Пироксан (Proroxan) инструкция по применению

Пироксан фото, инструкция
Дозировка:
Пироксан таблетки по 0,015 г №50 (10х5)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Фармакон, ОАО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Альфа-адреноблокаторы.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить піроксану 15 мг;допоміжні речовини: цукор молочний, крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат.

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Фармакон, ОАО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Альфа-адреноблокаторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат має альфа-адреноблокуючу дію як на периферичні, так і на центральні адренорецептори, у тому числі в структурах заднього відділу гіпоталамуса. Перериває проведення еферентного нервового збудження, діючи на постгангліонарні синапси, не впливаючи на передачу збудження у гангліях. Знижує тонус гладкої мускулатури артерій, зменшує загальний опір периферичних судин та системний артеріальний тиск.Фармакокінетика. Піроксан швидко всмоктується з шлунково- кишкового тракту .Зв¢язування з білками плазми слабке. Виводиться з організму переважно нирками.

Показания к применению:

Профілактика симпатоадреналових кризів з високим артеріальним тиском при гіпоталамічному синдромі.Синдром Меньєра, профілактика морської та повітряної хвороби, морфінова та алкогольна абстиненція ( у складі комбінованої терапії ).Симптоматичний засіб при алергодерматозах та свербежу шкіри.

Противопоказания:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжкі форми ішемічної хвороби серця, артеріальна гіпотензія. Порушення мозкового кровообігу, виражена серцева недостатність. Діти віком до 6 місяців. Не рекомендується застосовувати в період годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

З обережністю слід застосовувати у пацієнтів літнього віку. При вагітності застосовують з обережністю під наглядом лікаря, враховуючи співвідношення користь/ризик від застосування. Під час тривалого застосування необхідно контролювати рівень глюкози в крові (можливе підвищення ендогенного інсуліну).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Застосовують внутрішньо по 15 – 30 мг (1 – 2 таблетки) 2 -3 рази на добу.Вища разова доза для дорослих - 60 мг, добова –180мг. Курс лікування при хронічному перебігу захворювань тривалий (від 3 місяців до 1,5 – 2 років).При сверблячих дерматозах – по15 - 30мг перед сном.Для профілактики морської та повітряної хвороби застосовують 15 - 30 мг за 30-40 хвилин до подорожі.При морфіновій абстиненції – 45 мг 3 рази на добу протягом 5 днів.Дітям від 6 місяців до 5 років застосовують по 7,5 мг (1/2 таблетки) 2 – 3 рази на добу; від 5 до 16 років 15мг 2 – 3 рази на добу. Курс лікування 1-3 місяці.

Передозировка:

Симптоми: брадикардія, ортостатичний колапс, різке зниження артеріального тиску. Лікування: підтримування життєво важливих функцій ( мезатон, ефедрин, кордіамін).

Побочные действия:

Можливі: артеріальна гіпотензія, брадикардія, у пацієнтів з ішемічною хворобою серця – виникнення нападів стенокардії.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні можливо спотворення дії адреналіну – розвиток депресорного ефекту замість пресорного.Одночасний прийом з гіпотензивними засобами веде до взаємного підсилення ефекту. Дія препарату потенціюється нейролептиками ( похідні фенотіазину, бутирофенону, дифенілбутилпіперидину, тіоксантену ).

Срок годности:

Зберігати в сухому, недоступному для дітей і захищеному від світла місці при температурі не більше 25 ˚С.Термін придатності – 4 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, 5 блістерів у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: пророксан; (6-[4-(3-фенілпіролідиніл-1)пропіоніл] -бензо- 1,4-діоксану гідрохлорид;основні фізико- хімічні властивості: білі або з жовтуватим відтінком таблетки, допускається мармуровість; 

Форма випуску

Таблетки. 

Адреса

Вул. Цвєточная,18, м. Санкт-Петербург, Російська Федерація.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.