Оразол инструкция по применению

Оразол фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Оразол шампунь, 20 мг/мл по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4168/01/01 от 07.02.2006. Приказ № 56 от 07.02.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл шампуню містить 20 мг кетоконазолу;допоміжні речовини: кокамід діетаноламін, кокамідопропілбетаїн, еритрозин, парфюмерія Гаваї 4453680, імідсечовина, лаурилполіглюкоза, натрію хлорид, динатрію лауретсульфосукцинат, триетаноламінлаурилсульфат, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

шампунь червоного кольору, з характерним запахом Гаваї ;

Производитель:

Фармакар Инт. Ко., Германско-Палестинске СП, Палестина

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Кетоконазол - синтетичне похідне імідазолдіоксолану, що має фунгіцидну та фунгістатичну активність відносно дерматофітів, таких як Trychophyton rubrum, T. mentagrophytes, T. tonsurans, Microsporum canis, M. audouini, M. gypseum, Epidermophyton floccosum, дріжджових і дріжджоподібних грибів Candida ablicans, Malassezia ovale (Pityrosporum ovale), Malassezia fufur (Pityrosporum orbiculare), Candida tropicalis. Механізм дії пов'язаний з інгібіцією біосинтезу ергостеролу, есенціального компонента мембрани з ланостероля. Шампунь з кетоконазолом зменшує лущення та свербіж, які часто асоціюються з лупою, себорейною екземою та висівкоподібним лишаєм. Фармакокінетика. Всмоктування кетоконазолу крізь шкіру при місцевому застосуванні незначне. Оскільки навіть при тривалому застосуванні вміст кетоконазолу в крові не визначається, можна вважати, що системної дії препарат не має. При нанесеннні 2% шампуню на інтактну шкіру в дозах до 50 мг/кг 4-10 разів на тиждень кетоконазол не виявлявся в плазмі. Через 12 годин після нанесення шампуню велика кількість препарату знаходилась на волоссі, і тільки 5% від нанесеної дози проникало в кератин волосся.

Показания к применению:

Лікування та профілактика уражень шкіри та волосся, що спричинені дріжджовими мікроорганізмами Pityrosporum, таких як лупа, висівкоподібний лишай (локальний), себорейний дерматит.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до кетоканазолу та допоміжних речовин Оразол шампунь протипоказаний за наявності гіперчутливості до будь-якого його компонента.

Особенности применения:

При застосуванні шампуню слід уникати потрапляння препарату в очі. При потраплянні в очі їх слід промити водою. Для запобігання синдрому відміни при тривалому місцевому лікуванні кортикостероїдами рекомендується продовжувати місцеве застосування кортикостероїдів у поєднанні з шампунем Оразол з подальшою поступовою відміною кортикостероїдів протягом 2-3 тижнів. Себорейний дерматит і лупа часто супроводжуються посиленим випаданням волосся, яке може в окремих випадках деякий час тривати і на початку застосування шампуню Оразол. Досвід застосування в педіатрії. Немає даних Вагітність і лактація.Оскільки при місцевому застосуванні кетоконазол практично не всмоктується, застосування шампуню Оразол у період вагітності та лактації не протипоказано.Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з технікою. Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не відмічається.Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки.

Способ применения и дозы:

На уражені ділянки нанести шампунь Оразол на 3 - 5 хвилин, після чого змивають його водою. - лупа та себорейний дерматит (себорейна екзема): 2 рази на тиждень протягом 2 – 4 тижнів; - висівкоподібний лишай: щоденно протягом 5 днів. Профілактика: - лупа та себорейні дерматити (себорейна екзема): кожного тижня або 1 раз на 2 тижні; - висівкоподібний лишай: щоденно протягом 3 днів (разовий курс лікування) перед початком літнього сезону.

Передозировка:

При застосуванні шампуню Оразол передозування не передбачається, оскільки препарат призначений тільки для зовнішнього застосування. У випадку передозування необхідне лікування полягає у застосуванні симптоматичних препаратів. Для запобігання аспірації забороняється провокувати блювання або промивати шлунок.

Побочные действия:

Шампунь Оразол добре переноситься. Як і при застосуванні інших шампунів, може спостерігатись місцеве подразнення, відчуття печіння та свербежу. Волосся може стати жирним або сухим, але такі явища відмічаються вкрай рідко. В окремих випадках, в основному у пацієнтів з хімічно пошкодженим або сивим волоссям, відмічається незначна зміна відтінку кольору волосся. Місцеві реакції: рідко – подразнення шкіри, свербіж, контактний дерматит, підвищена жирність і сухість волосся, посилення випадання волосся, в окремих випадках – зміна кольору волосся ( у пацієнтів з хімічно пошкодженим, сивим волоссям). Токсичність, ембріотоксичність, тератогенність, мутагенність, канцерогенність В експерименті виявлено тератогенну і ембріотоксичну дію при пероральному введенні кетоконазолу. Контрольованих досліджень серед людей не проводили. Кетоконазол шампунь не чинить системного ефекту, тому може застосовуватись у період вагітності і лактації.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: кетоконазол; Форма випускуШампунь.АдресаПалестина Єрусалим, п\ с 51621.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D01AC08:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Оразол
Производитель:Фармакар Инт. Ко., Германско-Палестинске СП, Палестина
Регистрационное удостоверение:№ UA/4168/01/01 от 07.02.2006. Приказ № 56 от 07.02.2006
МНН:Ketoconazole
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл шампуню містить 20 мг кетоконазолу;допоміжні речовини: кокамід діетаноламін, кокамідопропілбетаїн, еритрозин, парфюмерія Гаваї 4453680, імідсечовина, лаурилполіглюкоза, натрію хлорид, динатрію лауретсульфосукцинат, триетаноламінлаурилсульфат, вода очищена.

Фармакологическая группа:Противогрибковые средства для местного применения.
Код АТХ:D01AC08 - Кетоконазол
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама