Омнипрост инструкция по применению

Омнипрост фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Омнипрост капсулы с модиф. высвоб. по 0,4 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7692/01/01 от 15.02.2008. Приказ № 75 от 15.02.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить тамсулозину гідрохлориду 0,4 мг;допоміжні речовини: цукор сферичний, пропіленгліколь, полісорбат 80, кремнію діоксид колоїдний, гідроксипропілметилцелюлоза (НРМС Е-15), гідроксипропілметилцелюлоза (НРМС-6 срs), тальк, етилцелюлози водна дисперсія, метакрилової кислоти сополімер, триетилцитрат.

Основные физико-химические свойства:

тверді желатинові капсули № 2, корпус непрозорий, майже білого кольору, кришечка коричнева, мають написи “UМХ-0,4” білого кольору на кришечці та чорного кольору на корпусі та містять в собі гранули від білого до майже білого кольору;

Производитель:

Красная звезда, ХФЗ, ПАО

Фармакотерапевтическая группа:

Альфа-адреноблокаторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Селективно блокує постсинаптичні α1A-адренорецептори гладкої мускулатури передміхурової залози, шийки сечового міхура та простатичної частини уретри. Здатність блокувати α1A-адренорецептори в 20 разів вища у порівнянні з дією на α1B-адренорецептори гладкої мускулатури судин (вплив на системний артеріальний тиск незначний).Знижує тонус гладкої мускулатури передміхурової залози, шийки сечового міхура, простатичної частини уретри, покращує відтік сечі, зменшує симптоми обструкції та подразнення сечовивідних шляхів при доброякісній гіперплазії простати. Терапевтичний ефект розвивається через 2 тижні.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо практично повністю всмоктується з ШКТ (абсорбція більше 90%). Споживання їжі збільшує біодоступність та максимальну концентрацію препарату у плазмі (Сmах), зменшуючи час досягнення Сmах. Сmax досягається через 4–5 год (при прийомі препарату натщесерце) чи 6–7 год (при прийомі разом з їжею). Рівноважна концентрація встановлюється на 6 день курсового прийому, її максимальні значення на 60-70% перевищують Сmax після одноразового прийманні внутрішньо.Зв’язування з білками плазми (переважно з α1-глікопротеїнами) становить 94–99%, розподіляється по об’єму крові та позаклітинної рідини (об’єм розподілу – 0,2 л/кг).Повільно біотрансформується в печінці за участю цитохрому Р450 з утворенням активних метаболітів (зберігають селективність до α1-адренорецепторів), циркулює в плазмі переважно в незмінному стані.Період напіввиведення препарату (Т½)- 9–13 год у здорових добровольців, 14–15 год у пацієнтів при лікуванні. Виводиться переважно нирками у вигляді кон’югатів метаболітів з глюкуроновою та сірчаною кислотами (10% - в незмінному стані), частково – з фекаліями.

Показания к применению:

Симптоматична терапія функціональних розладів, в т. ч. порушення сечовиділення, при доброякісній гіперплазії передміхурової залози.

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату, ортостатична гіпотензія в анамнезі, виражена печінкова або ниркова недостатність.Препарат не показаний для застосування у жінок і в педіатричній практиці.

Особенности применения:

Перед початком лікування необхідно верифікувати діагноз (для виключення карциноми передміхурової залози). З обережністю застосовують при схильності до ортостатичної гіпотензії, виражених порушеннях функції печінки та при кліренсі креатиніну нижче 10 мл/хв. При виявленні ознак ортостатичної гіпотензії (запаморочення, слабкість) хворого рекомендується посадити або покласти.Пацієнта необхідно проінформувати про можливість розвитку пріапізму, як результату лікування тамсулозином. Ця реакція виникає надзвичайно рідко, але, якщо не здійснити негайного медичного втручання, це може призвести до тривалої імпотенції.З обережністю призначати під час роботи водіям транспортних засобів та людям, професія яких пов’язана з підвищеною концентрацією уваги.

Способ применения и дозы:

Дорослі чоловіки приймають препарат щодня по 0,4 мг 1 раз на день, через півгодини після їжі. Якщо препарат один або кілька днів за будь-якої причини не приймали, лікування слід відновлювати з дози 0,4 мг.Капсулу слід ковтати цілком, запиваючи рідиною. Капсулу не можна розжовувати, подрібнювати і відкривати.

Передозировка:

Симптоми: тяжка артеріальна гіпотензія.Лікування: покласти хворого в горизонтальне положення, ввести плазмозаміщуючі розчини чи судинозвужувальні препарати; для припинення всмоктування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, осмотичного послаблюючого.Тамсулозину гідрохлорид на 94-99% зв’язується з білками плазми, тому гемодіаліз не є ефективним.

Побочные действия:

З боку серцево-судинної системи і крові (кровотворення, гемостаз): менше 5% – ортостатична гіпотензія.З боку нервової системи і органів чуття: 5–20%- запаморочення, головний біль, астенія; менше 5% – сонливість, безсоння.З боку сечостатевої системи: ретроградна еякуляція (8,4%), менше 5% - зниження лібідо.Інші: 5–20% – біль у спині, риніт, діарея; менше 5% – біль у грудях, нудота.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування з іншими α1A-адреноблокаторами може призвести до посилення гіпотензивного ефекту.Результати сумісного застосування тамсулозину з циметидином показали, що кліренс першого зменшується на 26%, а площа під кривою “концентрація – час” (АUС) збільшується на 44%.Фуросемід знижує концентрацію препарату в крові, диклофенак та варфарин підвищують швидкість виведення з організму.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Термін придатності - 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері. По 1 або 3 блістери у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: тамсулозин; (-)-(R)-5-[2-[[2-(О-етоксифенокси)етил] аміно]пропіл]-2-метоксибензолсульфонамід (у формі гідрохлориду);Форма випускуКапсули з модифікованим вивільненням.АдресаУкраїна, 61010, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1. Тел./факс: (057) 733-10-96, 733-07-04.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G04CA02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Омнипрост
Производитель:Красная звезда, ХФЗ, ПАО
Форма выпуска: По 10 капсул у блістері. По 1 або 3 блістери у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7692/01/01 от 15.02.2008. Приказ № 75 от 15.02.2008
МНН:Tamsulosin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить тамсулозину гідрохлориду 0,4 мг;допоміжні речовини: цукор сферичний, пропіленгліколь, полісорбат 80, кремнію діоксид колоїдний, гідроксипропілметилцелюлоза (НРМС Е-15), гідроксипропілметилцелюлоза (НРМС-6 срs), тальк, етилцелюлози водна дисперсія, метакрилової кислоти сополімер, триетилцитрат.

Фармакологическая группа:Альфа-адреноблокаторы.
Код АТХ:G04CA02 - Тамсулозин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама