Онагрис инструкция по применению

Онагрис фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Онагрис капсулы мягк. по 100 мг №30 (15х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10539/01/01 от 18.02.2015. Приказ № 76 от 18.02.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: сухий екстракт насіння Glycine max (екстрагент – етанол 60-70%);1 капсула містить: 100 мг сухого екстракту насіння Glycine max (екстрагент – етанол 60-70%), що містить 40 мг ізофлавоноїдів;допоміжні речовини: олія кипрейна, гліцерол моностеарат, лецитин; склад оболонки капсули: желатин, гліцерин, понсо 4R (E 124), титану діоксид (Е 171).

Производитель:

Алкала Фарма, С.Л. для Сперко Украина, СУИП

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны половых желез и препараты, применяемые при патологии половой сферы. Другие эстрогены.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Специфічна активність препарату пов’язана з естрогеноподібною дією похідних ізофлавоноїдів сої (геністеїн, даїдзеїн). Фітоестрогени сої мають дифенольну структуру, характерну для природних та синтетичних естрогенів, тому здатні конкурувати з естрогеном за відповідні рецептори в мембранах клітин-мішеней. Механізм дії препарату зумовлений впливом фітоестрогенів переважно на бета-естрогенові рецептори, дія на альфа-естрогенові рецептори в них менша в 5-22 рази. Завдяки цьому Онагріс, на відміну від синтетичних естрогенових препаратів, значно рідше спричиняє побічні реакції, зумовлені дією на альфа-естрогенові рецептори (гіперплазія ендометрія, маткові кровотечі, зміни з боку молочних залоз, гіперкоагуляція та тромбоемболічні ускладнення). Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо ізофлавоноїди сої активуються в товстому кишечнику шляхом відщеплення цукрової частини під дією ферментів глікозидаз кишкової мікрофлори. Після деглікозування геністеїн та даїдзеїн добре всмоктуються, потрапляють у печінку, де відбувається часткова кон'югація із глюкуроновою кислотою. Кон'югована фракція фітоестрогенів надходить у жовч, а далі – в систему ентерогепатичної циркуляції, всмоктуючись повторно, що забезпечує тривалий період напіввиведення препарату та можливість одноразового застосування на добу. Максимальна концентрація фітоестрогенів у плазмі крові становить від 0,04 до 2,4 мкмоль/л і залежить від дієти (збільшується при вегетаріанській дієті зі значним вмістом продуктів сої). Виведення геністеїну та даїдзеїну відбувається в основному із сечею. Максимальна концентрація фітоестрогенів у сечі спостерігається через 24 години після прийому препарату. У незміненому вигляді виводиться до 30 % ізофлавоноїдів.

Показания к применению:

Лікування клімактеричних розладів, які проявляються вегетативними симптомами (відчуття жару, приливи, відчуття серцебиття, лабільність артеріального тиску), психічними та психосоматичними симптомами (безсоння, дратівливість, зниження працездатності). Онагріс також застосовують у комплексних схемах профілактики остеопорозу та серцево-судинних захворювань, пов'язаних із естрогенодефіцитом у період ранньої менопаузи.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, злоякісні новоутворення тіла матки та молочної залози до радикального лікування.

Особенности применения:

Перед початком лікування препаратом необхідно порадитися з лікарем. Без консультації лікаря не перевищувати рекомендованих доз препарату. Обережно призначати препарат жінкам із наявністю фіброміоми матки та ендометріальних гіперпластичних процесів. Такі жінки повинні перебувати під постійним наглядом гінеколога для своєчасного виявлення можливого прогресування захворювання. Лікування Онагрісом у такому разі необхідно припинити та/або розглянути можливість поєднаного застосування з гестагеном. Після радикальної гістеректомії з приводу злоякісного новоутворення лікування Онагрісом необхідно проводити під постійним наглядом гінеколога, хоча дані, які вказували б на рецидив захворювання або зменшення періоду ремісії під впливом естрогенів, відсутні. Немає обмежень у застосуванні препарату після гістеректомії з приводу фіброміоми. Враховуючи слабку естрогенну дію лікарського засобу, рекомендується зібрати у пацієнтки анамнез щодо одночасного застосування пероральних контрацептивів.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Фітоестрогени сої не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає. 

Дети:

Препарат не слід застосовувати дітям.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовувати по 1 капсулі на добу. Клінічний ефект, як правило, з’являється через 2 тижні після початку застосування препарату. У разі недостатнього купірування симптомів захворювання добову дозу препарату збільшити до 2 капсул: 1 приймати вранці, 2-гу – ввечері. Курс лікування становить не менше 4 місяців. Для повного контролю над симптомами естрогенодефіциту, а також при застосуванні препарату в комплексних схемах профілактики остеопорозу та серцево-судинних захворювань препарат можна застосовувати тривалий час (до 4-7 років). У разі необхідності тривалого застосування препарату слід проконсультуватися з лікарем.

Передозировка:

Випадків передозування препарату не зареєстровано. Фітоестрогени сої – нетоксичний продукт, тому навіть при значному передозуванні малоймовірно очікувати виражених симптомів отруєння. Вкрай рідко можливий розвиток головного болю, диспепсичних розладів. У таких випадках необхідний нагляд за хворим. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Препарат переноситься добре, побічні ефекти зустрічаються рідко. Інколи можуть виникати диспепсичні розлади у вигляді метеоризму, болю в животі та діареї. Можливі також алергічні реакції, вагінальні виділення, включаючи кров’янисті, гіперплазія ендометрія, маткові кровотечі, зміни з боку молочних залоз, гіперкоагуляція, тромбоемболічні ускладнення. У разі виявлення небажаних впливів або інших негативних ефектів слід порадитися з лікарем щодо можливості подальшого застосування препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування препарату з антибактеріальними препаратами може призвести до зменшення клінічної ефективності препарату.

Срок годности:

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. 

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці. 

Форма выпуска / упаковка:

По 15 капсул у блістері з алюмінієвої фольги, покритої PVDC та нашаруванням PVC/PVDC, 2 блістери в пачці з картону.По 20 капсул у блістері з алюмінієвої фольги, покритої PVDC та нашаруванням PVC/PVDC, по 3 блістери в пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Заявник

Спільне українсько-іспанське підприємство Сперко Україна.

Місцезнаходження заявника

Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25. Тел. + 38(0432)52-30-36.E-mail: trade@sperco.com.ua. www.sperco.com.ua.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A01AB11:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Онагрис
Производитель:Алкала Фарма, С.Л. для Сперко Украина, СУИП
Форма выпуска:По 15 капсул у блістері з алюмінієвої фольги, покритої PVDC та нашаруванням PVC/PVDC, 2 блістери в пачці з картону.По 20 капсул у блістері з алюмінієвої фольги, покритої PVDC та нашаруванням PVC/PVDC, по 3 блістери в пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10539/01/01 от 18.02.2015. Приказ № 76 от 18.02.2015
МНН:Glycine max (соя)
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: сухий екстракт насіння Glycine max (екстрагент – етанол 60-70%);1 капсула містить: 100 мг сухого екстракту насіння Glycine max (екстрагент – етанол 60-70%), що містить 40 мг ізофлавоноїдів;допоміжні речовини: олія кипрейна, гліцерол моностеарат, лецитин; склад оболонки капсули: желатин, гліцерин, понсо 4R (E 124), титану діоксид (Е 171).

Фармакологическая группа:Гормоны половых желез и препараты, применяемые при патологии половой сферы. Другие эстрогены.
Код АТХ:A01AB11 - Различные препараты
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама