Раствор Для Хранения Тромбоцитов Ssp+ инструкция по применению

Раствор Для Хранения Тромбоцитов Ssp+ фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Раствор Для Хранения Тромбоцитов Ssp+ раствор по 300 мл в конт.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12285/01/01 от 16.05.2012. Приказ № 363 от 16.05.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1000 мл розчину містять натрію цитрату 3,18 г, натрію ацетату тригідрату 4,42 г, натрію дигідрофосфату дигідрату 1,05 г, динатрію фосфату безводного 3,05 г, калію хлориду 0,37 г, магнію хлориду гексагідрату 0,3 г, натрію хлориду 4,05 г;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора безбарвна або ледь жовтувата рідина.

Производитель:

Мако Фарма, СА, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Допоміжні засоби для гемотрансфузії.

Фармакологические свойства:

Розчин містить усі необхідні компоненти для зберігання тромбоцитів при температурі +22 ° C±2 °С, при легкому коливанні на 5/7 днів після збору і відповідно до місцевого законодавства.

Показания к применению:

Розчин призначений для часткової заміни плазми при підготуванні і зберіганні концентратів тромбоцитів, отриманих із лейкотромбошару чи аферезу тромбоцитів.

Противопоказания:

Підвищена гіперчутливість до компонентів препарату.Підвищена кровоточивість внаслідок порушення протизгортальної системи.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Дивись інструкцію щодо використання медтехніки.Різноманітна концентрація (4-6 лейкотромбошарів);каскад концентрації (4-6 лейкотромбошарів);аферез.

Особенности применения:

Не застосовувати препарат, якщо упаковка з алюмінієвої фольги відкрита або пошкоджена. Не застосовувати, якщо розчин мутний.Не провітрювати.Не використовувати повторно мішок, оскільки можливий ризик зараження і, крім того, залишкова кількість розчину може бути недостатньою. Зберігати при температурі не вище 35 °С.Термін застосування з моменту відкриття упаковки становить 10 діб. PVC відповідає Європейській Фармакопеї. Пластифікатор DEHP. Біологічний продукт, що зберігається та/або циркулює у цьому пристрої, містить фталати.Невикористані залишки слід знищити згідно з місцевими правилами на потенційно небезпечні біологічні продукти.Введення кальцію частіше необхідне протягом клітинного аферезу, щоб обмежити зниження іонізованого рівня кальцію. Існує можливість ускладнень при швидкому переливанні великої кількості крові в пацієнтів з порушеною функцією печінки і нирок або із захворюваннями серця (гіпокаліємія може призводити до серцевих розладів). У такому разі необхідно стежити за рівнем калію в організмі.Для запобігання виникнення гіпотермії, як ускладнення, необхідно підігрівати кров до температури 37 °С при проходженні через пристрій для переливання крові.Контейнер з розчином слід виймати із зовнішньої упаковки безпосередньо перед застосуванням.Після видалення захисного мішка необхідно перевірити контейнер на відсутність витоку шляхом міцного стискання протягом 1 хв. При виявленні витоку розчин злити, оскільки його стерильність може бути порушена.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не проводять аферез у період вагітності або годування груддю (за винятком плазмового обміну, якщо є необхідність).

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Після проведення аферезу необхідний відпочинок, тому не слід керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Дети:

Дані відсутні.

Способ применения и дозы:

Не застосовувати розчин для прямого внутрішньовенного введення.Розчин призначений для застосування тільки в апаратурі для плазмоцитоферезу. Процедуру забору крові та обробку її компонентів потрібно виконувати відповідно до інструкції для застосування апаратури з дотриманням суворих правил асептики.

Передозировка:

При швидкому переливанні (швидкість інфузії – більше 5 мл/хв) великої кількості компонентів крові, заготовлених при використанні гемоконсерванта, може розвинутися цитратна нефротоксичність і гепатотоксичність, гіпокаліємія; при швидкому масивному переливанні холодних компонентів крові може виникати гіпотермія з ризиком розвитку аритмії, гіпоксія.Можливі судоми, блювання, артеріальна гіпотензія, тахікардія.При передозуванні терапія симптоматична.За необхідності вводять кальцій, доки не зникнуть симптоми передозування.

