Приора инструкция по применению

Приора фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Приора крем, 100 мг/1 г по 2 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9636/01/01 от 28.05.2014. Приказ № 364 от 28.05.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: docosanol;1 г крему містить докозанолу 100 мг; допоміжні речовини: сахароза (стеарат та дистеарат), олія мінеральна легка, пропіленгліколь, спирт бензиловий, вода очищена.

Производитель:

Флит Лаборатория Лтд для "Дельта Медикел Промоушнз АГ", Великобритания/Швейцария

Фармакотерапевтическая группа:

Химиотерапевтические средства для местного применения. Противовирусные средства. Докозанол.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Механізм антивірусної активності докозанолу до кінця невідомий. Дослідження in vitro показали, що докозанол впливає на злиття вірусу та клітинної оболонки, таким чином, пригнічуючи внутрішньоклітинне поглинання і реплікацію вірусу. У результаті досліджень in vitro встановлено, що клітини, які перебувають під впливом докозанолу, чинять опір інфікуванню ліпідно-охоплюючими вірусами типу HSV-1(вірус простого герпесу типу 1). Докозанол не чинить дії на неохоплюючі віруси.Фармакокінетика.За умов, що відображають нормальне клінічне застосування лікарського засобу, докозанол не може бути виміряний (межа кількісного визначення, LOQ = 10 нг/мл) у плазмі крові пацієнтів. Докозанол метаболізується у докозанолову кислоту, свій головний метаболіт. Як докозанол, так і докозанолова кислота є ендогенними компонентами оболонок клітин людини, частково еритроцитів, головного мозку, мієлінових оболонок нерва, легенів і нирок.

Показания к применению:

Ранні стадії (продромальна або еритемна стадія) рецидивуючої герпетичної інфекції губ у пацієнтів з нормальним імунітетом.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до докозанолу або до будь-якого іншого компонента лікарського засобу.

Особенности применения:

Слід уникати потрапляння крему в очі або на шкіру навколо них. Лікарський засіб містить пропіленгліколь, тому може спричинити подразнення шкіри. Крем не слід застосовувати пацієнтам зі зниженим імунітетом. Не слід розпочинати лікування докозанолом на стадії вже розвинутого пухиря або виразки.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Вагітність.Немає достатніх даних щодо застосування докозанолу вагітним жінкам. Дослідження на тваринах не показали прямих або опосередкованих шкідливих ефектів на перебіг вагітності, ембріонального/фетального розвитку, пологів або постнатального розвитку. Оскільки системна дія докозанолу незначна, докозанол можна застосовувати у період вагітності.Період годування груддю.Інформація щодо застосування докозанолу жінкам, які годують груддю, відсутня. Вплив докозанолу на немовлят не передбачається, оскільки системна дія докозанолу на жінок, які годують груддю, незначна. Докозанол можна застосовувати у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Унаслідок незначної абсорбції докозанол не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Дети:

Відсутній досвід застосування лікарського засобу дітям віком до 12 років, тому його не рекомендується застосовувати пацієнтам даної вікової категорії.

Способ применения и дозы:

Для нашкірного застосування.Дорослі та діти віком від 12 років: обережно наносити тонким шаром на відкриту поверхню, уражену вірусом герпесу, 5 разів на добу (приблизно кожні 3 години під час неспання). Не слід розпочинати лікування докозанолом на стадії вже розвинутого пухиря або виразки. Лікування слід розпочати якнайшвидше після появи перших симптомів або ознак герпесу (біль, печіння/поколювання/свербіж або почервоніння). Лікування має тривати до настання одужання, що зазвичай становить від 4 до 6 днів або максимум – 10 днів.Пацієнти літнього віку: немає спеціальних рекомендацій щодо дозування.Дозування при нирковій недостатності: немає необхідності у коригуванні дози внаслідок незначної абсорбції при місцевому застосуванні.

Передозировка:

Побічні реакції, пов’язані з передозуванням при місцевому застосуванні лікарського засобу, маловірогідні внаслідок незначної абсорбції через шкіру. При випадковому проковтуванні докозанолу виникнення побічних реакцій маловірогідне через слабку пероральну абсорбцію.

Побочные действия:

Дуже часто (≥10).Часто (≥1/100 до <1/10).Нечасто (≥1000 до <1/100).Поодиноко (≥1/10000 до <1/1000).Рідкісно (<1/10000), невідомі (не можуть бути визначені з доступних даних).Результати клінічних досліджень лікування рецидивуючого простого герпесу губ підтверджують відсутність відмінності у частоті або типі небажаних ефектів у пацієнтів, які лікувалися Приорою, кремом або плацебо.Порушення з боку нервової системи: дуже часто – головний біль.Загальні порушення і реакції у місцях нанесення: часто – побічні реакції у місці нанесення, що включають сухість шкіри, висипання і подразнення шкіри. Також був зареєстрований набряк обличчя, але ця побічна реакція у місці нанесення є нормальною реакцією на обличчі, пов’язаною з герпесом.У дослідженнях щодо безпеки застосування не було отримано доказів контактної сенсибілізації або фотоалергії.

Лекарственное взаимодействие:

Досліджень взаємодії не проводилося, тому не слід застосовувати лікарський засіб одночасно з іншими місцевими лікарськими засобами на одному і тому ж місці.

Срок годности:

3 роки.Після першого відкриття упаковки 6 місяців.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці!

Форма выпуска / упаковка:

По 2 г або по 5 г у тубі; по 1 тубі у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

ЗаявникДельта Медікел Промоушнз АГ. Місцезнаходження заявника. 26 Отенбахгассе, Цюріх СН-8001, Швейцарія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D06BB11:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Приора
Производитель:Флит Лаборатория Лтд для "Дельта Медикел Промоушнз АГ", Великобритания/Швейцария
Форма выпуска: По 2 г або по 5 г у тубі; по 1 тубі у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9636/01/01 от 28.05.2014. Приказ № 364 от 28.05.2014
МНН:Docosanol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: docosanol;1 г крему містить докозанолу 100 мг; допоміжні речовини: сахароза (стеарат та дистеарат), олія мінеральна легка, пропіленгліколь, спирт бензиловий, вода очищена.

Фармакологическая группа:Химиотерапевтические средства для местного применения. Противовирусные средства. Докозанол.
Код АТХ:D06BB11 - Докозанол
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама