Информация об использовании рецептурных препаратов

Растворяющая Жидкость Для Аллергенов инструкция по применению

Растворяющая Жидкость Для Аллергенов фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Растворяющая Жидкость Для Аллергенов жидкость по 4,5 мл во флак. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/16159/01/01 от 25.07.2017. Приказ № 846 от 25.07.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 13.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

натрію хлорид, динатрію фосфат додекагідрат (натрій фосфорнокислий двозаміщений), калію дигідрофосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений), фенол, твін 80, вода для ін’єкцій;1 флакон містить розчинної рідини для алергенів 4,5 мл.

Производитель:

Иммунолог, ООО, Украина.

Фармакотерапевтическая группа:

Діагностичні засоби. Засоби для проведення тестів на алергічні захворювання.

Показания к применению:

Приготування розведень неінфекційних алергенів при проведенні специфічної імунної терапії алергічних захворювань та застосування у якості негативного контролю при проведенні шкірних проб з алергенами методом прик-тесту.

Противопоказания:

Протипоказанням для проведення шкірних проб з розчинною рідиною є наявність будь-яких шкірних захворювань.

Особенности применения:

Розчинну рідину для алергенів застосовують з дотриманням правил асептики. Реакція шкіри на розчинну рідину для алергенів повинна бути негативною, при позитивній реакції проби з алергенами не враховують.До складу лікарського засобу входять сполуки калію та сполуки натрію, однак їх вміст становить менше, ніж 1 ммоль (39 мг)/дозу калію та 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію, що дає змогу стверджувати, що цей лікарський засіб є практично вільним від калію та натрію.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування розчинної рідини для алергенів у період вагітності або годування груддю визначається особливостями застосування у цей період неінфекційних алергенів, оскільки розчинна рідина для алергенів застосовується тільки разом з алергенами (для постановки шкірних проб чи проведення специфічної імунної терапії), сама по собі розчинна рідина не чинить фармакологічної дії.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Інформація відсутня.

Дети:

Розчинну рідину для алергенів можна застосовувати у педіатричній практиці за показаннями, які вказані в розділі Показання.

Способ применения и дозы:

Для постановки шкірних проб методом прик-тесту (допускається проведення скарифікаційної проби).Шкірні проби проводять лише після одержання лікарем письмової інформованої згоди пацієнта!Шкірні проби ставлять на внутрішній поверхні передпліччя на відстані (30±10) мм одну від одної (при неможливості – на шкірі спини). Для отримання більш детальної інформації стосовно приготування розведень алергенів при проведенні специфічної імунної терапії алергічних захворювань див. інструкції для медичного застосування препаратів, що містять неінфекційні алергени.Розчинну рідину для алергенів застосовують з дотриманням правил асептики. На дезінфіковану 70% етиловим спиртом шкіру, використовуючи стерильну кришку-крапельницю, наносять 1 краплю розчинної рідини для алергенів. Стерильним одноразовим ланцетом для прик-тесту, індивідуальним для кожного хворого, крізь краплю розчинної рідини проводять укол шкіри до упору обмежувача ланцета. При постановці скарифікаційної проби стерильним скарифікатором, індивідуальним для кожного хворого, через краплю розчинної рідини роблять подряпину довжиною 5 мм.Оцінку результатів шкірних проб проводять через 15 – 20 хвилин (реакція негайного типу). Реакція шкіри на розчинну рідину для алергенів повинна бути негативною, при позитивній реакції проби з алергенами не враховують.

Передозировка:

Не описане.

Побочные действия:

Не описані.

Лекарственное взаимодействие:

Не описана.

Срок годности:

5 років.Термін використання розчинної рідини для алергенів, закритої кришкою-крапельницею, яку застосовують для постановки шкірних проб і зберігають у холодильнику – 1 рік, але не більше загального терміну придатності, вказаного на флаконі.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 4,5 мл у флаконах скляних для лікарських засобів вітчизняного чи іноземного виробництва. Флакони закупорюють гумовими пробками та завальцовують алюмінієвими ковпачками. Випускають по 10 флаконів, розміщених у картонній коробці.В кожну коробку вкладають інструкцію про застосування.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Імунологічні і біологічні властивостіНе властиві. Розчинна рідина для алергенів хімічно не активна, не чинить фармакологічної дії.Виробник/ЗаявникТОВ Імунолог, Україна.Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності/ місцезнаходження заявника та/або представника заявника.21036, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Дмитра Майбороди, будинок 5.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Растворяющая Жидкость Для Аллергенов
Производитель:Иммунолог, ООО, Украина.
Форма выпуска: По 4,5 мл у флаконах скляних для лікарських засобів вітчизняного чи іноземного виробництва. Флакони закупорюють гумовими пробками та завальцовують алюмінієвими ковпачками. Випускають по 10 флаконів, розміщених у картонній коробці.В кожну коробку вкладають інструкцію про застосування.
Регистрационное удостоверение:№ UA/16159/01/01 от 25.07.2017. Приказ № 846 от 25.07.2017
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:По рецепту.
Состав:

натрію хлорид, динатрію фосфат додекагідрат (натрій фосфорнокислий двозаміщений), калію дигідрофосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений), фенол, твін 80, вода для ін’єкцій;1 флакон містить розчинної рідини для алергенів 4,5 мл.

Фармакологическая группа:Діагностичні засоби. Засоби для проведення тестів на алергічні захворювання.
Код АТХ:V04CL - Тесты для диагностики аллергических заболеваний
Реклама
Свиньи будут выращивать органы для трансплантологии
Химерная технология включает в себя интеграцию чел...
Этот чудодейственный препарат поможет сохранить вечную молодость
По данным Федерального управления по лекарственным...
Реклама
Как снять зуд при молочнице
Чем снять зуд при молочницеКак убрать зуд при моло...
Лечение молочницы в домашних условиях
Как избавиться от молочницы в домашних условиях с ...
Реклама
Дневная сонливость может быть симптомом опасного заболевания
Чрезмерная дневная сонливость (Excessive Daytime S...
Контактные линзы для глаз могут вызвать заболевания печени и даже рака: исследование
Контактные линзы представляют собой тонкие и гибки...
Реклама