Регейн инструкция по применению

Регейн фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Регейн раствор д/наруж. прим. 2 % по 60 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8442/01/01 от 07.04.2005. Приказ № 352 от 04.07.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить 20 мг міноксидилу;допоміжні речовини: спирт етиловий, пропіленгліколь, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозорий, безбарвний або блідо-жовтий розчин;

Производитель:

Пфайзер Менюфекчуринг Бельгия Н.В., Бельгия/США

Фармакотерапевтическая группа:

Другие дерматологические препараты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. При місцевому застосуванні Регейн® виявляє стимулюючу дію на ріст волосся у чоловіків і жінок з андрогенетичним облисінням (облисіння за чоловічим типом). У клінічних дослідженнях доведено, що Регейн® стимулює ріст волосся і зупиняє його випадання у тих випадках, коли воно починає випадати з маківки (у чоловіків) або вздовж середнього проділу у жінок. Початок стимуляції росту волосся починається приблизно через 4 місяці після застосування препарату. Після відміни препарату ріст нового волосся зупиняється, і через 4 місяці можна очікувати повернення попереднього вигляду. Точний механізм дії Регейну® як стимулятора росту волосся у хворих з облисінням за чоловічим типом не з’ясований.У хворих з нормальним або підвищеним артеріальним тиском місцеве застосування Регейну® не супроводжувалось загальними побічними ефектами.Фармакокінетика. Після місцевого застосування препарат слабко резорбується через нормальну інтактну шкіру: в середньому 1,4% препарату потрапляє в системний кровотік.Вплив супутніх шкірних захворювань на резорбцію препарату невідомий.Препарат не зв’язується з білками плазми.Метаболічна біотрансформація міноксидилу, резорбованого внаслідок місцевого застосування, вивчена не повністю.Після припинення місцевого застосування Регейну® приблизно 95% резорбованого міноксидилу елімінується протягом 4 днів.Міноксидил та його метаболіти виводяться через нирки.

Показания к применению:

Облисіння за чоловічим типом у чоловіків і жінок.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату, періоди вагітності і лактації, дитячий (до 18 років) вік.

Особенности применения:

Крім спадкової схильності випадання волосся може спричинюватися й іншими факторами. Регейн® не запобігає випаданню волосся, спричиненому деякими лікарськими препаратами, порушенням харчування (недостатність заліза або вітаміну А в організмі), а також випаданню волосся внаслідок укладення у тугі зачіски.Слід з обережністю призначати Регейн® хворим на ішемічну хворобу серця, стенокардію, з аритмією, а також пацієнтам зі схильністю до артеріальної гіпотензії.У разі появи ознак системних ефектів (біль за грудниною, відчуття серцебиття, запаморочення, раптове збільшення маси тіла, набряки рук і/або ніг), а також почервоніння і подразнення у місці втирання препарат слід відмінити і за необхідності призначити відповідну терапію.Регейн® може бути причиною опіків і подразнення очей. У випадку потрапляння препарату на чутливу поверхню це місце слід промити великою кількістю проточної води.Безпека і ефективність препарату у дітей, підлітків до 18 років та осіб старше 65 років не встановлені.Випадковий прийом препарату внутрішньо може призвести до серйозних несприятливих наслідків, зумовити системні ефекти, пов’язані з вазодилатуючими властивостями міноксидилу. 5 мл Регейну® містять 100 мг міноксидилу – максимальну рекомендовану дозу для прийому дорослими при лікуванні артеріальної гіпертензії. Симптоми у цьому випадку пов’язані із серцево-судинною дією препарату і виражаються у зниженні АТ, тахікардії. Проводять симптоматичну терапію діуретиками, бета-адреноблокаторами, внутрішньовенною інфузією фізіологічного розчину. Препарат виводиться при гемодіалізі. Слід уникати застосування симпатоміметиків.Регейн® не слід застосовувати в періоди вагітності і лактації.Вплив на здатність керувати транспортом і працювати з механізмамиЗа відсутності суттєвих небажаних реакцій – малоймовірний.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування.Регейн® наносять на ретельно висушену шкіру голови у дозі 1 мл двічі на добу, починаючи з центру ураженої зони. Препарат застосовують у такій дозі незалежно від розмірів уражених ділянок шкіри. Сумарна добова доза не повинна перевищувати 2 мл. Залежно від довжини волосся використовують різні аплікатори. Для того, щоб доза розчину становила 1 мл, потрібно 6 разів натиснути на насос аплікатора, направленого на центр ураженої зони.

Передозировка:

При дотриманні рекомендованого способу застосування і режиму дозування передозування є малоймовірним.

Побочные действия:

Місцеві явища: місцевий дерматит, еритема, відчуття печіння, лущення. Описані випадки алопеції, небажаного гіпертрихозу та себореї.Алергічні реакції: кропив’янка, риніт, набряк обличчя, алергічний контактний дерматит.З боку серцево-судинної системи: описані випадки зміни артеріального тиску, відчуття серцебиття, зміни серцевого ритму, болю в грудях.Інші: описані випадки виникнення задишки, синкопе, набряків, головного болю та запаморочення.

Лекарственное взаимодействие:

Можливо потенціювання ортостатичної гіпотонії при одночасному застосуванні з гуанетидином.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі 15 – 25 оС.Термін придатності – 4 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 60 мл розчину у флаконах у комплекті з дозувальними аплікаторами.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назвиminoxidil; 2, 4-діаміно-6-піперидино-піримідин-3-оксид;Форма випускуРозчин.АдресаRijksweg 12,1270, Puurs-Belgium.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D11AX01:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама