Окацин инструкция по применению

Окацин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Окацин капли глаз. 0,3 % по 5 мл во флак.-кап.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7222/01/01 от 25.10.2007. Приказ № 656 от 25.10.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 30.10.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить ломефлоксацину 3,0 мг, що еквівалентно ломефлоксацину гідрохлориду 3,31 мг;допоміжні речовинибензалконію хлорид, гліцерол, ЕДТА динатрієва сіль, натрію гідроксид 1N, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозорий розчин, безбарвний або світло-жовтого кольору, без запаху та видимих частинок;

Производитель:

"Excelvision" для "Novartis Pharma AG", Франция/Швейцария

Фармакотерапевтическая группа:

Фторхинолоны.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Антибактеріальний препарат широкого спектра дії з групи фторхінолонів.До препарату високочутливі: грампозитивні S.epidermidis, S.aureus, Bacillus, Corynebacterium; грамнегативні: Branhamella саtarrhalis, Neisseria sp., Acinetobacter spp., Alcaligenes faecalis, Enterobacter ssp., Flavobacterium spp., H.influenzae, Klebsiella, Moraxella, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas ssp., Cerratia spp.; анаеробні Propionibacterium acnes.Помірно чутливі: грампозитивні Streptococcus pneumoniae, Streptococcus spp., Micrococcus, Enterococcus faecalis.Резистентні: Clostridium difficile, мікобактерії, гриби. Механізм дії зумовлений здатністю ломефлоксацину впливати на ДНК-гиразу (топоізомеразу II), яка бере участь у поділі бактеріальної клітини, чим справляється миттєва бактерицидна дія.Фармакокінетика. При закапуванні в очі ломефлоксацин швидко надходить до передної камери ока. При такому способі застосування діюча речовина препарату і його метаболіти не виявляються в крові та інших біологічних середовищах організму існуючими на сьогодні методами.

Показания к применению:

Бактеріальні інфекції переднього сегмента ока: кон’юнктивіт, блефарит, блефарокон’юнктивіт, спричинені чутливими до ломефлоксацину збудниками.

Противопоказания:

Гіперчутливість до ломефлоксацину або до інших компонентів препарату, гіперчутливість до інших хінолонів, період вагітності та лактації, дитячий вік до 1 року.

Особенности применения:

При закапуванні препарату слід знімати м’які контактні лінзи через можливу абсорбцію консерванта (бензалконію хлориду) та уникати попадання в очі прямих сонячних та УФ-променів. Перед застосуванням вимити руки. Закрутити ковпачок до кінця, щоб зробити отвір на верхівці флакона – у піпетці. Відкрутити ковпачок. Закапати одну краплю, обережно відтягнувши нижню повіку і дивлячись угору. Флакон тримати вертикально, натискуючи на нього великим і вказівним пальцями. Уникати контакту між піпеткою та оком. Після застосування щільно закрутити ковпачок і вкласти флакон в упаковку.

Способ применения и дозы:

На початку лікування (у перший день) рекомендовано закапувати 5 крапель протягом 20 хвилин (по 1 краплі з інтервалом 5 хв) або 1 краплю на годину протягом 6-10 годин.Дорослим, людям похилого віку та дітям старше 1 року рекомендовано закапувати по 1 краплі 2–3 рази на добу у нижній кон’юнктивальний мішок кожного ока. Тривалість лікування 7-9 діб.

Передозировка:

При дотримуванні вимог щодо способу застосування передозування неможливе. При погіршенні стану чи появі алергічних реакцій треба припинити використання препарату і звернутися до лікаря.

Побочные действия:

Іноді слабке відчуття печіння безпосередньо після закапування.

Лекарственное взаимодействие:

У разі необхідності можна комбінувати з іншими очними краплями. При цьому перерва між закапуваннями повинна бути не менш ніж 15 хвилин.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 250 С. Термін зберігання - 3 роки від дати випуску препарату та 1 місяць - після першого застосування.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 мл у флаконі-крапельниці, в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: ломефлоксацин;Форма випускуКраплі очні.АдресаФ-07100 Анноней, Франція. СН-4056 Базель, Швейцарія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Окацин
Производитель:"Excelvision" для "Novartis Pharma AG", Франция/Швейцария
Форма выпуска: По 5 мл у флаконі-крапельниці, в картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7222/01/01 от 25.10.2007. Приказ № 656 от 25.10.2007
МНН:Lomefloxacin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл розчину містить ломефлоксацину 3,0 мг, що еквівалентно ломефлоксацину гідрохлориду 3,31 мг;допоміжні речовинибензалконію хлорид, гліцерол, ЕДТА динатрієва сіль, натрію гідроксид 1N, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Фторхинолоны.
Код АТХ:J01MA07 - Ломефлоксацин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
Мужчины до 45 лет худеют на диете в два раза быстрее, чем женщины: ученые
Низкокалорийное питание может быть эффективным мет...
Реклама