Пуроксан инструкция по применению

Пуроксан фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Пуроксан сироп, 100 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9909/01/01 от 30.07.2009. Приказ № 559 от 30.07.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: доксофілін;5 мл сиропу містять 100 мг доксофіліну;допоміжні речовини: сахароза, натрію сахарин, амонію гліциризат, натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219), натрію пропілпарагідроксибензоат (Е 217), ароматизатор альпійський крем, ароматизатор м’ятний в порошку, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозора рідина, світло-жовтого кольору.

Производитель:

М&H Мануфектуринг Ко., Лтд, Тайланд

Фармакотерапевтическая группа:

Спазмолитическое средство.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Доксофілін за структурою належить до похідних ксантину. Він безпосередньо розслабляє гладкі м’язи бронхів та кровоносних судин легенів, тим самим діючи переважно як бронходилататор та релаксант гладких м’язів. Точний механізм його дії досі не встановлений, хоча відомо, що доксофілін спричиняє пригнічення фосфодіестерази, внаслідок чого відбувається підвищення внутрішньоклітинного вмісту циклічного АМФ. При високих концентраціях доксофілін здатний пригнічувати вивільнення клітинного гістаміну.Фармакокінетика. Період напіввиведення доксофіліну перевищує 7 годин. Пік його концентрації в плазмі крові досягається через 1 годину після приймання внутрішньо. Абсолютна біодоступність становить приблизно 62,6%, зв’язування з білками плазми крові - приблизно 48%. Менш ніж 4% прийнятої внутрішньо дози видаляється у незміненому стані із сечею. Доксофілін майже повністю метаболізується в печінці (90% загального кліренсу). Гідроксіетилтеофілін є єдиним виявленим циркулюючим метаболітом доксофіліну. При повторному прийманні рівноважна концентрація доксофіліну досягається приблизно за 4 дні, період напіввиведення становить 8-10 годин. Це дозволяє дотримуватися схеми застосування два рази на день. Не відзначено акумуляції препарату після тижневого курсу лікування.Гостра токсичність (середня смертельна доза ЛД50) доксофіліну при оральному введенні становить: 1022,4 мг/кг у щурів, 841 мг/кг - у мишей, більше 800 мг/кг - у собак. При повторному і тривалому введенні доксофілін добре переноситься та не виявляє токсичних ефектів. У тварин різних видів доксофілін не має шкідливого впливу на показники репродукції (фертильність, тератогенність, перед- та післяпологовий розвиток). Для нього не виявлена мутагенна активність.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Через обмежений досвід застосування у людей під час вагітності доксофілін можна призначати вагітним жінкам лише з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для плода. Доксофілін протипоказаний жінкам, які годують груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Пуроксан сироп застосовують дітям віком від 3 роківОсобливості застосування.У зазначених вище ситуаціях рекомендується проводити моніторинг концентрації доксофіліну в плазмі крові.Препарат слід з особливою обережністю застосовувати пацієнтам з артеріальною гіпертензією, захворюваннями серця, гіпоксемією, гіпертиреозом, з хронічною правошлуночковою недостатністю, застійною серцевою недостатністю, захворюваннями печінки та нирок, пацієнтам, які раніше перенесли виразку шлунка та дванадцятипалої кишки, а також пацієнтам літнього віку із порушенням функції печінки.Часто в пацієнтів із застійною серцевою недостатністю значно збільшуються рівні препарату в плазмі крові, що потребує припинення застосування препарату.Доксофілін не викликає звикання або залежності.

Способ применения и дозы:

Діти. Рекомендована добова доза доксофіліну для дітей становить 12 мг/кг, розділених на два прийоми. У випадку відсутності задовільної реакції на лікування дозу можна збільшити до 18 мг/кг на добу під наглядом лікаря. Дорослі. По 20 мл сиропу = 2 мірні ковпачки (400 мг доксофіліну) 2 рази на день.Особи літнього віку. По 10 мл сиропу = 1 мірна ложка (200 мг доксофіліну) 2 рази на день.Тривалість лікування визначається лікарем залежно від стану пацієнта та перебігу захворювання.

Передозировка:

Симптоми: аритмії, судоми. Специфічного антидоту немає. У разі передозування проводять симптоматичну терапію серцевої недостатності, протисудомну терапію.

Побочные действия:

Після прийому ксантинів можуть спостерігатися такі явища, як нудота, блювання, епігастральний біль, головний біль, дратівливість, безсоння, тахікардія, екстрасистолія, тахіпное; іноді - гіперглікемія та протеїнурія. Побічні реакції можуть спонукати до припинення лікування. Лікування може бути відновлено в менших дозах після повного зникнення небажаних реакцій.

Лекарственное взаимодействие:

Доксофілін не слід приймати одночасно з іншими похідними ксантину, в тому числі з охолодженими напоями та їжею, що містять кофеїн. У ксантинів відзначений токсичний синергізм з ефедрином. Як і застосування інших ксантинів, одночасний прийом еритроміцину, тролеандоміцину, лінкоміцину, кліндаміцину, алопуринолу, циметидину, ранітидину, пропанололу та вакцини проти грипу може сприяти зниженню печінкового кліренсу доксофіліну, спричиняючи підвищення його рівнів у крові. В такому разі слід зменшити дозу препарату. Не встановлено взаємозв’язку між концентрацією доксофіліну в сироватці крові та токсичною дією.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл сиропу у флаконі. По одному флакону з мірною ложечкою та інструкцією для медичного застосування в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Клінічні характеристикиПоказання.Протипоказання. Місцезнаходження41 Сухумвіт Роуд, Самутпракарн, Таїланд/41 Sukhumvit Road, Samutprakarn, Thailand.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R03DA11:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Пуроксан
Производитель:М&H Мануфектуринг Ко., Лтд, Тайланд
Форма выпуска: По 100 мл сиропу у флаконі. По одному флакону з мірною ложечкою та інструкцією для медичного застосування в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9909/01/01 от 30.07.2009. Приказ № 559 от 30.07.2009
МНН:Doxofylline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: доксофілін;5 мл сиропу містять 100 мг доксофіліну;допоміжні речовини: сахароза, натрію сахарин, амонію гліциризат, натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219), натрію пропілпарагідроксибензоат (Е 217), ароматизатор альпійський крем, ароматизатор м’ятний в порошку, вода очищена.

Фармакологическая группа:Спазмолитическое средство.
Код АТХ:R03DA11 - Доксофилин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама