Печаевский Валидол-Натур (Combined drugs) инструкция по применению

Печаевский Валидол-Натур фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Печаевский Валидол-Натур таблетки сублингв. №10 в блис.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Технолог ЧАО

Фармакотерапевтическая группа:

Кардиологические препараты, комбинация.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: розчин ментолу у ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової, сухий екстракт квітів та листя глоду, сухий екстракт шишок хмелю, сухий екстракт кропиви собачої;1 таблетка містить розчину ментолу у ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 60 мг, сухого екстракту квітів та листя глоду (Crataegi folii cum flore) (4-6:1) (екстрагент – етанол 75 %) 50 мг, сухого екстракту шишок хмелю (Lupuli flos) (4-6:1) (екстрагент – метанол 30 %) 50 мг, сухого екстракту кропиви собачої (Leonurus cardiaca) (4:1) (екстрагент – етанол 50 %/вода 50 %) 25 мг;допоміжні речовини: маніт (Е 421), сорбіт (Е 420), фруктоза, повідон 25, натрію цикламат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Технолог ЧАО

Фармакотерапевтическая группа:

Кардиологические препараты, комбинация.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Функціональна кардіалгія;нейроциркуляторна дистонія за кардіальним типом;неврози, у тому числі з порушенням нічного сну;істерія;морська та повітряна хвороба (симптоматична терапія);головний біль, пов'язаний із прийомом нітратів.

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату. Виражена артеріальна гіпотензія, гострий інфаркт міокарда, брадикардія.

Надлежащие меры безопасности при применении:

У випадках, коли біль у ділянці серця не минає після прийому препарату, необхідно обов’язково звернутися до лікаря для виключення гострого коронарного синдрому.При застосуванні препарату у складі комбінованої терапії нападів стенокардії у випадку відсутності ефекту у перші 5 хвилин слід призначати нітрати.З обережністю слід застосовувати препарат при захворюваннях шлунково-кишкового тракту у стадії загострення та у пацієнтів з артеріальною гіпертензією.Пацієнти, хворі на цукровий діабет, перед застосуванням препарату повинні проконсультуватися з лікарем, оскільки 1 таблетка містить 35 мг фруктози.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування препарату у період вагітності протипоказане. Невідомо, чи потрапляє препарат у грудне молоко, тому при необхідності застосування препарату годування груддю необхідно припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час застосування препарату слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи, що потребує підвищеної уваги, тому що можливе запаморочення, сонливість та зниження швидкості психомоторних реакцій.

Дети:

Досвіду застосування препарату дітям немає.

Способ применения и дозы:

Таблетки тримати у ротовій порожнині (під язиком) до повного розсмоктування. Разова доза для дорослих становить 1-2 таблетки 2 рази на добу; добова доза – 2-4 таблетки. Тривалість лікування визначається індивідуально.

Передозировка:

Симптоми: головний біль, нудота, запаморочення, збудження, порушення діяльності серця, зниження артеріального тиску, пригнічення центральної нервової системи, реакції гіперчутливості до компонентів препарату (ангіоневротичний набряк, кропив’янка, свербіж, висипання). Посилення проявів інших побічних реакцій.Лікування: відміна препарату та симптоматичне лікування.

Побочные действия:

У деяких хворих можливий прояв побічних дій препарату, а саме:з боку серцевої-судинної системи: брадикардія, короткочасна артеріальна гіпотензія;з боку нервової системи: запаморочення, сонливість;з боку шлунково-кишкового тракту: дискомфорт у животі, легка нудота, блювання, кишкові розлади;з боку органів зору: сльозотеча;з боку імунної системи: реакції гіперчутливості до компонентів препарату (включаючи ангіоневротичний набряк, кропив’янку, свербіж, висипання, гіперемію, набряк шкіри);інші: підвищена втомлюваність.

Лекарственное взаимодействие:

Зменшує інтенсивність головного болю, обумовленого прийомом нітратів. Може потенціювати фармакологічні ефекти серцевих глікозидів, антиаритмічних та антигіпертензивних засобів. Посилює дію седативних, снодійних, психотропних засобів, алкоголю, засобів для наркозу та опіоїдних анальгетиків.Не рекомендується застосовувати препарат одночасно із солями алкалоїдів через утворення осаду.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 8 °С до 15 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістері у пачці з картону;по 10 таблеток у контейнері; по 1 контейнеру у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Дополнительные данные

Дозировка:
Печаевский Валидол-Натур таблетки сублингв. №10 в блис.
Регистрация:
№ UA/7693/01/01 от 09.04.2013. Приказ № 976 от 15.11.2013
Производитель:
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.