Пантенол Аэрозоль (Dexpanthenol) инструкция по применению

Пантенол Аэрозоль фото, инструкция
Дозировка:
Пантенол Аэрозоль пена н/к, 50 мг/г по 116 г в конт.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

аэрозоль

Производитель:

Непосредственное производство: Микрофарм, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты для лечения ран и язв

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: декспантенол;1 г препарату містить декспантенолу 50 мг (без урахування пропеленту) (у перерахуванні на 100 % речовину); допоміжні речовини: спирт цетостеариловий (тип А) емульгований, макроголгліцерол кокоат, метилпарагідроксибензоат (Е218), пропіленгліколь, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат додекагідрат, вода очищена, тетрафторетан.

Лекарственная форма:

аэрозоль

Производитель:

Микрофарм, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты для лечения ран и язв

Показания к применению:

Застосовується при різних ушкодження шкіри та слизових оболонок, у тому числі при саднах, опіках, асептичних післяопераційних ранах, трансплантації шкіри, бульозному та пухирчастому дерматитах.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Контейнер під тиском. Запобігати впливу прямих сонячних променів і нагріванню понад 50 °C. Не розкривати і не спалювати навіть після повного використання піни, викидати лише після повного випускання газу. Не розпиляти поблизу відкритого вогню або розпечених предметів.При першому застосуванні препарату необхідно добре струснути контейнер, випустити першу порцію до появи піни і тільки потім наносити препарат на уражену поверхню.Необхідно уникати потрапляння піни в очі. При випадковому потраплянні піни в очі їх слід промити водою.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Пантотенат проникає крізь плацентарний бар’єр шляхом активного транспортного процесу і виділяється у грудне молоко пропорційно до його поглинання.Оскільки системна доступність декспантенолу після місцевого застосування невідома, при необхідності застосування Пантенолу аерозолю у період вагітності або годування груддю на великі ділянки шкіри слід добре зважити користь від застосування препарату для матері і можливий ризик для плода/дитини. Протягом вагітності можливе застосування препарату за призначенням лікаря. При застосуванні для лікування тріщин сосків в період годування груддю препарат слід змити перед годуванням.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Спеціальні застереження відсутні.

Дети:

Дітям препарат слід застосовувати за призначенням лікаря та під наглядом дорослих.

Способ применения и дозы:

Пантенол аерозоль рівномірно розпиляти на ушкоджену ділянку один або кілька разів на добу.Розпилюючи препарат, тримайте контейнер вертикально, клапаном догори. Щоб отримати якісну піну, потрібно енергійно струшувати контейнер перед кожним застосуванням, особливо якщо його не використовували протягом тривалого часу. Якщо препарат застосовується вперше, спочатку може розпилюватися лише пропелент, перш ніж утвориться піна. Насадку підводять до ураженої ділянки і плавно натискають на неї, рівномірно розпилюючи препарат на уражену ділянку з відстані 10-20 см протягом 1-2 секунд. Тривалість лікування залежить від виду та перебігу захворювання і визначається після консультації з лікарем.Якщо Пантенол аерозоль застосовувати на ділянку обличчя, його не слід розпилювати безпосередньо на обличчя. Бажано розпилити препарат на руку і розподілити його на відповідній частині обличчя. Не розпилювати препарат в очі, безпосередньо в рот або в ніс.

Передозировка:

При застосуванні Пантенолу аерозолю відповідно до інструкції передозування малоймовірне. У випадку застосування великої кількості препарату внутрішньо токсичні ефекти не очікуються. При виникненні шлунково-кишкових розладів лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Алергічні реакції, включаючи контактний дерматит, алергічний дерматит, свербіж, еритема, екзема, висипання, кропив'янка, подразнення шкіри та пухирці.

Лекарственное взаимодействие:

При застосуванні Пантенолу аерозолю взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

Срок годности:

2 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 58 г або 116 г в контейнерах алюмінієвих.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.