Прегнакеа инструкция по применению

Прегнакеа фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Прегнакеа капсулы №30 (15х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3080/01/01 от 14.05.2010. Приказ № 406 от 14.05.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить: Вітаміни та мікроелементи Форма та кількість, в якій компоненти представлені у препараті   бета-каротин бета каротин 4,2 мг, вітамін D3 холекальциферол (100МО) 2,5 мкг, вітамін Е D-α-токоферилсукцинат 21 мг 20 мг, вітамін В1 тіаміну мононітрат 3,6 мг 3 мг, вітамін В2 рибофлавін 2 мг, вітамін В6 піридоксину гідрохлорид 10 мг, вітамін В12 ціанокобаламін 6 мкг, вітамін К вітамін К 200 мкг, вітамін Вс (В9) фолієва кислота 400 мкг, вітамін В3 нікотинамід 20 мг, вітамін С аскорбінова кислота 73 мг 70 мг, залізо заліза фумарат 63,3 мг 20 мг, цинк цинку сульфат гептагідрат 41 мг 15 мг, магній магнію оксид 248 мг 150 мг, йод калію йодид 183 мкг 140 мкг, мідь міді сульфат пентагідрат 2,8 мг 1 мг допоміжні речовини: желатин, титану діоксид (Е 171), вода очищена, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172).

Производитель:

Витабиотикс Лтд, Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Полівітаміни з добавками. Полівітаміни з іншими мінералами.

Показания к применению:

Дефіцит вітамінів і мінералів в організмі, особливо під час вагітності та годування груддю в т. ч. жінкам, які планують народжувати дитину.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, сої, арахісу. Перніціозна анемія. гіпервітаміноз А, D, порушення функції нирок, нефролітіаз, уролітіаз, порушення обміну заліза та/або міді, гіперкальціємію, гіперкальціурію, гіпермагніємію.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Перед початком прийому препарату порадьтеся з лікарем-гінекологом. Не слід перевищувати рекомендовані дози Прегнакеа та застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами, деякими харчовими продуктами (печінка та продукти з печінки) або напоями, що містять велику кількість вітаміну А та/або D, E, заліза та міді, щоб запобігти передозування цих вітамінів та мікроелементів.У період вагітності для запобігання ризику тератогенного эфекту добова доза ретинолу пальмітату (вітаміну А) не повинна перевищувати 5000 МО вітаміну A. У період вагітності не слід перевищувати добову дозу вітаміну D3 у 600 МО. Вітамін D3 і його метаболіти можуть потрапляти у грудне молоко. Необхідно брати до уваги надходження вітаміну D3 і кальцію в організм матері і дитини з інших джерел. При прийомі інших препаратів, що містять вітамін D, необхідно забезпечити моніторинг рівня кальцію в крові. Фолієва кислота, вітамін В12 та залізо можуть маскувати певні форми анемії.Оскільки препарат містить йод, особам з захворюваннями щитовидної залози, слід проконсультуватися з лікарем, щодо доцільності застосування препарату З обережністю застосовують у хворих на виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки (у зв’язку з можливим підвищенням кислотності шлункового соку); у хворих на ішемічну хворобу серця та у хворим на цукровий діабет При тривалому застосуванні Прегнакеа необхідно контролювати функцію підшлункової залози.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат не показаний для лікування дітей.

Способ применения и дозы:

Приймати 1 капсулу на день. Для кращого засвоєння препарату капсули слід приймати після основної їжі, запивати склянкою води або холодного напою. Капсули не розжовувати. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.Термін лікування залежить від стану організму хворого і визначається індивідуально.

Передозировка:

При прийомі згідно з інструкцією передозування малоймовірне.Випадки передозування здебільшого пов'язані з супутнім застосуванням високих доз монопрепаратів або мультивітамінів. Гостре або довготривале передозування може спричинити гіпервітаміноз А та D, гіперкальціємію, а також токсичну дію заліза та міді.Ознакою гострого отруєння можуть бути такі неспецифічні симптоми, як головний біль, що починається раптово, пригнічення свідомості та шлунково-кишкові розлади: запор, пронос, нудота та блювання.Якщо виникають такі симптоми, прийом препарату необхідно припинити. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

При застосуванні препарату у рекомендованих дозах дуже рідко можливі побічні реакції:Порушення з боку імунної системи: у осіб з підвищеною чутливістю - алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, гіпертермія та ін..Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, кропив’янка, відчуття свербежу, почервоніння шкіри.Шлунково-кишкові розлади: диспепсичні розлади, нудота, блювання, біль в шлунку, нудота, діарея, запор.Інші: можливе легке забарвлення сечі в жовтий колір. Цей ефект безпечний для здоров'я та є наслідком вмісту у препараті вітаміну В2. Препарат містить залізо, що може призводити до забарвлення випорожнень у чорний колір. Цей ефект є безпечним та не має жодного клінічного значення.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні Прегнакеа з іншими препаратами рекомендується порадитися з лікарем.Описані випадки взаємодії окремих складових препарату з іншими лікарськими засобами:— пероральне застосування препаратів заліза пригнічує всмоктування тетрациклінів із шлунково-кишкового тракту та навпаки, що призводить до зниження сироваткової концентрації як антибіотика, так і заліза; якщо одночасне призначення препаратів є необхідним, пацієнти мають застосовувати тетрациклін через 2 години після або за 2 години до перорального прийому заліза;— застосування антацидів одночасно з пероральними препаратами заліза може знижувати всмоктування останнього; між прийомом антацидів та препаратів заліза необхідно витримати інтервал три години;— препарати, що містять магній, мідь або цинк, можуть погіршувати всмоктування антибіотиків та противірусних засобів, призначених перорально, що призводить до зниження їх концентрації; хворим, які приймають обидва препарати, необхідно розділити їх прийом принаймні 1 або 2 годинами;— повідомлялося, що препарати, які містять вітамін Е, хворим, які отримують антикоагулянти або ліки, які впливають на агрегацію тромбоцитів, необхідно застосовувати з обережністю;— одночасне лікування проносними може зменшувати шлунково-кишкове всмоктування вітамінів.

Срок годности:

3 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

15 капсул у блістері, 2 або 6 блістерів у картонній коробці; 4 або 7 капсул у блістері, 1 блістер у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявникаВітабіотікс Лтд., 1 Епслі Уей, Лондон NW2 7HF, Великобританія / Vitabiotics Ltd., 1 Apsley Way, London NW2 7HF, United Kingdom. Особливі застереженняВагітність та лактація. Препарат показаний для лікування вагітних і жінок, які годують груддю.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Прегнакеа
Производитель:Витабиотикс Лтд, Великобритания
Форма выпуска: 15 капсул у блістері, 2 або 6 блістерів у картонній коробці; 4 або 7 капсул у блістері, 1 блістер у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3080/01/01 от 14.05.2010. Приказ № 406 от 14.05.2010
МНН:Multivitamins and other minerals, incl. combinatio
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить: Вітаміни та мікроелементи Форма та кількість, в якій компоненти представлені у препараті   бета-каротин бета каротин 4,2 мг, вітамін D3 холекальциферол (100МО) 2,5 мкг, вітамін Е D-α-токоферилсукцинат 21 мг 20 мг, вітамін В1 тіаміну мононітрат 3,6 мг 3 мг, вітамін В2 рибофлавін 2 мг, вітамін В6 піридоксину гідрохлорид 10 мг, вітамін В12 ціанокобаламін 6 мкг, вітамін К вітамін К 200 мкг, вітамін Вс (В9) фолієва кислота 400 мкг, вітамін В3 нікотинамід 20 мг, вітамін С аскорбінова кислота 73 мг 70 мг, залізо заліза фумарат 63,3 мг 20 мг, цинк цинку сульфат гептагідрат 41 мг 15 мг, магній магнію оксид 248 мг 150 мг, йод калію йодид 183 мкг 140 мкг, мідь міді сульфат пентагідрат 2,8 мг 1 мг допоміжні речовини: желатин, титану діоксид (Е 171), вода очищена, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172).

Фармакологическая группа:Полівітаміни з добавками. Полівітаміни з іншими мінералами.
Код АТХ:A11AA03 - Поливитамины с другими минералами, включая комбинации
Реклама
Свиньи будут выращивать органы для трансплантологии
Химерная технология включает в себя интеграцию чел...
Этот чудодейственный препарат поможет сохранить вечную молодость
По данным Федерального управления по лекарственным...
Реклама
Как снять зуд при молочнице
Чем снять зуд при молочницеКак убрать зуд при моло...
Лечение молочницы в домашних условиях
Как избавиться от молочницы в домашних условиях с ...
Реклама
Дневная сонливость может быть симптомом опасного заболевания
Чрезмерная дневная сонливость (Excessive Daytime S...
Контактные линзы для глаз могут вызвать заболевания печени и даже рака: исследование
Контактные линзы представляют собой тонкие и гибки...
Реклама