Пантокальцин инструкция по применению

Пантокальцин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Пантокальцин таблетки по 250 мг №50 в бан.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8940/01/01 от 07.06.2011. Приказ № 336 от 07.06.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: кальція гопантенат (гопантенова кислота або кальцієва сіль гопантенової кислоти);1 таблетка містить кальція гопантенату (гопантенової кислоти або кальцієвої солі гопантенової кислоти) 250 мг;допоміжні речовини: магнію карбонат легкий, кальцію стеарат, тальк, крохмаль картопляний.

Основные физико-химические свойства:

таблетки білого кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою і хрестоподібною рискою з одного боку.

Производитель:

Валента Фармацевтика, ОАО, г.Щолково, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Психостимулирующие и ноотропные средства. Пирацетам.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Механізм дії зумовлений прямим впливом гопатентової кислоти на канальний для ГАМКБ-рецептора комплекс. Препарат має ноотропну і протисудомну дію. Підвищує стійкість мозку до гіпоксії і до дії токсичних речовин, стимулює процеси анаболізму в нейронах, поєднує помірну седативну дію з м'яким стимулюючим ефектом, чинить протисудомну дію, зменьшую моторну збудливість. Підвищує розумову і фізичну працездатність. Сприяє нормалізації ГАМК при хронічній алкогольній інтоксикації і подальшій відміні етанолу. Пролонгує дію новокаїну і сульфаніламідів за рахунок інгібування реакцій їх ацетилювання. Викликає гальмування патологічно підвищеного міхурового рефлексу і тонусу детрузора.Фармакокінетика. Швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, проникає через гематоенцефалічний бар'єр, вищі концентрації створюються у печінці, нирках і шкірі. Час досягнення Сmax – 1 година. Препарат не метаболізується і виводиться в незмінному вигляді протягом 48 годин: 67,5 % від прийнятої дози – з сечею, 28,5% – з калом.

Показания к применению:

У складі комплексної терапії: когнітивні порушення при органічних ураженнях головного мозку (у тому числі наслідки нейроінфекції і черепномозкових травм); цереброваскулярна недостатність, викликана атеросклетичними змінами судин головного мозку; екстрапірамідні порушення (міоклонус-епілепсія, хорея Гентінгтона, гепатолентикулярна дегенерація, хвороба Паркінсона); епілепсія з уповільненістю психічних процесів, у комплексній терапії з протисудомними лікарськими засобами; психоемоційні перевантаження, зниження розумової і фізичної працездатності (для підвищення концентрації уваги і запам¢ятовування); нейрогенні розлади сечовипускання: енурез, полакіурія, імперативні позиви, імперативне нетримання сечі; дітям віком від 3 років з перинатальною енцефалопатією, розумовою відсталістю різного ступеня вираженості, із затримкою розвитку (психічного, мовного, моторного або в їх поєднанні), з різними формами дитячого церебрального паралічу, при гіперкинетичних розладах (синдромі гіперактивності з дефіцитом уваги, тиках), при заїканні (переважно клонічної форми), неврозоподібних станах.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гострі тяжкі захворювання нирок, I триместр вагітності, період годування груддю, дитячий вік до 3 років.

Особенности применения:

У період тривалого лікування не рекомендується одночасне призначення препарату з іншими ноотропними і стимулюючими засобами. З урахуванням ноотропної дії препарату його прийом необхідно проводити переважно у ранкові та денні години.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Під час лікування препаратом слід дотримуватись обережності при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Препарат пролонгує дію барбітуратів, підсилює дію протисудомних лікарських засобів, та засобів, що стимулюють ЦНС, попереджає побічну дію фенобарбіталу, карбамазепіну, нейролептиків, посилює дію місцевих анестетиків (новокаїн).Препарат здатний інгібувати реакції ацетилування, що беруть участь у механізмах інактівації новокаїну і сульфаніламідів, завдяки чому досягається пролонгована дія останніх.Дія гопантенової кислоти посилюється у поєднанні з гліцином, етідроновою кислотою.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказаний у I триместрі вагітності та під час годування груддю. Застосування препарату у II та III триместрах вагітності можливе, якщо на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Дети:

Застосовують дітям віком старше 3 років.