Побочные действия:

При трансфузії крові або її компонентів можуть спостерігатися такі побічні реакції.З боку імунної системи: приблизно в 1 % трансфузій відмічаються гарячка і озноб.Алергічні реакції зазвичай виявляються у вигляді кропив’янки, але зрідка можуть також включати утруднення дихання та ангіоневротичний набряк.Дуже рідкісними, але небезпечними побічними реакціями можуть бути анафілактоїдні реакції, тяжка задишка, набряк легенів і/або набряк гортані, бронхоспазм і/або ларингоспазм.З боку системи крові та лімфатичної системи: при високій швидкості введення або трансфузії великих об’ємів крові може спостерігатися циркуляторне перевантажування, що призводить до набряку легенів. Найбільшому ризику піддаються пацієнти літнього віку і такі, що страждають на тяжку хронічну анемію.З боку серцевої системи: швидка інфузія великої кількості холодної крові може знизити температуру тіла пацієнта, що може призвести до серцевої аритмії і навіть до зупинки серця.З боку нервової системи: у поодиноких випадках повідомлялося про нейротоксичні побічні дії, такі як парестезія, здебільшого навколо рота, а також м’язове сіпання.Метаболічні порушення та порушення з боку серця: при введенні великих об’ємів крові або її компонентів можуть відмічатися наступні метаболічні ускладнення.У пацієнтів з тяжкими захворюваннями печінки або нирок може спостерігатися цитратна токсичність, що призводить до зниження рівня іонізованого кальцію внаслідок присутності в кровообігу великої кількості цитратного антикоагулянту. Цитратна кров, що вводиться з високою швидкістю, може швидко потрапити в серце й спричинити вентрикулярну аритмію. Для виявлення фізіологічно істотних змін рівня кальцію необхідні ЕКГ і контроль рівня іонізованого кальцію в плазмі.Інші метаболічні ускладнення, що зрідка зустрічаються, особливо в пацієнтів з порушеннями кровообігу або метаболізму, включають ацидоз або алкалоз, а також гіпер- або гіпокаліємію.Загальні розлади: рідко - нудота і блювання; дуже рідко – головний біль.З появою побічних реакцій необхідно припинити переливання, оцінити стан пацієнта і вжити відповідних терапевтичних заходів.

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлені.

Срок годности:

Перед відкриттям упаковки: 24 місяці.Після відкриття упаковки: 10 діб.

Условия хранения:

Зберігати при температурі від 0 °C до 35 °C.

Форма выпуска / упаковка:

По 300 мл розчину у контейнері із поліолефіну № 1.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Rue Lorthiois – 59420 Mouvaux, Франція.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Раствор Для Хранения Тромбоцитов Ssp+
Производитель:Мако Фарма, СА, Франция
Форма выпуска:

По 300 мл розчину у контейнері із поліолефіну № 1.

Регистрационное удостоверение:№ UA/12285/01/01 от 16.05.2012. Приказ № 363 от 16.05.2012
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1000 мл розчину містять натрію цитрату 3,18 г, натрію ацетату тригідрату 4,42 г, натрію дигідрофосфату дигідрату 1,05 г, динатрію фосфату безводного 3,05 г, калію хлориду 0,37 г, магнію хлориду гексагідрату 0,3 г, натрію хлориду 4,05 г;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Допоміжні засоби для гемотрансфузії.
Код АТХ:V07AC - Вспомогательные средства для гемотрансфузии
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Острый гастрит
Виды гастрита и их особенности, причины заболевани...
Острый синусит
Причины развития острого синусита и факторы рискаО...
Реклама
Ученые идентифицировали стволовые клетки, которые вызывают раннюю седину волос
Ранняя седина волос может быть вызвана многими фак...
3 заболевания, которые  замедляют процесс похудения
Избыточный вес может быть связан с различными хрон...
Реклама