Октамин Плюс инструкция по применению

Октамин Плюс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Октамин Плюс капсулы №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6676/01/01 от 11.07.2007. Приказ № 392 от 11.07.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить валіну – 11,8 мг, ізолейцину – 10 мг, лейцину – 13,5 мг, лізину гідрохлориду – 16,8 мг, метіоніну – 10 мг, треоніну – 8,4 мг, триптофану – 5 мг, фенілаланіну – 11,5 мг, кальцію пантотенату – 0,9 мг;допоміжні речовини: кальцію стеарат, лактози моногідрат.

Основные физико-химические свойства:

тверді желатинові капсули з корпусом і кришечкою червоного кольору. Вміст капсули – порошок білого кольору, зі слабким специфічним запахом;

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Аминокислоты

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Засіб для регуляції метаболічних процесів, має загальнозміцнювальні, антитоксичні та регенеруючі властивості, поповнює дефіцит амінокислот і кальцію в організмі. Амінокислоти (8 незамінних) та кальцію пантотенат, що входять до складу препарату, є неспецифічними регуляторами метаболічних процесів в організмі, сприяють послабленню білкової недостатності, субстратно забезпечуючи синтез білка, а також беруть участь у знешкодженні токсичних метаболітів. Кальцію пантотенат, як єдиний незамінний компонент коензиму ацетилювання (коензим А), бере участь у вуглеводному, ліпідному і білковому обміні, синтезі ацетилхоліну, стероїдів, поліпшує скорочувальну активність міокарда. Іони кальцію також нормалізують утворення колагену та репаративні процеси в тканинах. Препарат сприяє загоєнню ран та репаративній регенерації, стимулює гемопоез, особливо еритропоез, суттєво підвищуючи рівень гемоглобіну в крові при анемії, виявляє антитоксичну дію при токсичних ураженнях печінки.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показания к применению:

Опікова хвороба, масивні кровотечі, гіпотрофії різного генезу, період реконвалесценції після тяжких і тривалих захворювань, зниження опірності організму до застудних захворювань, депресії, хронічне порушення харчування, особливо в осіб літнього віку, хронічні гепатити.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, порушення обміну амінокислот, печінкова енцефалопатія, гостра і хронічна ниркова недостатність, порушення азотовидільної функції нирок, цукровий діабет, декомпенсована серцева недостатність, гіперкальціємія або гіперкальціурія, утворення кальцієвих каменів, вагітність, лактація, дитячий вік до 3 років.

Особенности применения:

При спільному призначенні із препаратами тетрациклінового ряду, фторвмісними та препаратами заліза Октамін Плюс повинен прийматися за 3 години до або після прийому вказаних препаратів.Застосування в період вагітності та годування груддю. Препарат протипоказаний при вагітності. При необхідності застосування препарату в період лактації, годування груддю слід припинити.Вплив на можливість керування транспортними засобами і механізмами. Препарат не впливає на здатність до керування транспортними засобами та механізмами.

Способ применения и дозы:

Призначають внутрішньо після їди. Дітям старше 3 років призначають по 1 капсулі 3 рази на добу, дорослим – по 2 капсули 3 рази на добу. Тривалість курсу терапії – 10 – 20 днів. При опіковій хворобі призначають на 2 – 3-й день після травми. За показаннями курс лікування можна повторити через 2 – 3 тижні.

Передозировка:

Симптоми: виражені алергічні реакції, гіперглікемія, гіперкальціємія із симптомами анорексії, нудоти, блювання, запаморочення, головного болю. Лікування: відміна препарату, прийом великої кількості рідини, дотримання дієти з обмеженим вмістом кальцію і цукру. У випадку виражених алергічних реакцій слід призначати антигістамінні засоби.

Побочные действия:

Можливі алергічні шкірні реакції, сухість у роті, нудота, печія, дисфункція кишечнику.

Лекарственное взаимодействие:

Кальцій, що міститься в препараті Октамін Плюс, може підсилювати абсорбцію препаратів тетрациклінового ряду, фторвмісних препаратів та препаратів заліза. Слід уникати одночасного прийому вітаміну D та його похідних у зв'язку зі збільшенням абсорбції кальцію. Октамін Плюс зменшує токсичність стрептоміцину та інших туберкулостатичних препаратів, підсилює кардіотоксичний ефект глікозидів.

Срок годности:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 С до 25 С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Капсули у блістері №10, №10хЗ у коробках.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика Форма випуску

Капсули.

Адреса

Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Октамин Плюс
Производитель:ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"
Форма выпуска:

Капсули у блістері №10, №10хЗ у коробках.

Регистрационное удостоверение:№ UA/6676/01/01 от 11.07.2007. Приказ № 392 от 11.07.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить валіну – 11,8 мг, ізолейцину – 10 мг, лейцину – 13,5 мг, лізину гідрохлориду – 16,8 мг, метіоніну – 10 мг, треоніну – 8,4 мг, триптофану – 5 мг, фенілаланіну – 11,5 мг, кальцію пантотенату – 0,9 мг;допоміжні речовини: кальцію стеарат, лактози моногідрат.

Фармакологическая группа:Аминокислоты
Код АТХ:A16AA20 - Комбинации
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Эрозивный гастрит
Виды эрозивного гастритаЭрозивный гастрит — симпто...
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Реклама
Сахарный диабет диагностируется у каждого четвертого пациента
Сахарный диабет — это хроническое заболевание, хар...
Эти специи препятствуют развитию тромбов
Многие специи имеют не только вкусовые, но и целеб...
Реклама