противопоказания:

Алергія на компоненти препарату, сухий кератит або кон’юнктивіт.

Особенности применения:

У випадку, якщо спостерігається несприятлива дія препарату, необхідна консультація лікаря. Препарат не впливає на види діяльності, що потребують підвищеної концентрації зору (керування транспортними засобами та механізмами). Але аплікація препарату може спричинити короткочасне зниження різкості зору, тому вищезгадані види діяльності можна виконувати після зникнення цього короткочасного стану.Під час вагітності і годування груддю необхідно ретельно зважити необхідність застосування препарату із можливим ризиком для дитини.Взаємодія з лікарськими засобами. Одночасне застосування Офтальмо-Септонексу з препаратами для очей може впливати на його властивості і знижувати його ефективність. Інтервал між застосуванням різних лікарських засобів для очей повинен бути не менше 30 хвилин.

Способ применения и дозы:

Кон’юнктивально при гострих запальних процесах – по 1 краплі кожні 1-2 години; при хронічних запальних процесах – по 1 краплі 1-3 рази на добу. Максимальний термін застосування препарату – 10 днів.Спосіб закапування: великим пальцем лівої руки відтягніть нижню повіку донизу, злегка запрокиньте голову назад і дивіться вгору, а правою рукою капніть в око 1 краплю.

Передозировка:

Про випадки передозування при застосуванні кон’юнктивально не повідомлялось.Але при випадковому проковтуванні препарату у великій кількості може бути гостра інтоксикація, яка проявляється головним чином шлунково-кишковими і шкірними симптомами, також описані симптоми з боку центральної нервової системи.Лікування симптоматичне із промиванням шлунку, форсованим діурезом, перитонеальним діалізом, гемодіалізом, гемоперфузією. Специфічного антидоту немає.

Побочные действия:

Гіперемія та печія кон’юнктиви.

Срок годности:

Зберігати при температурі до 250 С у недоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки.Термін придатності відкритого флакону – 28 днів.

Форма выпуска / упаковка:

Краплі очні по 10 мл у скляних коричневих флаконах №1, оснащених крапельницею і кришкою, разом із листком-вкладишем у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Краплі очні.

Адреса

Вул. Остравска 29, 74770 Опава-Комаров, Чеська Республіка.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.