Панзинорм Форте-Н инструкция по применению

Панзинорм Форте-Н фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Панзинорм Форте-Н таблетки, п/плен. обол. №10 во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8549/01/01 от 07.07.2008. Приказ № 365 от 07.07.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить 269,12 – 279,44 мг панкреатину (свиного) з ферментативною активністю ліпази – 20000 ОД, амілази – 12000 ОД, протеази – 900 ОД;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза, метакрилатний сополімер, триетилцитрат, титану діоксид (Е171), тальк, симетикон-емульсія, ароматизатор ваніліновий, ароматизатор бергамотовий, макрогол 6000, натрію кармелоза, полісорбат 80.

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.

Показания к применению:

Недостатність екзокринної функції підшлункової залози при хронічному панкреатиті, муковісцидозі; стани після панкреатектомії, стани після операції з накладанням шлунково-кишкового анастамозу (наприклад, резекція шлунка по Більрот ІІ), обструкція панкреатичного або загального жовчного протоку; диспептичні явища, обумовлені функціональними порушеннями моторики кишечнику внаслідок підвищеної знервованості або кишкової інфекції, дискінезія жовчних протоків, диспепсія при вживанні важкоперетравлюваної рослинної або жирної їжі.Препарат також можна застосовувати для елімінації газів перед проведенням діагностичних процедур (рентгенологічні та ультразвукові дослідження) та у випадку метеоризму, спричиненого вищевказаними порушеннями.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до білків свинини або інших інгредієнтів препарату.Гострий панкреатит або загострення перебігу хронічного панкреатиту.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Відсутні дані щодо шкідливого впливу препарату Панзинорм форте – Н у період вагітності або годування груддю. Ферменти не всмоктуються зі шлунково-кишкового тракту. Але препарат рекомендовано застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом і роботі з іншими механізмами. Але потрібно враховувати, що у деяких пацієнтів іноді може мати місце запаморочення, яке може впливати на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Дети:

Не рекомендовано застосування препарату дітям віком до 15 років, оскільки таблетка Панзинорм форте – Н вкрита плівковою оболонкою та не може бути поділена.

Способ применения и дозы:

Дозу потрібно визначати індивідуально для кожного хворого залежно від індивідуальних потреб пацієнта, стану функціонування підшлункової залози та складу їжі. Панзинорм форте – Н слід застосовувати під час прийому їжі, запиваючи великою кількістю рідини. Таблетки слід ковтати цілими, не розжовуючи і не ламаючи їх.Муковісцидоз. Рекомендована початкова доза – 1 таблетка протягом основного прийому їжі тричі на добу. Доза може бути збільшена, якщо це необхідно. Не рекомендується перевищувати дозу 10 000 ОД ліпази/кг маси тіла/добу. Хронічний панкреатит та інші види екзокринної недостатності підшлункової залози. Лікування розпочинають з 1 таблетки під час основного прийому їжі. Пацієнтам з більш тяжкими випадками екзокринної недостатності підшлункової залози застосовують вищі дози для зменшення проявів стеатореї та підтримання належного стану харчування: до 40 000 ОД ліпази (2 таблетки) під час основного прийому їжі та 20 000 ОД ліпази (1 таблетка) під час додаткового прийому їжі. Якщо вчасно не прийнято таблетку разом із їжею, необхідно дочекатися наступного прийому їжі і продовжити звичайне застосування таблеток (без подвоєння дози). Не рекомендується перевищувати дозу 75 000 ОД ліпази на прийом їжі. Тривалість лікування препаратом не обмежена.

Передозировка:

У разі застосування доз, які значно перевищують рекомендовані, відразу ж зверніться до лікаря. Відсутні дані щодо системної інтоксикації при передозуванні. Однак у разі прийому надмірної кількості таблеток може спостерігатися нудота, блювання, діарея, гіперурикемія, гіперурикозурія, періанальний свербіж та непрохідність кишечнику. Дуже рідко у хворих на муковісцидоз, які приймали надмірну кількість таблеток, може спостерігатися фіброзуюча колонопатія. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Тяжкі побічні ефекти спостерігаються дуже рідко. Якщо у пацієнта виникло будь-яке з таких порушень, як набряк обличчя, рота, губ або горла, а внаслідок цього ускладнення дихання або ковтання; набряк рук і ніг, висипи на шкірі, запаморочення або жовтяниця прийом таблеток Панзинорм форте – Н потрібно припинити і негайно звернутися до лікаря. Такі симптоми свідчать про можливу тяжку реакцію гіперчутливості і про те, що хворий потребує негайної медичної допомоги. Якщо пацієнт відчуває біль і здуття у животі, сильні спазми, треба розглянути можливість появи фіброзуючої колонопатії. При прийомі високих доз можуть спостерігатись випорожнення м’якої консистенції чи запор, гіперурикемія, гіперурикозурія та недостатність солей фолієвої кислоти. У поодиноких випадках у пацієнтів з муковісцидозом прийом препарату у високих дозах (більше 10000 ОД ліпази/кг маси тіла/добу) може призводити до утворення стриктур товстої кишки або ілеоцекального відділу кишки. Більш поширеними побічними ефектами є слабкість, блювання і біль у животі. Якщо Ви спостерігаєте будь-який побічний ефект, не зазначений в інструкції, повідомте про це Вашого лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Ферменти підшлункової залози пригнічують всмоктування фолієвої кислоти. При одночасному прийомі бікарбонатів та циметидину з великими дозами ферментів підшлункової залози рекомендується періодично проводити аналіз концентрації солей фолієвої кислоти в сироватці та забезпечити додатковий прийом фолієвої кислоти, якщо це необхідно. Ферменти підшлункової залози можуть зменшувати всмоктування заліза, але клінічне значення цієї взаємодії не відоме.Сумісне застосування інгібіторів Н2-рецепторів чи інгібіторів протонного насоса може підвищити ефективність ферментів підшлункової залози та може дозволити деяким пацієнтам приймати менші дози препарату Панзинорм форте – Н.

Срок годности:

3 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від вологи місці.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, № 10, № 30, № 100 разом із засобом для поглинання вологи у скляному флаконі, в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Оболонка таблетки захищає слизову оболонку ротової порожнини від пошкодження активними ферментами підшлункової залози, що входять до складу таблетки, а також захищає ферменти від інактивуючої дії хлористоводневої кислоти шлункового соку. Тому таблетки, вкриті плівковою оболонкою, слід ковтати цілими, не розкушуючи їх. У деяких хворих на муковісцидоз великі дози ферментів підшлункової залози (більше 10 000 ОД ліпази/кг маси тіла/добу) спричиняли виникнення стриктур товстої кишки чи ілеоцекальної частини кишки (фіброзуюча колонопатія). У разі виникнення у пацієнтів, які приймають Панзинорм форте – Н, ознак непрохідності товстої кишки слід перевірити їх на фіброзуючу колонопатію як можливу причину. Не слід перевищувати рекомендовані дози та тривалість призначеного лікування.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Панзинорм Форте-Н
Производитель:КРКА, д.д., Ново место, Словения
Форма выпуска:

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, № 10, № 30, № 100 разом із засобом для поглинання вологи у скляному флаконі, в картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/8549/01/01 от 07.07.2008. Приказ № 365 от 07.07.2008
МНН:Multienzymes (lipase, protease etc.)
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить 269,12 – 279,44 мг панкреатину (свиного) з ферментативною активністю ліпази – 20000 ОД, амілази – 12000 ОД, протеази – 900 ОД;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза, метакрилатний сополімер, триетилцитрат, титану діоксид (Е171), тальк, симетикон-емульсія, ароматизатор ваніліновий, ароматизатор бергамотовий, макрогол 6000, натрію кармелоза, полісорбат 80.

Фармакологическая группа:Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.
Код АТХ:A09AA02 - Панкреатин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама