Оторалгин (Combined drugs) инструкция по применению

Оторалгин фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Оторалгин капли уш., р-р по 15 г во флак.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: Арпимед, ООО для Виола, ЧП, Республика Армения/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в отологии.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Арпимед, ООО для Виола, ЧП, Республика Армения/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в отологии.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Терапевтичний ефект препарату Оторалгін обумовлений протизапальною дією феназону, антибактеріальною дією нітрофуразону і місцевоанестезуючою дією лідокаїну гідрохлориду. Нітрофуразон є антисептиком, що має антибактеріальну дію. Активний відносно різних грампозитивних і грамнегативних бактерій. Феназон має протизапальну, болезаспокійливу і жарознижувальну дію. Механізм дії пов'язаний з пригніченням синтезу простагландинів внаслідок інгібування активності циклооксигенази. Лідокаїну гідрохлорид це місцевий анестетик. Він блокує передачу нервових імпульсів, в тому числі больових, вздовж нервових волокон до їх закінчень. Внаслідок деполяризації і інгібування іонного обміну поступово зникає почуття болю, свербіж у місці застосування.Фармакокінетика. У зв'язку з незначним системним всмоктуванням рутинні фармакокінетичні дослідження місцевої дії феназону не проводились. Болезаспокійливий ефект, пов'язаний з пригніченням синтезу медіаторів болю переважно в центральній нервовій системі, настає в міру всмоктування препарату. Препарат призначений для місцевого застосування, і всмоктуваність нітрофуразону незначна. При системному всмоктуванні легко проходить через гістогематичні бар'єри і рівномірно розподіляється в рідинах і тканинах. Основним шляхом перетворення в організмі є відновлення нітрогрупи. Виділяється нирками і частково з жовчю. Лідокаїн не проникає через неушкоджену шкіру і порівняно ефективно діє через слизову оболонку. Дія Оторалгіну починається через 5-10 хвилин після закапування і триває до 2-5 годин. Більша частина препарату виділяється в незміненому вигляді з вушної сіркою.

Показания к применению:

Препарат місцевого застосування для симптоматичного лікування болю і запалення при неперфоративному гострому середньому отиті.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Порушення цілісності барабанної перетинки (перфорація, наявність дренажу). Алергічні дерматози.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не перевищувати дози і тривалість лікування. Не застосовувати при хронічному отиті, оскільки можуть спостерігатися системні ефекти: стимулювання центральної нервової системи (нервозність, неспокій, дезорієнтація, розпливчастий зір), депресія (сонливість, уповільнення дихання). Перед призначенням лікар повинен перевірити цілісність барабанної перетинки. Якщо барабанна перетинка перфорована, введення препарату може призвести до контакту препарату зі структурами середнього вуха і виникнення побічних реакцій у цих тканинах. Якщо у пацієнта були алергічні реакції, необхідно повідомити про це лікаря.

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю. Дані відсутні. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність управляти автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Дітям у віці від 4-х років по 2-3 краплі 2-3 рази на добу.Для того, щоб запобігти неприємним відчуттям у результаті контакту шкіри слухового проходу з холодним розчином, слід зігріти флакон до температури тіла (37°С) у руці перед застосуванням лікарського засобу. Під час використання слід нахилити голову на бік в здорову сторону, відтягнути вушну раковину назад і вверх та повільно закапати розчин. Пацієнт повинен сидіти з нахиленою головою 2-3 хвилини. Курс лікування не повинен перевищувати 7 днів.Діти. Застосовують дітям у віці від 4-х років.

Передозировка:

Симптоми передозування можуть виникнути при застосуванні препарату у пацієнтів з перфорацією барабанної перетинки: запаморочення, загальна слабкість, збудження, порушення дихання, судоми, нудота, блювота. Лікування: промивання середнього вуха фізіологічним розчином, при необхідності барбітурати, кофеїн, нітрогліцерин.

Побочные действия:

Можливі місцеві алергічні реакції, гіперемія зовнішнього слухового проходу, свербіж, шкірні висипання, контактний дерматит, відчуття печіння. При проникненні у внутрішнє вухо у разі раптової перфорації можливі запаморочення, нудота, ністагм, пов'язані із всмоктуванням препарату через слизову оболонку. В разі появи симптомів алергічної реакції слід припинити застосування препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Анестетичний ефект лідокаїну гідрохлориду посилюється та подовжується при одночасному застосуванні судинозвужувальних засобів, таких як адреналін і норадреналін; анальгетиків і транквілізаторів. Активність лідокаїну гідрохлориду значно зменшується в кислому середовищі. При комбінованій терапії із саліцилатами та сульфонамідами може спостерігатися зменшення протимікробного і анестезувального ефекту препарату. У зв'язку з можливою взаємодією інші ліки необхідно застосовувати не менш як через 15 хвилин після закапування у вухо Оторалгіну.

Срок годности:

3 роки. Термін придатності після першого відкриття флакона – 6 місяців.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.Флакон необхідно зберігати щільно закритим.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 г або по 15 г у пластиковому флаконі № 1 в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.