Реокард инструкция по применению

Реокард фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Реокард таблетки киш./раств. по 81 мг №100 во флак. пласт.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9271/01/01 от 22.01.2009. Приказ № 31 от 22.01.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 таблетка містить ацетилсаліцилової кислоти 81 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, олія мінеральна, пропіленгліколь, триацетин, колоркоат EC4W жовтий (метакрилатний сополімер, кремнію діоксид колоїдний безводний, триетилцитрат, барвник титану діоксид (Е 171), тальк, барвник жовтий захід FCF (Е 110), барвник хіноліновий жовтий (Е 104).

Производитель:

Юнифарм, Инк., США

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Первинна профілактика інфаркту міокарда у хворих на стенокардію; вторинна профілактика інфаркту міокарда; профілактика тромбозів і емболій, у тому числі у пацієнтів з підвищеним ризиком їх виникнення (після операцій на серці та судинах, коронарного шунтування); профілактика порушень мозкового кровообігу за ішемічним типом.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до ацетилсаліцилової кислоти та інших саліцилатів. Ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту у фазі загострення; геморагічний діатез, тромбоцитопенія, гемофілія; печінкова недостатність та оксалурія; бронхіальна астма; одночасне лікування антикоагулянтами; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрази. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 16 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат протипоказаний у I та II триместрі вагітності; у разі необхідності застосування можливе тільки, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. За необхідності лікування препаратом слід припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних щодо негативного впливу ацетилсаліцилової кислоти на здатність керувати автотранспортом чи працювати з іншими механізмами.

Дети:

Дітям (вік до 16 років)препарат протипоказаний через можливий ризик виникнення синдрому Рея.

Способ применения и дозы:

Препарат призначають дорослим та дітям старше 16 років. При нестабільній стенокардії, для профілактики тромбозів і емболій після операцій на судинах, профілактики минущих порушень мозкового кровотоку та інсульту на преморбідній стадії рекомендована доза кислоти ацетилсаліцилової становить 81-324 мг (1-4 таблетки) 1 раз на добу. При гострому інфаркті міокарда рекомендована доза кислоти ацетилсаліцилової становить 81-162 мг (1–2 таблетки) 1 раз на добу або 324 мг (4 таблетки) через день.Для тривалої профілактики мігрені рекомендована доза кислоти ацетилсаліцилової становить 81-324 мг (1-4 таблетки) через день.Дозування 324 мг на добу може короткочасно застосовуватися за терапевтичними показаннями.Для кращої переносимості препарату перевагу слід надавати найменшій добовій дозі.Застосовують внутрішньо, після їди, ковтаючи цілими, запиваючи водою, молоком, лужними мінеральними водами. Курс лікування – тривалий (від 1-2 місяців до 2 років), тривалість курсу визначається індивідуально.

Передозировка:

Передозування більш ймовірне у пацієнтів літнього віку.Симптоми: нудота, блювання, шум у вухах, зниження гостроти слуху, запаморочення, сплутаність свідомості, гарячка, гіпервентиляція, кетоацидоз, респіраторний алкалоз, кома, серцево-судинна і дихальна недостатність, виражена гіпоглікемія, крововиливи.Лікування: госпіталізація, застосування активованого вугілля, промивання шлунка, визначення показань кислотно-лужного обміну, інфузійна терапія, форсований діурез показаний при концентрації саліцилатів в плазмі крові у дорослих вище ніж 500 мг/л (внутрішньовенна інфузія гідрокарбонату натрію 88 мекв в 1 л 5 % розчину глюкози зі швидкістю 10 - 15 мл/кг на годину), гемодіаліз. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Загалом Реокард® переноситься добре завдяки низькому вмісту ацетилсаліцилової кислоти. Побічні ефекти відмічаються лише в окремих випадках.Алергічні реакції: бронхоспазм, шкірні висипи; у хворих групи ризику – провокація нападів бронхіальної астми. З боку органів травлення: нудота, блювання, діарея; іноді, при тривалому застосуванні, можливі ерозії, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, та шлунково-кишкова кровотеча.З боку органів кровотворення: тромбоцитопенія, залізодефіцитна анемія (пов`язана з кровотечами з шлунково-кишкового тракту).З боку статевої системи: подовження тривалості менструації.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з антацидами знижується всмоктування ацетилсаліцилової кислоти зі шлунково-кишкового тракту. При комбінації з глюкокортикостероїдами збільшується виведення саліцилатів і підвищується ризик шлунково-кишкових кровотеч; також небажаними є комбінації з усіма нестероїдними протизапальними засобами.При одночасному застосуванні з ацетилсаліциловою кислотою підсилюється дія гепарину і непрямих антикоагулянтів внаслідок порушення функції тромбоцитів і витіснення непрямих антикоагулянтів зі зв’язку з білками крові. Препарат також підсилює дію тромболітичних і антитромботичних лікарських засобів (включаючи тиклопідин).Ацетилсаліцилова кислота знижує дію гіпотензивних засобів, підвищує концентрацію дигоксину в плазмі крові і посилює його ефекти шляхом зниження виведення.Ацетилсаліцилова кислота підсилює дію гіпоглікемічних препаратів (інсуліну і похідних сульфанілсечовини) внаслідок гіпоглікемізуючого ефекту ацетилсаліцилової кислоти і витіснення похідних сульфанілсечовини зі зв’язку з білками крові.При застосуванні з урикозуричними засобами (бензбромароном), фуросемідом, спіронолактоном, ацетилсаліцилова кислота послаблює їх дію. Не слід одночасно застосовувати препарат з метотрексатом, оскільки ацетилсаліцилова кислота підсилює його дію за рахунок зменшення ниркового кліренсу і витіснення його зі зв’язку з білками крові.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в місці, недоступному для дітей, у щільно закритій оригінальній упаковці, при температурі до 25°С.

Форма выпуска / упаковка:

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняЗ обережністю призначають препарат при подагрі та гіперурикемії, оскільки ацетилсаліцилова кислота зменшує виведення сечової кислоти, що може спровокувати гострий напад подагри у пацієнтів з порушенням обміну сечової кислоти. З обережністю призначають препарат також при патології шлунково-кишкового тракту, порушенні функції нирок та печінки, бронхіальній астмі, хронічних захворюваннях органів дихання, сінній гарячці, поліпозі слизової оболонки носа, алергічних реакціях на лікарські засоби, при дефіциті вітаміну К і глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Препарат може спричинювати кровотечі різного ступеня тяжкості під час і після проведення хірургічних втручань, тому за 5 - 7 днів до планової операції або екстракції зубів слід припинити застосування препарату.Застосування препарату у високих дозах спричинює гіпоглікемічний ефект, що необхідно брати до уваги при призначенні його пацієнтам з цукровим діабетом.При тривалому застосуванні препарату у високих дозах необхідний регулярний гематологічний контроль (рівень гемоглобіну і показників системи згортання).При одночасному застосуванні ацетилсаліцилової кислоти та алкоголю підвищується ризик уражень слизової оболонки органів шлунково-кишкового тракту і подовження часу кровотечі.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ B01AC06:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама