Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Паста Теймурова - Адаптированная инструкция.

Состав

Состав

діючі речовини:  100 г препарату містить: кислоти борної – 7 г; натрію тетраборату – 7 г; кислоти саліцилової – 1,4 г; цинку оксиду – 25 г; гексаметилентетраміну – 3,5 г; розчину формальдегіду – 3,5 г; свинцю ацетату – 0,3 г; олії м’яти перцевої – 0,3 г;допоміжні речовини: вода очищена, емульгатор № 1, тальк, гліцерин.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

паста. Основні фізико-хімічні властивості: однорідна білого кольору або зі злегка сіруватим відтінком маса з приємним запахом.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

Державне підприємство Експериментальний завод медичних препаратів Інституту біоорганічної та нафтохімії Національної академії наук України.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна, 15 а.
Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Дерматологічні засоби. АТХ D11А А.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Фармакодинаміка.Властивості препарату зобумовлені активними інгредієнтами, що входять до його складу. Кислота борна, натрію тетраборат чинять антисептичну дію, кислота саліцилова – протимікробну, протизапальну та кератопластичну дію, цинку оксид та свинцю ацетат – адсорбуючу, протимікробну, в’яжучу дію, гексаметилентетрамін та формальдегід – дезинфікуючу, протимікробну, антимікотичну та дезодоруючу дію, ментол (що входить до складу олії м’яти перцевої) – охолоджувальну, судинорозширювальну дію.Фармакокінетика.Не вивчали.
Показания к применению

Показания к применению

Мікози стоп, гіпергідроз, попрілості, підвищена пітливість.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату, хронічні захворювання нирок, гострі запальні захворювання шкіри та прилеглих тканин, пошкодження шкірних покривів у місці нанесення, спазмофілія, бронхіальна астма.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

Пасту Теймурова не слід наносити на великі ділянки тіла, відкриті рани, волосисту частину голови при запальних захворюваннях шкіри. У випадку попадання пасти в очі треба видалити пасту марлевим тампоном і ретельно промити очі теплою водою.
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Не застосовувати.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Не впливає.
Дети

Дети

Досвіду застосування Пасти Теймурова дітям віком до 14 років немає, тому препарат цій віковій категорії пацієнтів не слід застосовувати.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Дорослим і дітям віком від 14 років призначати для зовнішнього застосування. Уражені ділянки шкіри обробляти 2–3 рази на добу, наносячи пасту тонким шаром. Не рекомендується наносити препарат на великі ділянки шкіри. Тривалість лікування залежить від досягнутого ефекту та перебігу захворювання.
Передозировка

Передозировка

Симптоми: при тривалому застосуванні можливі головний біль, нудота, блювання, сплутаність свідомості, діарея, шкірний висип, серцева та ниркова недостатність. Лікування: припинити застосування препарату. Дезінтоксикаційна та симптоматична терапія.
Побочные действия

Побочные действия

Можливі головний біль; нудота; у тяжких випадках – блювання, сплутаність свідомості, запаморочення, шум у вухах, біль в епігастрії, ацидоз, пришвидшення дихання, діарея, олігурія; при нанесенні на великі ділянки шкіри можливий розвиток ниркової недостатності. Місцево: подразнення, біль, печіння, сухість шкіри. Можливі алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, висипи, свербіж, кропив’янку, лущення шкіри, контактний дерматит, анафілактичні реакції, у тому числі шок, ангіоневротичний набряк.У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

При одночасному застосуванні з препаратами для зовнішнього застосування можуть утворюватися нові сполуки з непередбачуваним ефектом.Оскільки до складу препарату входить саліцилова кислота, то Пасту Теймурова не слід поєднувати з пероральним застосуванням препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту та інші нестероїдні протизапальні засоби. Не застосовувати разом з бензоїл-пероксидом і місцевими ретиноїдами.Саліцилова кислота може підвищити проникність шкіри для інших лікарських засобів для місцевого застосування і тим самим збільшити їх потрапляння в організм. Крім того, саліцилова кислота може посилити небажану дію метотрексату і гіпоглікемічну дію пероральних протидіабетичних препаратів похідних сульфонілсечовини.У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.
Срок годности

Срок годности

1 рік 6 місяців.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 15 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.У процесі зберігання можливе незначне розшарування та агрегація часток.
Упаковка

Форма выпуска / упаковка

по 20 г або по 30 г у тубах.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно

Дозировка:

Паста Теймурова паста по 20 г в тубах

Производитель:

none

Регистрация:

№ UA/2249/01/01 от 12.05.2016. Приказ № 436 от 12.05.2016