Отизол инструкция по применению

Отизол фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Отизол капли уш., р-р по 15 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4004/01/01 от 26.10.2015. Приказ № 695 от 26.10.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 мл містить 50 мг антипірину, 50 мг бензокаїну, 1,25 мг фенілефрину гідрохлориду;допоміжні речовини: пропіленгліколь, натрію метабісульфіт (E 223).

Производитель:

Био-Фарм, Инк. для "Байер Консьюмер Кер АГ", США/Швейцария

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в отології. Анальгетики та анестетики.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Комбінований лікарський засіб для місцевого застосування в отології з вираженою знеболювальною, протизапальною та судинозвужувальною дією. Антипірин має виражений протизапальний, бензокаїн – місцевоанестезуючий, фенілефрину гідрохлорид – протинабряковий ефекти. Антипірин проявляє також помірну аналгетичну дію. Бензокаїн оборотно стабілізує мембрану нейрону, що знижує її проникність для іонів натрію. Деполяризація мембрани нейрону пригнічується, і у такий спосіб блокується виникнення та проведення нервових імпульсів. Спільне застосування антипірину та бензокаїну скорочує час до початку прояву анестезуючого ефекту, при цьому збільшує його вираженість та тривалість, що дає змогу швидко усувати больовий синдром при отиті. Фенілефрину гідрохлорид є синтетичним адреноміметиком, що стимулює a-адренорецептори судин, сприяє вираженій судинозвужувальній дії, внаслідок чого зменшується набряк. Сумісне застосування вазоконстриктора фенілефрину зменшує ступінь абсорбції та подовжує тривалість анестезуючої дії бензокаїну.Фармакокінетика. Абсорбція складових препарату Отизол® з неушкодженої шкіри зовнішнього каналу вуха мінімальна, тому активні компоненти та їх метаболіти не визначаються сучасними методами досліджень в крові або інших біологічних середовищах організму.

Показания к применению:

Гострий середній отит, отит при баротравмі, посттравматичний отит.

Противопоказания:

Перфорація барабанної перетинки, зумовлена інфекцією або травмою;підвищена чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу;дитячий вік до 6 місяців.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не перевищувати рекомендованої дози.Абсорбція лікарського засобу може статися у випадку ушкодження барабанної перетинки або шкіри зовнішнього слухового каналу (див. розділ Передозування), в результаті чого можливе виявлення системних ефектів діючих речовин лікарського засобу.Лікарські засоби, що містять симпатоміметики, застосовувати з обережністю особам літнього віку та пацієнтам з артеріальною гіпертензією, підвищеним внутрішньоочним тиском, цукровим діабетом, ішемічною хворобою серця, гіпертиреозом або гіпертрофією простати.Необхідно застосовувати найменшу необхідну кількість лікарського засобу. Існують повідомлення, що призначення продуктів, які містять бензокаїн, може спричиняти метгемоглобінемію. Такі симптоми як ціаноз (блідий, землистий або синій колір шкіри, губ та нігтьових ложе), головний біль, запаморочення, задишка (утруднене дихання), слабкість, тахікардія, що можуть спостерігатися під час лікування, можуть вказувати на метгемоглобінемію, що потенційно загрожує життю та потребує невідкладного медичного втручання. Якщо у вас або у вашої дитини спостерігаються вищенаведені симптоми, слід терміново звернутися до лікаря.

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю. Вагітним і жінкам, які годують груддю, застосування препарату можливе, якщо, на думку лікаря, користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Способ применения и дозы:

Разові дози становлять:немовлятам віком від 6 місяців – по 1 краплі, дітям віком 1-6 років – по 2 краплі,дітям віком 6-12 років – по 3 краплі,дітям віком від 12 років та дорослим – по 4 краплі.Разову дозу застосовувати до 3 разів на добу.Препарат вводять у зовнішній слуховий прохід по краплі за допомогою піпетки.Тривалість лікування – 3-10 днів. Діти. Не застосовувати дітям віком до 6 місяців. Дітям віком до 2 років слід застосовувати після консультації та під наглядом лікаря.

Передозировка:

При місцевому застосуванні препарату Отизол® зазвичай не виникає побічних системних реакцй. Проте у випадку передозування або при тривалому застосуванні можуть спостерігатися алергічні реакції.Абсорбція лікарського засобу може статися у випадку ушкодження барабанної перетинки або шкіри зовнішнього слухового каналу, в результаті чого можливе виявлення системних ефектів діючих речовин лікарського засобу.Високі рівні в плазмі крові, пов’язані з системними ефектами, не виявляються після місцевого застосування у зовнішній вушний канал. Але повідомлялося, що при випадковому пероральному застосуванні високі рівні бензокаїну та антипірину у плазмі крові можуть спричиняти стимуляцію центральної нервової системи, що проявляється нудотою та блюванням.Лікування: при випадковому ковтанні рекомендоване симптоматичне лікування, що включає промивання шлунка та застосування активованого вугілля. Існують повідомлення, що призначення продуктів, які містять бензокаїн, може спричиняти метгемоглобінемію. Такі симптоми як ціаноз (блідий, землистий або синій колір шкіри, губ та нігтьових ложе), головний біль, запаморочення, задишка (утруднене дихання), слабкість, тахікардія, що можуть спостерігатися під час лікування, можуть вказувати на метгемоглобінемію, яка потенційно загрожує життю та потребує невідкладного медичного втручання. Невідкладна допомога при розвитку метгемоглобінемії полягає у внутрішньовенному введенні метиленового синього.

Побочные действия:

Препарат Отизол® зазвичай добре переноситься. Проте рідко можуть виникнути симптоми, зумовлені підвищеною чутливістю до компонентів препарату, включаючи відчуття печіння шкіри, гіперемію, шкірні висипи, подразнення шкіри. Якщо у пацієнта спостерігаються вищенаведені симптоми, слід звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

При місцевому застосуванні препарату не виявлено взаємодії з одночасно призначеними аналгетиками та протизапальними засобами, антисептиками та антибіотиками для місцевого та системного застосування.Взаємодія з іншими лікарськими засобами малоймовірна внаслідок мінімальної абсорбції із зовнішнього слухового каналу. Проте МАО-інгібітори та ß-адреноблокатори посилюють ефекти симпатоміметиків. Бензокаїн гідролізується в тканинах до р-амінобензойної кислоти, яка конкурує з антибактеріальною дією сульфаніламідів.

Срок годности:

2 роки. Після відкриття флакона термін придатності – 2 місяці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці. У кожній упаковці міститься поліпропіленова піпетка для введення крапель та інструкція для медичного застосування препарату.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

ЗаявникБайєр Консьюмер Кер АГ.Місцезнаходження заявника та його адреса місця провадження діяльності. Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Отизол
Производитель:Био-Фарм, Инк. для "Байер Консьюмер Кер АГ", США/Швейцария
Форма выпуска: По 15 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці. У кожній упаковці міститься поліпропіленова піпетка для введення крапель та інструкція для медичного застосування препарату.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4004/01/01 от 26.10.2015. Приказ № 695 от 26.10.2015
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 мл містить 50 мг антипірину, 50 мг бензокаїну, 1,25 мг фенілефрину гідрохлориду;допоміжні речовини: пропіленгліколь, натрію метабісульфіт (E 223).

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються в отології. Анальгетики та анестетики.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Черный шоколад защищает от развития диабета и болезней сердца: исследование
Черный шоколад с содержанием какао более 70% облад...
Врачи назвали продукты, которые помогут снизить риск развития слабоумия в три раза
Согласно исследованиям, диета, богатая продуктами ...
Реклама