Олесан-Гель инструкция по применению

Олесан-Гель фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Олесан-Гель гель по 10 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0213/03/01 от 25.05.2005. Приказ № 629 от 19.09.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 туба містить оліі вінтергринової (Gaultheria fragrantissima) 5% о/о, олії ялівцю звичайного (Juniperus communis) 2,7% о/о, олії евкаліптової (Eucalyptus globulus) 9% о/о, олії м’яти перцевої (Mentha piperita) 3% о/о, ментолу 5% о/о ;допоміжні речовини: полісорбат 80, карбомер 940, пропіленгліколь, феноксіетанол, динатрію едетат, гідрокситолуїн бутильований, гідроксіанізол бутильований, ізопропілмеристат, триетаноламін.

Основные физико-химические свойства:

білий або майже-білий, в’язкий, гомогенний гель;

Производитель:

Ранбакси Лабораториз Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, стимулирующие рецепторы слизистых оболочек, кожи и подкожных тканей.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Олесан-Гель – це комбінований препарат на основі рослинних компонентів, є ароматичною сумішшю чистих ефірних олій, отриманих з природної рослинної сировини. При нанесенні на шкіру спричиняє протизапальну, антисептичну, місцевоподразнювальну та знеболювальну дії. Фармакологічні властивості препарату обумовлені компонентами, що входять до його складу. Вінтергринова олія – це ефірна олія, яка містить головним чином метилсаліцилат, має властивість спричиняти почервоніння шкіри. Включення цього компонента додає препаратові знеболюючих властивостей. Ялівцева олія – це ефірна олія, що містить монотерпенові вуглеводні у якості головних компонетів. Олія застосовується зовнішньо при ревматичних і болючих набряках. Евкаліптова олія – головним компонентом цієї ректифікованої олії є 1,8-цинеол, хоча також містить р-цимен, альфа-пінен, лімонен, гераніол, камфен. Евкаліптова олія демонструє антибактеріальні і фунгіцидні властивості, гальмує біосинтез простагландинів і має слабку, гіперемічну, відхаркувальну і секретолітичну дію при місцевому застосуванні. Вона застосовується внутрішньо і зовнішньо при катарі распіраторного тракту і зовнішньо при ревматичних скаргах. Олія перцевої м’яти – головним компонентом цієї ефірної олії є ментол. Олія перцевої м’яти є антибактеріальним, інсектицидним і секретолітичним засобом. Крім цього, вона здійснює охолоджуючу дію на шкіру. Ментолова олія містить значну кількість карвону, який і дає м’ятний запах. Вона є антисептиком, деодорантом, стимуляторм, і взагалі застосовується зовнішньо при стійкому головному болю, ревматизмі, невралгії та ін.Фармакокінетика. У зв’язку з тим, що Олесан-Гель е препаратом місцевої дії, дані щодо фармакокінетики відсутні.

Показания к применению:

Симптоматична терапія при кашлі, головному болю і ломоти, для швидкого полегшення при закладеності носа внаслідок нежитю.

Противопоказания:

Препарат не призначається жінкам у період вагітності і годування груддю. Гіперчутливість до будь-якого інгредієнта препарату. Діти до 2 років.

Особенности применения:

Олесан-Гель призначений тільки для зовнішнього застосування. Його не слід вводити в порожнину носа, наносити на шкіру з подряпинами та відкритими ранами. Слід уникати контакту з очима. При випадковому потраплянні гелю в око, промити великою кількістю проточної води. Якщо печіння продовжується, негайно зверніться до лікаря. Препарати, які містять олію перцевої м’яти і евкаліптову олію не слід наносити на обличчя дітей молодшого віку, особливо у ділянці носа.Вплив на здатність керування транспортними засобами та іншими складними механізмами.Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та іншими складними механізмами.

Способ применения и дозы:

Тільки для зовнішнього застосування. Препарат застосовується у дорослих та дітей від 2 років. Гель наносити тонким шаром на ніс, лоб, горло, грудну клітку та спину для полегшення застійних явищ, нежиті і ломоти в суглобах. Наносити гель необхідно обережно, не слід сильно його втирати. Тривалість застосування – не більше 5 днів.

Передозировка:

Малоймовірне при місцевому застосуванні.Місцеве нанесення великої кількості Олесан-Гелью може спричиняти системні ефекти, включаючи гіперчутливість і загострення астми.

Побочные действия:

Побічних ефектів після правильного застосування гелю в рекомендованих терапевтичних дозах не зареєстровано. Шкірні реакції можливі, але спостерігаються дуже рідко.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Пластикова туба по 10 г у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

АдресаAF/14, Kanchan Pharma House, Asalali, Ahmedabad – 382427, India
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Олесан-Гель
Производитель:Ранбакси Лабораториз Лтд., Индия
Форма выпуска:Пластикова туба по 10 г у картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/0213/03/01 от 25.05.2005. Приказ № 629 от 19.09.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 туба містить оліі вінтергринової (Gaultheria fragrantissima) 5% о/о, олії ялівцю звичайного (Juniperus communis) 2,7% о/о, олії евкаліптової (Eucalyptus globulus) 9% о/о, олії м’яти перцевої (Mentha piperita) 3% о/о, ментолу 5% о/о ;допоміжні речовини: полісорбат 80, карбомер 940, пропіленгліколь, феноксіетанол, динатрію едетат, гідрокситолуїн бутильований, гідроксіанізол бутильований, ізопропілмеристат, триетаноламін.

Фармакологическая группа:Средства, стимулирующие рецепторы слизистых оболочек, кожи и подкожных тканей.
Код АТХ:R05X - Прочие комбинированные препараты, применяемые при кашле и простудных заболеваниях
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама