Олвазол (Combined drugs) инструкция по применению

Олвазол фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Олвазол капсулы по 180 мг/60 мг №20 (10х2)
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: Олайнфарм, АО, Латвия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, улучшающие кровоснабжение органов и тканей.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: мельдонію дигідрат (мельдоній), гамма-бутиробетаїну дигідрат;1 капсула містить мельдонію дигідрату ─ 180 мг, гамма-бутиробетаїну дигідрату─ 60 мг;допоміжні речовини: гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію стеарилфумарат.

Лекарственная форма:

капсулы

Основные физико-химические свойства:

тверді прозорі/прозорі або білі/білі капсули № 0 з гідроксипропілметилцелюлози (HPMC), що містять порошок білого або майже білого кольору.Допускається наявність гранул та конгломератів часток.

Производитель:

Олайнфарм, АО, Латвия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, улучшающие кровоснабжение органов и тканей.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Олвазол® ─ комплексний препарат, терапевтичні ефекти якого обумовлені комбінацією двох активних компонентів: мельдонію дигідрату;гамма-бутиробетаїну дигідрату.Така комбінація забезпечує потужнішу і швидку кардіо- та церебропротекторну дію Олвазолу®, усуваючи залежність швидкості настання терапевтичних ефектів від виснаження організму в умовах ішемії та стресу різного ґенезу (оксидативного у тому числі). Гамма-бутиробетаїну дигідрат посилює дію Олвазолу®, впливаючи на індукцію біосинтезу NO, захищає клітини від токсичного впливу вільних радикалів, нормалізує оксидантний гомеостаз на клітинному рівні, позитивно впливає на функцію ендотелію. Мельдонію дигідрат гальмує транспорт довголанцюгових жирних кислот та їх метаболітів у мітохондріях, завдяки зниженню біосинтезу карнітину, що зберігає аеробний шлях метаболізму в умовах тканинної гіпоксії, запобігає виснаженню запасів АТФ та креатинфосфату в клітинах, накопиченню молочної кислоти та виникненню клітинного ацидозу, порушенню ферментативних процесів та дисфункції іонних каналів а також разом з цим чинить певний вплив на підвищення концентрації в організмі гамма-бутиробетаїну дигідрату. Ці сукупні механізми забезпечують оптимальний рівень гамма-бутиробетаїну дигідрату, що обумовлює більш виражені та швидкі NO-залежні ефекти: вазодилатуючий, антиагрегантний, антикоагулянтний, антиоксидантний та інші; впливає на регуляцію апоптозу та проліферацію, підтримання судинного гомеостазу та інші.Препарат виявляє антиішемічний, церебро-, кардіопротекторний та імунокорегуючий ефекти.При серцевій недостатності Олвазол® поліпшує скорочувальну здатність міокарда, збільшує толерантність до фізичного навантаження; при стабільній стенокардії ІІ і ІІІ функціонального класу знижує частоту серцевих нападів; забезпечує помірний гіпотензивний ефект і нормалізує ритм серцевих скорочень. При судинних ураженнях головного мозку Олвазол® покращує церебральну гемодинаміку, нормалізує метаболізм у нервових клітинах, оптимізує споживання кисню мозковою тканиною, завдяки чому досягається ефект покращення когнітивних функцій, розумової та фізичної діяльності, нормалізація психоемоційного стану, зниження відчуття перевтоми.Фармакокінетика. Після перорального прийому препарат швидко всмоктується із травного тракту. Його біодоступність становить 78 %. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після прийому. Метаболізується в організмі з утворенням двох основних метаболітів, що виводяться нирками. Період напіввиведення становить 3-6 годин.

Показания к применению:

У складі комплексної терапіїІшемічна хвороба серця (стенокардія, інфаркт міокарда, ішемічна кардіоміопатія, постінфарктний кардіосклероз). Хронічна серцева недостатність.Дисгормональна кардіоміопатія. Гострі та хронічні порушення мозкового кровообігу (мозковий інсульт, дисциркуляторна енцефалопатія, цереброваскулярна недостатність).Нейроциркуляторна дистонія; вегетосудинна дисфункція.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату та його компонентів.Підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах).Органічні ураження центральної нервової системи (ЦНС).

Особенности применения:

Препарат з обережністю застосовують при хронічних захворюваннях печінки та нирок.Через можливий розвиток стимулюючого ефекту останній прийом препарату рекомендується не пізніше ніж за 3-4 години до сну.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування Олвазолу® підчас вагітності не доведена. Для запобігання можливому негативному впливу на плід під час вагітності препарат не призначають.Не виявлено, чи виділяється Олвазол® в грудне молоко. Якщо лікування Олвазолом® для матері є необхідним, тоді годування груддю припиняють.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних про негативний вплив препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Застосування препарату дітям протипоказано.

Способ применения и дозы:

Дорослим призначають внутрішньо, незалежно від прийому їжі.У складі комплексної терапії ─ по 2 капсули 1-3 рази на добу. Курс лікування - від 2 до  6 тижнів.Максимальна добова доза становить 6 капсул.Повторні курси (зазвичай 2-3 рази на рік) можливі після консультації з лікарем.Через можливий розвиток стимулюючого ефекту останній прийом препарату рекомендується не пізніше ніж за 3-4 години до сну.

Передозировка:

Випадки передозування не відомі. У разі передозування терапія симптоматична.

Побочные действия:

Препарат віднесений до V класу токсичності.З боку імунної системи: рідко - алергічні реакції (почервоніння шкіри, шкірне висипання, свербіж, набряк).З боку центральної нервової системи: рідко – збудження. З боку серцево-судинної системи: рідко – тахікардія, зміна артеріального тиску, аритмія.З боку травного тракту: рідко – диспептичні явища.

Лекарственное взаимодействие:

Посилює терапевтичні ефекти блокаторів β-адренорецепторів, серцевих глікозидів, деяких гіпотензивних препаратів. Можливе також застосування разом з антиангінальними засобами, антикоагулянтами, антиагрегантами, антиаритмічними препаратами, діуретиками, бронхолітиками.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 2 або 6 блістерів у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Вул. Рупніцу, 5. Олайне, LV -2114, Латвія.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.