Способ применения и дозы:

Приймають  внутрішньо через 15-20 хвилин після їди. Разова доза для дітей віком від 12 років і дорослих - 0,25-1 г, для дітей віком від 3 до 12 років - 0,25-0,5 г. Добова доза для дітей віком від 12 років і дорослих - 1,5-3 г, для дітей віком від 3 до 12 років - 0,75-3 г. Курс лікування становить від 1 до 4 місяців, в окремих випадках – до 6 місяців. Через 3-6 місяців можливе проведення повторного курсу лікування.При наслідках нейроінфекцій і черепномозкових травм: дітям віком від 3 років і дорослим по 0,25 г 3-4 рази на добу.При цереброваскулярній недостатності: дорослим по 0,25 г 3-4 рази на добу.Для лікування екстрапірамідних порушень, спричинених застосуванням нейролептиків: дітям віком від 12 років і дорослим по 0,5-1 г 3 рази на добу, дітям віком від 3 до 12 років – 0,25- 0,5 г 3-4 рази на добу. Курс лікування становить 1-3 місяці.При епілепсії у комбінації з протисудомними засобами: дітям віком від 3 до 12 років - по 0,25-0,5 г 3-4 рази на добу, дітям віком від 12 років і дорослим по 0,5-1 г 3-4 рази на добу, щодня, протягом тривалого часу (до 6 місяців).При психоемоційних перевантаженнях, зниженні розумової і фізичної працездатності: дітям віком від 3 років і дорослим по 0,25 г 3 рази на добу.При розладах сечовипускання: дітям віком від 12 років і дорослим - по 0,5-1 г 2-3 рази на добу, дітям віком від 3 до 12 років - по 0,25-0,5 г ( добова доза 25-50 мг/кг маси тіла) 2-3 рази на добу. Курс лікування - від 1 до 3 місяців. Дітям від 3 до 12 років при перинатальній енцефалопатії, розумовій відсталості, із затримкою розвитку, церебральним паралічем препарат призначають по 0,5 г 4-6 раз на добу щоденно протягом 3 місяців, при затримці мовного розвитку – по 0,5 г 3-4 рази на добу протягом 2-3 місяців.При гіперкінетичних розладах, тиках, заїканні, неврозоподібних станах препарат призначають дітям віком від 3 до 12 років по 0,25-0,5 г 3-6 раз на добу щоденно протягом 1-4 місяців, дітям віком від 12 років і дорослим по 1,5-3 г на добу щоденно протягом 1-5 місяців.Призначення препарату: збільшення дози протягом 7-12 днів, прийом у максимальній дозі впродовж 15-40 днів і поступове зниження дози до відміни протягом 7-8 днів. Перерва між курсами терапії становить від 1 до 3 місяців.

Передозировка:

Посилення симптоматики побічних реакцій. Лікування: активоване вугілля, промивання шлунка, симптоматична терапія

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції (риніт, кон’юнктивіт, висипи). В такому випадку слід зменшити дозу або відмінити препарат. Порушення сну або сонливість, шум в голові звичайно короткочасні та не потребують відміни препарату.

Срок годности:

4 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 таблеток у полімерній банці; по 1 банці у пачці з картону. По 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження141101, Російська Федерація, Московська обл., м. Щолково, вул. Фабрична, 2.Телефон: +7(495)933-48-62, факс +7(495) 933-48-63.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Пантокальцин
Производитель:Валента Фармацевтика, ОАО, г.Щолково, Российская Федерация
Форма выпуска: По 50 таблеток у полімерній банці; по 1 банці у пачці з картону. По 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів у пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/8940/01/01 от 07.06.2011. Приказ № 336 от 07.06.2011
МНН:Hopantenic acid
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: кальція гопантенат (гопантенова кислота або кальцієва сіль гопантенової кислоти);1 таблетка містить кальція гопантенату (гопантенової кислоти або кальцієвої солі гопантенової кислоти) 250 мг;допоміжні речовини: магнію карбонат легкий, кальцію стеарат, тальк, крохмаль картопляний.

Фармакологическая группа:Психостимулирующие и ноотропные средства. Пирацетам.
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Эксперты рассказали, чем опасен послеобеденный сон
Послеобеденный сон может продлиться от нескольких ...
Ученые назвали специи, которые помогут облегчить хроническую боль
Специи, такие как черный перец, гвоздика, корица и...
Реклама