Пермиксон инструкция по применению

Пермиксон фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Пермиксон таблетки, п/плен. обол., по 80 мг №60 (15х4)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6472/01/01 от 25.11.2011. Приказ № 824 от 25.11.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 таблетка містить ліпідостеролового екстракту плодів Serenoa repens (з вмістом вільних та/або етерифікованих жирних кислот (97%) та фракції неомилюваних речовин (3%)) 80 мг; допоміжні речовини: магнію карбонат легкий, кремнію діоксид колоїдний безводний, каолін, крохмаль пшеничний, казеїн метильований, повідон, магнію стеарат, гіпромелоза, гідроксипропілцелюлоза, поліетиленгліколь 400, титану діоксид (Е 171), індиготин (Е 132), хіноліновий жовтий (Е 104).

Производитель:

Пьер Фабр Медикамент Продакшн, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при доброкачественной гиперплазии предстательной железы. Антагонисты α1-адренорецепторов.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Ліпідостероловий екстракт плодів Serenoa repens має протизапальні, антиандрогенні та антипроліферативні властивості і використовується для лікування доброякісної гіпертрофії передміхурової залози. Протизапальні властивості виявляються внаслідок інгібування:фосфоліпази А2 (що призводить до зниження синтезу арахідонової кислоти); циклооксигенази (що призводить до зниження синтезу простагландинів);ліпоксигенази (що призводить до зниження синтезу лейкотрієнів). Ця дія на каскад арахідонової кислоти та деякі запальні цитокіни пояснює протизапальну активність Serenoa repens, відзначену як на експериментальних моделях у тварин, так і у хворих на доброякісну гіпертрофію передміхурової залози. Антиандрогенна активність виявляється переважно внаслідок інгібування 5α-редуктази – ферменту, який трансформує тестостерон у його активний метаболіт дигідротестостерон (ДГТ). Ця антиандрогенна активність також посилюється внаслідок зниження пролактинзалежного проникнення тестостерону в клітини, інгібування естрогензалежного формування андрогенних рецепторів та, насамкінець, інгібування зв'язування ДГТ з його рецепторами. Антиандрогенна активність Serenoa repens була підтверджена на експериментальних моделях доброякісної гіпертрофії передміхурової залози у щурів. Антипроліферативні властивості пояснюються тим, що ліпідостероловий екстракт плодів Serenoa repens уповільнює проліферацію залізистого епітелію (виходячи з проліферативного індексу, оціненого за включенням тимідину, міченого ізотопом тритію), спричинену факторами росту в органотипічних культурах клітин передміхурової залози людини. Serenoa repens знижує синтез білків у культурах клітин передміхурової залози, який стимулює комбінація тестостерону та пролактину (останній бере учать в регулюванні об'єму передміхурової залози). Фармакокінетика. Оскільки діюча речовина препарату є рослинним екстрактом, який містить суміш багатьох компонентів, проведення традиційних фармакокінетичних досліджень на людях неможливе.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування помірних розладів сечовипускання, спричинених доброякісною гіпертрофією передміхурової залози.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-яких інших компонентів препарату.Алергічні реакції на пшеничний крохмаль (окрім непереносимості глютену). 

Особенности применения:

Перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати рекомендовану дозу. Прийом препарату натще може спричинити нудоту.Застосування плодів Serenoa repens пацієнтам з печінковою та нирковою недостатністю не досліджувалося.Препарат призначений тільки для лікування медично підтвердженої доброякісної гіпертрофії передміхурової залози. При погіршенні симптомів захворювання слід звернутися до лікаря. При появі гематурії або підвищенні температури тіла слід негайно звернутися до лікаря.Препарат Перміксон можуть приймати хворі на целіакію. Хоча пшеничний крохмаль і може містити глютен, але в такій незначній кількості, що його приймання вважається безпечним для пацієнтів з непереносимістю глютену. Застосування у період вагітності або годування груддю. Перміксон не призначений для лікування жінок. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає на швидкість психомоторних реакцій.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують внутрішньо по 4 таблетки на добу під час їди, запиваючи склянкою води. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Діти. Препарат не призначений для лікування дітей.

Передозировка:

Відсутні дані щодо випадків передозування у людей. Можливе посилення проявів побічних реакцій з боку травного тракту. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Нижче наведено інформацію щодо небажаних ефектів, можливо, спричинених Перміксоном, отриману під час 7 клінічних досліджень, в які були включені 2127 пацієнтів, а також протягом постмаркетингових спостережень. Залежно від частоти побічні реакції розподілені на такі категорії: дуже поширені (≥ 1/10), поширені (≥ 1/100, < 1/10), непоширені (≥ 1/1000, < 1/100), рідко поширені (≥ 1/10000, < 1/1000), поодинокі (< 1/10000), частота невідома (наявні дані не дають змоги оцінити частоту цих реакцій).З боку нервової системи Поширені: головний біль.З боку травного тракту Поширені: біль у животі. Непоширені: нудота. З боку гепатобіліарної системи Непоширені: підвищення рівнів гама-глутамілтрансферази (ГГТ), підвищення рівнів аланінамінотрансферази (АЛТ) та аспартатамінотрансферази (АСТ).З боку шкіри і підшкірних тканин Непоширені: шкірні висипи, можливі реакції гіперчутливості. Частота невідома: набряки.З боку репродуктивної системи та молочних залоз Непоширені: гінекомастія (оборотна, зникає після припинення лікування).

Лекарственное взаимодействие:

Експериментальні дослідження не виявили клінічно значущої взаємодії Перміксону з іншими препаратами, що застосовуються при лікуванні доброякісної гіпертрофії передміхурової залози (такими, як антибіотики для лікування інфекцій сечового тракту, антисептики та протизапальні засоби). При прийомі лікарських засобів з антикоагулянтною або антитромботичною дією слід врахувати, що Serenoa repens теоретично може подовжити час кровотечі.Дослідження in vitro продемонстрували відсутність інгібіторних та індукційних властивостей ліпідостеролового екстракту плодів Serenoa repens. Фармакокінетичні взаємодії препарату з іншими лікарськими засобами не очікуються.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 таблеток у блістері. По 4 блістери в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G04CX02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Пермиксон
Производитель:Пьер Фабр Медикамент Продакшн, Франция
Форма выпуска: По 15 таблеток у блістері. По 4 блістери в картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6472/01/01 от 25.11.2011. Приказ № 824 от 25.11.2011
МНН:Sabalis serrulatae fructus
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 таблетка містить ліпідостеролового екстракту плодів Serenoa repens (з вмістом вільних та/або етерифікованих жирних кислот (97%) та фракції неомилюваних речовин (3%)) 80 мг; допоміжні речовини: магнію карбонат легкий, кремнію діоксид колоїдний безводний, каолін, крохмаль пшеничний, казеїн метильований, повідон, магнію стеарат, гіпромелоза, гідроксипропілцелюлоза, поліетиленгліколь 400, титану діоксид (Е 171), індиготин (Е 132), хіноліновий жовтий (Е 104).

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при доброкачественной гиперплазии предстательной железы. Антагонисты α1-адренорецепторов.
Код АТХ:G04CX02 - Пальмы ползучей препарат
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама