Панензим 10 000 инструкция по применению

Панензим 10 000 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Панензим 10 000 таблетки, п/о, киш./раств. №10 (10х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5112/01/01 от 13.07.2011. Приказ № 406 от 13.07.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 13.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

одна таблетка містить панкреатину з мінімальною ферментативною активністю: ліпази 10 000 ОД ЄФ, амілази 7 500 ОД ЄФ, протеази 375 ОД ЄФ;допоміжні речовини: лактози моногідрат, натрію хлорид, поліпласдон XL, магнію стеарат, покриття ACRYL-EZE для нанесення оболонки до отримання таблетки масою 330 мг.

Основные физико-химические свойства:

таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою рожевого кольору;

Производитель:

ЧАО «По производству инсулинов «Индар».

Фармакотерапевтическая группа:

Средства заместительной терапии, применяемые при нарушениях пищеварения. Полиферментные препараты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Ферментний препарат. Поповнює дефіцит ферментів підшлункової залози (ліпази, амілази та протеаз), які гідролізують, відповідно, рослинні та тваринні жири (до гліцерину і жирних кислот), полісахариди (до декстринів та моносахарів) і білки (до дипептидів та амінокислот), сприяючи більш повному всмоктуванню харчових речовин в тонкому кишечнику. Застосовується для замісної терапії при недостатності зовнішньосекреторної функції підшлункової залози.Фармакокінетика. Кислотостійка оболонка таблеток оберігає ферменти від інактивації шлунковим соком. Тільки під дією нейтрального або злегка лужного середовища тонкого кишечнику відбувається розчинення оболонки та вивільнення ферментів. Травні ферменти, що входять до складу панкреатину, не всмоктуються, а діють тільки у порожнині кишечнику.

Показания к применению:

Захворювання, які супроводжуються порушеннями процесу травлення у зв’язку із зовнішньосекреторною недостатністю підшлункової залози: хронічний панкреатит, муковісцидоз, а також при станах після резекції шлунка та тонкого кишечнику, при функціональному прискоренні проходження їжі через кишечник, при захворюваннях кишечнику, органів гепатобіліарної системи, при погрішностях у дієті – вживанні рослинної, жирної та незвичної їжі, що важко перетравлюється, при метеоризмі, підготовці до рентгенологічних або ультразвукових діагностичних досліджень.

Противопоказания:

Гіперчутливість, гострий панкреатит, хронічний панкреатит у фазі загострення.

Особенности применения:

При муковісцидозі доза препарату повинна бути адекватною кількості ферментів, яка необхідна для гідролізу жирів, враховуючи кількість та якість їжі, що споживається. Вагітність і лактація. Препарат можна застосовувати у період вагітності та годування груддю.

Способ применения и дозы:

Внутрішньо, під час їжі, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини. Доза підбирається індивідуально, залежно від ступеня недостатності функції підшлункової залози та складу дієти. Зазвичай дорослим призначають по 1 – 2 таблетки (що відповідає 10 000 – 20 000 ОД за ліпазою) під час їжі. Залежно від виду їжі та тяжкості розладу травлення доза може бути значно вищою. Не рекомендується перевищувати дозу, яка дорівнює 15 000 – 20 000 ОД ліпази на 1 кг маси тіла. Питання про тривалість лікування вирішують індивідуально.

Передозировка:

Симптоми передозування не описані.

Побочные действия:

Алергічні реакції; в окремих випадках у пацієнтів з муковісцидозом – стенозування нижніх відділів тонкого кишечнику, запор та непрохідність кишечнику.

Лекарственное взаимодействие:

Даних про взаємодію з іншими лікарськими засобами немає.

Срок годности:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 20С до 80С. Термін придатності препарату – 2 роки.Зберігати в недоступному для дітей місці!

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці. По 1 контурній упаковці, вкладеній у пачку. По 2 контурні упаковки, вкладені у пачку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назва: pancreatin (панкреатин);Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні.Адреса02099 м. Київ – 99, вул. Зрошувальна, 5. Тел. 566-35-12.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Панензим 10 000
Производитель:ЧАО «По производству инсулинов «Индар».
Форма выпуска: По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці. По 1 контурній упаковці, вкладеній у пачку. По 2 контурні упаковки, вкладені у пачку.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5112/01/01 от 13.07.2011. Приказ № 406 от 13.07.2011
МНН:Multienzymes (lipase, protease etc.)
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

одна таблетка містить панкреатину з мінімальною ферментативною активністю: ліпази 10 000 ОД ЄФ, амілази 7 500 ОД ЄФ, протеази 375 ОД ЄФ;допоміжні речовини: лактози моногідрат, натрію хлорид, поліпласдон XL, магнію стеарат, покриття ACRYL-EZE для нанесення оболонки до отримання таблетки масою 330 мг.

Фармакологическая группа:Средства заместительной терапии, применяемые при нарушениях пищеварения. Полиферментные препараты.
Код АТХ:A09AA02 - Панкреатин
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Ученые обнаружили новое заболевание, переносчиками которого являются клещи
Клещи переносят не только боррелиоз и клещевой энц...
Парацетамол может серьезно повредить печень: ученые
Парацетамол является одним из наиболее распростран...
Реклама