Ренейро инструкция по применению

Ренейро фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ренейро раствор д/ин., 250 мг/мл по 4 мл в амп. №10 (5х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/14966/01/01 от 16.03.2016. Приказ № 195 от 16.03.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: холіну альфосцерат;1 мл розчину містить холіну альфосцерату 250 мг; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Производитель:

Микрохим, НПФ, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, влияющие на нервную систему. Парасимпатомиметики. Холина альфосцерат.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Ренейро є засобом, який належить до групи центральних холіноміметиків з переважним впливом на ЦНС. Холіну альфосцерат як носій холіну і попередній агент фосфатидилхоліну має потенційну спроможність запобігати біохімічним ушкодженням, які мають особливе значення серед патогенних факторів психоорганічного інволюційного синдрому, та корегувати їх, тобто може впливати на знижений холінергічний тонус і змінений фосфоліпідний склад оболонок нервових клітин. На 40,5 % препарат складається з метаболічно захищеного холіну. Метаболічний захист забезпечує вивільнення холіну в головному мозку. Ренейро позитивно впливає на функції пам’яті та пізнавальні здібності, а також на показники емоційного стану та поведінки, погіршення яких було спричинено розвитком інволюційної патології мозку.Механізм дії заснований на тому, що при потраплянні в організм холіну альфосцерат розщеплюється під дією ферментів на холін і гліцерофосфат: холін бере учать у біосинтезі ацетилхоліну – одного з основних медіаторів нервового збудження; гліцерофосфат є попередником фосфоліпідів (фосфатидилхоліну) нейронної мембрани. Таким чином, Ренейро покращує передачу нервових імпульсів у холінергічних нейронах; позитивно впливає на пластичність нейрональних мембран і функцію рецепторів. Ренейро покращує церебральний кровотік, посилює метаболічні процеси в головному мозку, активує структури ретикулярної формації головного мозку і відновлює свідомість при травматичному ушкодженні головного мозку.Фармакокінетика.При введенні Ренейро в середньому абсорбується майже 88 % дози. Препарат накопичується переважно в мозку (45 % від концентрації препарату в крові), легенях та печінці. Елімінація препарату відбувається головним чином через легені у вигляді двоокису вуглецю (СО2). Лише 15 % препарату виводиться з сечею та жовчю.

Показания к применению:

Гострий період тяжкої черепно-мозкової травми з переважно стовбуровим рівнем ушкодження (порушення свідомості, коматозний стан, вогнищева півкульна симптоматика, симптоми ушкодження стовбура мозку).Дегенеративно-інволюційні мозкові психоорганічні синдроми або вторинні наслідки цереброваскулярної недостатності, тобто первинні та вторинні порушення розумової діяльності у людей літнього віку, які характеризуються порушенням пам’яті, сплутаністю свідомості, дезорієнтацією, зниженням мотивації та ініціативності, зниженням здатності до концентрації; зміни в емоційній сфері та сфері поведінки: емоційна нестабільність, дратівливість, байдужість до навколишнього середовища; псевдомеланхолія у людей літнього віку.

Противопоказания:

Відома гіперчутливість до препарату або його компонентівПсихотичний синдром з тяжким психомоторним збудженням.Період вагітності і годування груддю.

Особенности применения:

Можлива поява нудоти (головним чином як наслідок допамінергічної активації). Не потребує скасування терапії, достатньо тимчасового зниження дози препарату.Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат протипоказаний під час вагітності та в період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на керування автотранспортом та роботу з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

При гострих станах Ренейро вводять внутрішньом'язово або внутрішньовенно (повільно) по 1 г (1 ампула) на добу протягом 15-20 днів. Потім, після стабілізації стану хворого, переходять на пероральну лікарську форму холіну альфосцерату.Діти. Досвід застосування Ренейро дітям відсутній.

Передозировка:

При передозуванні Ренейро, яке може проявлятися нудотою, слід зменшити дозу препарату. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Як правило, препарат добре переноситься навіть при тривалому застосуванні.З боку органів травлення: абдомінальний біль, нудота, (див. розділ Особливості застосування).З боку нервової системи: короткотривала сплутаність свідомості, тривога, безсоння, ажитація, головний біль.З боку імунної системи: при індивідуальній гіперчутливості до препарату можливе виникнення алергічних реакцій.Можливі реакції у місці введення.

Лекарственное взаимодействие:

Клінічно значуща взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами не встановлена.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 оС в оригінальній упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 4 мл в ампулах, по 5 ампул у касеті у пачці з картону. Або по 4 мл в ампулах, по 10 ампул (5х2) у касетах у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Не слід застосовувати в одній ємності з іншими лікарськими засобами.

Заявник

ТОВ Науково-виробнича фірма МІКРОХІМ.Місцезнаходження заявника та представника заявника.Україна, 93000, Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Леніна, 33.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N07AX02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ренейро
Производитель:Микрохим, НПФ, ООО
Форма выпуска:

По 4 мл в ампулах, по 5 ампул у касеті у пачці з картону. Або по 4 мл в ампулах, по 10 ампул (5х2) у касетах у пачці з картону.

Регистрационное удостоверение:№ UA/14966/01/01 от 16.03.2016. Приказ № 195 от 16.03.2016
МНН:Choline alfoscerate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: холіну альфосцерат;1 мл розчину містить холіну альфосцерату 250 мг; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Средства, влияющие на нервную систему. Парасимпатомиметики. Холина альфосцерат.
Код АТХ:N07AX02 - Холина альфосцерат
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама