Простакер (Sabalis serrulatae fructus) инструкция по применению

Простакер фото, инструкция
Нет Регистрации

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: Мега Лайфсайенсиз Лтд, Тайланд

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при доброкачественной гипертрофии предстательной железы.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: ліпофільний екстракт з плодів пальми пилкоподібної (Extr. Serenoa repens) ─ 320 мг (85 - 95 % жирних кислот);оболонка капсули: желатин, гліцерин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172).

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Мега Лайфсайенсиз Лтд, Тайланд

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при доброкачественной гипертрофии предстательной железы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. В етіології доброякісної гіперплазії передміхурової залози суттєву роль відіграє збільшення утворення андрогену дигідротестостерону (ДГТ), що спричиняє ріст тканини передміхурової залози шляхом зв’язування з цитоплазматичними рецепторами андрогену. ДГТ утворюється із тестостерону шляхом активації ферменту 5-a-редуктази. Дія екстракту з плодів пальми пилкоподібної (Serenoa repens) пов’язується з його антиандрогенним ефектом, а саме ─ із блокуванням зв’язування ДГТ з рецептором, що призводить до гальмування активності 5-a-редуктази. Інші фактори, що також можуть гальмувати ріст тканин передміхурової залози: гальмування зв’язування рецепторів пролактину та порушення процесів передачі сигналу, протизапальна дія за рахунок гальмування дії 5-ліпооксигенази, гальмування проліферації епітелію передміхурової залози, протинабрякова дія.Простакер не впливає на статеву функцію.Доброякісна гіперплазія передміхурової залози може мати наступні симптоми:необхідність частішого сечовипускання, особливо вночі;слабке або переривчасте сечовипускання;відчуття неповністю випорожненого сечового міхура;больове відчуття при сечовипусканні;порушення статевої функції.Більшість із перерахованих симптомів спричиняються збільшенням передміхурової залози, внаслідок перетискання уретри (утворення, через яке сеча виходить із сечового міхура).Простакер попереджає подальше збільшення тканини передміхурової залози.Фармакокінетика. Після перорального застосування екстракт швидко всмоктується і максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1,5 години.

Показания к применению:

Розлади сечовипускання при доброякісній гіперплазії (аденомі) передміхурової залози I та II стадій, а також при хронічному простатиті.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При появі крові в сечі, постійному підтіканні сечі внаслідок переповнення сечового міхура та при больових позивах до сечовипускання, що поєднуються з раптовою неможливістю сечовипускання (гостра затримка сечі), треба терміново звернутися до лікаря.

Особенности применения:

Слід порадитись з лікарем перед застосуванням препарату та впевнитися, що стан пацієнта був продіагностований як доброякісне збільшення простати або хронічний простатит. Якщо симптоми не проходять, слід звернутися до лікаря. Треба пам’ятати, що Простакер лише полегшує страждання при збільшенні передміхурової залози, але не усуває причини її збільшення. Тому хворі повинні регулярно звертатися до лікаря для контролю стану передміхурової залози.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Лікарський засіб призначений для застосування чоловікам.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає повідомлень щодо можливості препарату Простакер впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Лікарський засіб призначений для застосування дорослим чоловікам.

Способ применения и дозы:

Застосовувати по 1 капсулі препарату Простакер щоденно в один і той же час. Капсулу ковтати цілою після прийому їжі і запивати достатньою кількістю рідини. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Передозировка:

Випадків передозування препаратом Простакер дотепер зареєстровано не було.

Побочные действия:

У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій обов'язково слід порадитись з лікарем щодо подальшого застосування препарату. При аналізі небажаних ефектів за основу прийняті такі значення частоти виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко ( < 1/10000), невідомо (доступна інформація не дозволяє оцінити даний ефект).З боку травного тракту: рідко – гастроінтестинальні розлади, включаючи відчуття дискомфорту з боку травного тракту, нудота, біль у шлунку. З боку імунної системи: рідко – алергічні реакції, наприклад, шкірні висипання або набряк шкіри. З боку репродуктивної системи: невідомо – оборотна гінекомастія.

Лекарственное взаимодействие:

Немає повідомлень про взаємодію препарату Простакер з іншими лікарськими засобами та про інші види взаємодій.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі до 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

10 капсул у блістері. По 1, 3 або 6 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.