Радиколд Плюс инструкция по применению

Радиколд Плюс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Радиколд Плюс таблетки №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/2720/01/01 от 22.02.2005. Приказ № 77 от 22.02.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 13.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить парацетамолу 300 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, кофеїну 16 мг;допоміжні речовини: повідон, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк очищений, натрію крохмальгліколят, натрію бензоат, барвник еритрозин Супра.

Основные физико-химические свойства:

таблетки від світло-рожевого до рожевого кольору з вкрапленнями рожевого кольору, круглі, пласкі, з фасками та рискою з одного боку;

Производитель:

Элегант, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Радиколд плюс – комбінований жарознижуючий, болезаспокійливий засіб для лікування вірусних інфекцій верхніх дихальних шляхів. Парацетамол – препарат групи похідних пара-амінофенолу з вираженою жарознижувальною та аналгетичною діями. Інгібує синтез простагландинів, знижує збудливість центру терморегуляції гіпоталамусу. Блокує циклооксигеназу I i II в ЦНС. Хлорфеніраміну малеат належить до групи блокаторів Н1-рецепторів, виявляє помірний седативний та М-холіноблокуючий ефекти. Має протиалергічну дію, зменшує вираженість місцевих ексудативних процесів, усуває сльозотечу, ринорею, свербіж в очах та носі, має помірний бронхолітичний ефект. Фенілефрину гідрохлорид зумовлює зменшення набряку та гіперемії слизової оболонки порожнини носа та параназальних синусів. Кофеїн виявляє стимулюючу дію на ЦНС та підсилює аналгезуючий ефект.Фармакокінетика. Фармакокінетичні властивості Радиколду плюс зумовлені фармакокінетикою кожного інгредієнта препарату. Парацетамол швидко та майже повністю (95%) всмоктується у верхніх відділах кишечнику, пікові концентрації в плазмі досягаються через 15 хв – 2 год. Період напіввиведення з плазми становить 2–3 год. Метаболізується в печінці, виділяється в основному нирками. Хлорфенірамін після перорального прийому повільно всмоктується з шлунково-кишкового тракту, рівень всмоктування становить 80%, пікові концентрації у плазмі досягаються протягом 2,5–6 год. Рівень зв’язування з білками плазми крові становить 45%. Хлорфенірамін виводиться переважно з сечею. Час напіввиведення – 30 год. Фенілефрин легко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, пікові концентрації в плазмі крові досягаються через 1–2 год. Виводиться переважно з сечею у вигляді метаболітів та у незмінному виді. Кофеїн швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 50–75 хв, швидко розподіляється в тканинах організму. Близько 17% даної речовини зв’язується з білками плазми. Період напіввиведення – 5–10 год. Кофеїн та його метаболіти виводяться з організму переважно з сечею.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування гострого запалення верхніх дихальних шляхів (синусит, трахеіт, фарингіт).

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого інгредієнта препарату, тяжкі форми артеріальної гіпертензії та ішемічної хвороби серця, шлуночкова тахікардія, брадикардія, гострий панкреатит, гепатит, гіпертрофія передміхурової залози, тяжкі порушення функції нирок та печінки, алкоголізм, діти до 12 років, вагітність, період годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Ризик розвитку побічних ефектів підвищується у пацієнтів з тенденцією до підвищення артеріального тиску, у людей похилого віку. З обережністю призначають при закритокутовій глаукомі, затримці сечі, порушенні моторики та прохідності шлунка, бронхіальній астмі, епілепсії, неконтрольованому цукровому діабеті, гіпертиреозі, порушенні функції нирок та печінки. Під час лікування не вживати алкоголь. Не слід застосовувати одночасно з препаратами, які містять парацетамол. Протягом лікування не рекомендується керувати транспортними засобами та займатися, потенційно небезпечними видами діяльності.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 3–4 рази на день. Тривалість курсу лікування не більше 7 днів.

Передозировка:

Симптоми: блідість шкіри, анорексія, нудота, блювання, біль у животі, гіпертензія, запаморочення, загальна слабкість, тремор, головний біль, гіпертермія, сонливість, безсоння, гіперестезія, дзвін у вухах, судоми, аритмії.Лікування: промивання шлунка, адсорбенти (активоване вугілля). Симптоматична терапія.Специфічний антидот при отруєнні парацетамолом – ацетилцистеїн, метіонін.

Побочные действия:

Нудота, блювання, анорексія, пониження тонусу та перистальтики кишечнику, головний біль, запаморочення, дратівливість, підвищена збудливість, порушення сну, підвищення артеріального тиску, сухість слизових оболонок дихальних шляхів, порушення зору, можливі алергічні реакції у вигляді шкірних висипів, брадикардія, аритмії, біль у ділянці серця, ниркова коліка, тромбоцитопенія.

Лекарственное взаимодействие:

Парацетамол збільшує ефект непрямих антикоагулянтів та можливість ураження печінки гепатотоксичними препаратами (фенітоїн, етанол, барбітурати, рифампіцин). Метоклопрамід підвищує, а холестирамін знижує швидкість всмоктування парацетамолу. Барбітурати зменшують жарознижувальну активність парацетамолу. Парацетамол підсилює токсичність хлорамфеніколу. Кофеїн знижує ефект снодійних та наркотичних засобів, підвищує ефект ацетилсаліцилової кислоти, парацетамолу. Поліпшує всмоктування ерготаміну в ШКТ. Хлорфенірамін може збільшувати заспокійливу дію депресантів ЦНС (етанол, барбітурати, снодійні засоби, наркотичні аналгетики, транквілізатори). Підсилює ефект атропіну, трициклічних антидепресантів. Гуанетидин, резерпін, метилдопа можуть підсилювати дію фенілефрину. Термін придатності – 3 роки.

Срок годности:

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки. Адреса205, Кіртіман, Ахмедабад-9, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N02BE51:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама