Паузогест инструкция по применению

Паузогест фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Паузогест таблетки, п/о, №28
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3909/01/01 от 01.12.2005. Приказ № 657 от 01.12.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить 2 мг естрадіолу (2,07 мг у вигляді естрадіолу гемігідрату) та 1 мг норетистерону ацетату;допоміжні речовини: ядро: кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, крохмаль картопляний, повідон, тальк, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат; оболонка: кремнію діоксид колоїдний безводний, титану діоксид кольор. інд. 77891, макрогол 6000, сепіфілм 003 (гіпромелоза 3,9798 мг + макрогол стеарат 0,4422 мг).

Основные физико-химические свойства:

білі або майже білі опуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, діаметром приблизно 6 мм;

Производитель:

Гедеон Рихтер, ОАО, Венгрия

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты женских половых гормонов.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат містить 17b-естрадіол та норетистерону ацетат і призначений для безперервного застосування.Мала доза прогестагену спричиняє і підтримує атрофію ендометрія. При застосуванні препарату місячні відсутні.Естрадіол діє через специфічні естрогенові рецептори. Стероїдно-рецепторний комплекс зв'язується з ДНК клітини і індукує синтез спеціальних білків. Естрадіол діє і на метаболічні процеси, наприклад, знижує рівень ліпопротеїдів низької щільності (LDL) холестерину і підвищує рівень ліпопротеїдів високої щільності (HDL) холестерину і тригліцеридів у сироватці крові.Норетистерону ацетат є прогестагеном, що також діє через рецептори, впливаючи на репродуктивні функції організму жінки, включаючи зміни ендометрія. Норетистерону ацетат впливає на метаболізм ліпідів.При застосуванні комбінації естрадіолу і норетистерону ацетату рівень холестерину і ліпопротеїдів низької щільності знижується, а рівень ліпопротеїдів високої щільності і тригліцеридів у сироватці крові залишається незмінним.Фармакокінетика. Мікрокристалічний естрадіол добре і швидко всмоктується. За 4-6 годин після прийому досягає максимального рівня в плазмі крові, концентрація становить 90-100 пкг/мл. Рівноважна концентрація препарату в плазмі крові становить 70-100 пкг/мл. Час напіввиведення приблизно 14-16 годин. Більше 90 % препарату зв'язується з білками плазми крові. Естрадіол спочатку окисляється в естрон, а потім перетворюється в естріол. Обидва процеси відбуваються в печінці.Естрадіол та його метаболіти виділяються з організму в основному через нирки (90-95 %), у формі біологічно неактивного кон’югату глюкуроніду або сульфату, а частина, що залишилася (5-10 %), видаляється з калом у незміненому вигляді.Норетистерону ацетат також швидко всмоктується і перетворюється на норетистерон, а потім метаболізується і виділяється з організму у формі кон’югату глюкуроніду або сульфату. Час напіввиведення становить приблизно 3-6 годин.

Показания к применению:

Синдром недостатності естрогену в період менопаузи.Препарат призначений для попередження системних метаболічних порушень, в тому числі постменопаузального остеопорозу, якщо існує високий ризик перелому кісток (наприклад: рання менопауза, низька маса тіла, наявність тяжкого остеопорозу в сімейному анамнезі, недостатність кальцію, кортикостероїдна терапія, виражені порушення руху, алкоголізм, паління).Окрім постменопаузального остеопорозу препарат призначений для попередження інших постменопаузальних системних метаболічних порушень (наприклад: зміни шкіри та слизових оболонок, зміни шкіри атрофічного характеру, косметичні проблеми і т.п.).

Противопоказания:

Вагітність або підозра на вагітність.Виявлена злоякісна пухлина молочних залоз, наявність її в анамнезі або підозра на неї. Виявлена естроген-залежна пухлина (наприклад: карцинома ендометрія) або підозра на неї.Гостре або хронічне захворювання печінки або наявність в анамнезі захворювання печінки, після якого функціональні показники не повернулися до норми.Синдром Дубіна-Джонсона або синдром Ротора.Гострий або раніше перенесений тромбоз глибоких вен нижніх кінцівок, тромбоемболічні захворювання.Генітальні кровотечі неясної етіології.Тяжке серцево-судинне або цереброваскулярне захворювання.Підвищена чутливість до будь-якого інгредієнта препарату.Гемоглобінопатії, порфірія.

Особенности применения:

Перед початком терапії необхідно зібрати індивідуальний і сімейний анамнези і провести ретельне медичне обстеження, звертаючи при цьому особливу увагу на артеріальний тиск, фізикальне дослідження молочних залоз і органів черевної порожнини, а також гінекологічне дослідження. Пацієнток, які одержували раніше терапію естрогенами, необхідно ще ретельніше обстежувати до початку терапії Паузогестом з метою виключення можливої гіперплазії ендометрія. При тривалому застосуванні препарату обстеження необхідно проводити раз на рік.При тривалій проривній кровотечі необхідно здійснити дослідження ендометрія.Тривалу терапію для профілактики остеопорозу необхідно проводити в тих жінок, у яких має місце високий ризик перелому кісток.У пацієнток, які крім гормональної одержують ще антигіпертензивну терапію, необхідно регулярно контролювати артеріальний тиск. Хворих на епілепсію, мігрень, цукровий діабет, бронхіальну астму або серцеві захворювання необхідно контролювати особливо ретельно, оскільки терапія естрогенами може погіршувати їхній стан.За 4-6 тижнів до великих хірургічних втручань або у випадках тривалої іммобілізації (наприклад після травм) необхідно тимчасово припинити терапію.За деякими останніми даними, серед жінок, котрі тривало одержували гормональні препарати у постменопаузі, було відзначено незначне підвищення кількості випадків раку молочної залози, тому тривалу терапію (понад 5-10 років) можна продовжувати після суворої оцінки користі і ризику терапії. У процесі терапії – особливо у жінок, у яких є фіброкістозна мастопатія або серед близьких родичів мало місце злоякісне захворювання молочних залоз – необхідно проводити регулярний огляд молочних залоз (мамографію), і навчати жінок самостійному обстеженню.Терапію необхідно негайно припинити в таких випадках:тромбоз глибоких вен,тромбоемболічні захворювання,поява жовтяниці,поява мігренеподібного головного болю,раптове погіршення/порушення зору,виражене підвищення АТ.У випадку вагітності або підозри на вагітність, а також у період годування груддю застосування препарату протипоказане.Препарат не впливає на керування автомобілем і на роботу з підвищеним ризиком травми.

Способ применения и дозы:

Загальноприйнята доза: одна таблетка на добу, безперервно. Терапію необхідно починати не раніше, ніж через рік після настання менопаузи.

Передозировка:

При передозуванні можуть спостерігатися нудота і блювання. Специфічного антидота немає, лікування симптоматичне.

Побочные действия:

У перші місяці прийому препарату можуть виявлятися тимчасові проривні або мажучі кровотечі, минуща підвищена чутливість молочних залоз, рідше головний біль, нудота і набряки.При терапії естрогеном і гестагеном рідко спостерігали мігрень, запаморочення, алопецію, шкірні реакції (наприклад, хлоазми, що можуть зберігатися після закінчення прийому препарату) і скарги, пов'язані з використанням контактних лінз.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з індукторами печінкових ферментів метаболізм естрогену підсилюється і ефективність препарату знижується.Лікарська взаємодія доведена при одночасному застосуванні препарату з барбітуратами, фенітоїном, рифампіцином і карбамазепіном.Умови і термін зберігання. Зберігати при температурі 15 – 30 С0.Термін придатності –3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

28 таблеток, вкритих оболонкою, у блістері; 1 або 3 блістери в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки, вкриті оболонкою.АдресаН-1103, Будапешт, вул. Демреї, 19-21, Угорщина.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G03CA53:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Паузогест
Производитель:Гедеон Рихтер, ОАО, Венгрия
Форма выпуска: 28 таблеток, вкритих оболонкою, у блістері; 1 або 3 блістери в картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3909/01/01 от 01.12.2005. Приказ № 657 от 01.12.2005
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить 2 мг естрадіолу (2,07 мг у вигляді естрадіолу гемігідрату) та 1 мг норетистерону ацетату;допоміжні речовини: ядро: кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, крохмаль картопляний, повідон, тальк, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат; оболонка: кремнію діоксид колоїдний безводний, титану діоксид кольор. інд. 77891, макрогол 6000, сепіфілм 003 (гіпромелоза 3,9798 мг + макрогол стеарат 0,4422 мг).

Фармакологическая группа:Препараты женских половых гормонов.
Код АТХ:G03CA53 - Эстрадиол, комбинации
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама