Ребинолин инструкция по применению

Ребинолин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ребинолин раствор д/ин., 150 мо/мл по 10 мл во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15778/01/01 от 21.02.2017. Приказ № 169 от 21.02.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: імуноглобулін антирабічний (людський); 1 мл розчину містить імуноглобуліну антирабічного (людського), 150 MO/мл; допоміжні речовини: гліцин, вода для ін’єкцій, натрію гідроксид.

Производитель:

Камада Лтд. для "НеоПробиоКеар Инк.", Израиль/Канада

Фармакотерапевтическая группа:

Імунологічний препарат, імуноглобулін.

Показания к применению:

Лікувально-профілактична імунізація проти сказу при будь-яких пошкодженнях шкірних покривів (укусах, будь-яких ранах і подряпинах), нанесених дикими або свійськими тваринами, хворими на сказ (із підозрою на сказ), що перебувають під ветеринарним наглядом і поза ним, а також при попаданні на слизові оболонки або пошкоджену шкіру слини заражених тварин.

Противопоказания:

Не існує (100% летальність при захворюванні на сказ перекриває будь-які протипоказання).З обережністю застосовувати пацієнтам з документально підтвердженою алергією на будь-який компонент препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Повторне введення препарату не слід проводити після початку програми імунізації вакциною для профілактики сказу, тому що такі дії можуть призвести до зниження утворення максимального імунітету.Не вводити препарат внутрішньовенно через існування ризику анафілактичного шоку. Перед введенням переконатися, що голка не проникла в кровоносну судину.Алергічні реакції на антирабічні імуноглобуліни людського походження при внутрішньом'язовому введенні спостерігаються рідко. У разі розвитку шоку провести стандартну терапію. При гіперчутливості до препаратів крові (в анамнезі) слід застосовувати антигістамінні лікарські засоби (при цьому необхідне ретельне спостереження за пацієнтом).Як можна раніше після укусу і незалежно від часу, що пройшов після контакту, потрібно провести хірургічну і антисептичну обробку рани (включаючи рясне промивання водою з милом і дезинфікування). Після введення препарату пацієнт повинен перебувати під наглядом лікаря принаймні протягом 20 хвилин. Після введення імуноглобуліну тимчасове підвищення вмісту антитіл може викликати псевдопозитивні результати при проведенні серологічних тестів. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Підвищує ефект вакцинації для профілактики сказу і використовується в комплексі з іншими лікарськими засобами. Особливо рекомендується поєднання з інактивованою вакциною для профілактики сказу, приготовленою на культурі диплоїдних клітин людини, оскільки остання має високу імуногенність та індукує активний противірусний імунітет.Введення імуноглобулінів може негативно впливати на ефективність вакцин, що містять ослаблені живі віруси кору, краснухи, епідемічного паротиту або вітряної віспи. Тому між введенням Ребіноліну і атенуйованої живої вакцини необхідно дотримуватися інтервалу тривалістю 3 місяців. Сумісний з протиправцевої сироваткою і антибіотиками.Особливості застосування.Застосування в період вагітності або годування груддю.Застосування даного препарату під час вагітності в контрольованих клінічних дослідженнях не вивчалося, тому в період вагітності і лактації препарат слід призначати тільки у разі, коли очікувана користь терапії для жінки перевищує потенційний ризик для плода або немовляти.Тривалий досвід медичного застосування імуноглобулінів дає змогу не очікувати ніякого шкідливого впливу на перебіг вагітності, а також на плід і новонародженого. Слід мати на увазі, що імуноглобуліни виділяються з грудним молоком, що може сприяти передачі дитині захисних антитіл (пасивного імунітету).Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Ребінолін не має жодного або має незначний вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Спосіб введенняВнутрішньом’язово дорослим і дітям 20 МО/кг (0,133 мл/кг) одноразово. Доза не повинна перевищуватися ні за яких обставин, оскільки введення імуноглобуліну може частково придушити вироблення власних антитіл. Якщо введення анатомічно можливо, максимально допустиму частину дози препарату потрібно ввести шляхом інфільтрації навколо рани, а залишок – внутрішньом’язово (у верхній зовнішній квадрант сідниці). Слід уникати центральної частини сідничної ділянки, у зв’язку з ризиком пошкодження сідничного нерва.Одночасно вводиться перша доза вакцини для профілактики сказу (приготована на культурі диплоїдних клітин людини) в іншу ділянку тіла, бажано якомога далі від місця введення імуноглобуліну антирабічного (переважно у зону дельтоподібного м’яза).Якщо терапія була відкладена з якої-небудь причини, препарат повинен бути введений не пізніше восьмого дня після першої дози вакцини, незалежно від інтервалу часу між контактом з вірусом і початком терапії.Препарат не можна вводити тим же самим шприцом або в ту саму анатомічну ділянку тіла, що й вакцину для профілактики сказу.Для забезпечення гарної інфільтрації уражених ділянок тіла у дітей (особливо у тих, що мають множинні поранення) дозу препарату можна розвести в 2-3 рази в 0,9% розчині натрію хлориду.Імуноглобулін антирабічний слід вводити виключно в комбінації з вакциною для профілактики сказу. Єдиний виняток становлять особи, які вже були провакциновані з використанням вакцини для профілактики сказу і у яких підтверджено наявність антитіл до вірусу сказу. Ці особи повинні отримати тільки вакцину.Терапія повинна бути припинена, якщо тварина залишається здоровою протягом 10-денного періоду спостереження або якщо у знищеної тварини не виявлено вірусу сказу після проведення відповідних лабораторних досліджень.Діти.Препарат застосовується дітям віком від народження.Передозування.Не спостерігалось.

Побочные действия:

Місцеві реакції: хворобливість і дискомфорт у місці введення.Системні реакції: гіпертермія, алергічні реакції (шкірні реакції, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк), запаморочення, блювання, зниження артеріального тиску, тахікардія.Термін придатності.2 роки.

Условия хранения:

При температурі від 2 °C до 8 °C, в оригінальному світлозахисному пакуванні.

Форма выпуска / упаковка:

Розчин для внутрішньом’язового введення 150 МО/мл. По 2 або 10 мл препарату у флаконах із безбарвного гідролітичного скла (USP) типу I, герметично закупорених гумовими пробками та обжатих алюмінієвими ковпачками з пластиковою кришкою (flip-off). По 1 флакону у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьНемає даних щодо несумісності, тому препарат Ребінолін можна застосовувати лише окремо та не можна змішувати з іншими лікарськими засобами.ЗаявникНеоПробіоКеар Інк., Канада.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ребинолин
Производитель:Камада Лтд. для "НеоПробиоКеар Инк.", Израиль/Канада
Форма выпуска: Розчин для внутрішньом’язового введення 150 МО/мл. По 2 або 10 мл препарату у флаконах із безбарвного гідролітичного скла (USP) типу I, герметично закупорених гумовими пробками та обжатих алюмінієвими ковпачками з пластиковою кришкою (flip-off). По 1 флакону у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/15778/01/01 от 21.02.2017. Приказ № 169 от 21.02.2017
МНН:Rabies immunoglobulin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: імуноглобулін антирабічний (людський); 1 мл розчину містить імуноглобуліну антирабічного (людського), 150 MO/мл; допоміжні речовини: гліцин, вода для ін’єкцій, натрію гідроксид.

Фармакологическая группа:Імунологічний препарат, імуноглобулін.
Код АТХ:J06BB05 - Иммуноглобулин человека антирабический
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама