Ретиналамин (Mono) инструкция по применению

Ретиналамин фото, инструкция
Дозировка:
Ретиналамин лиофилизат для р-ра д/ин. по 5 мг во флак. №10
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

лиофилизат

Производитель:

Непосредственное производство: Герофарм, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в офтальмологии.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 флакон містить 5 мг ретиналаміну®;допоміжна речовина: гліцин.

Лекарственная форма:

лиофилизат

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Герофарм, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в офтальмологии.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Механізм дії препарату визначається його метаболічною активністю: препарат покращує метаболізм тканин ока та нормалізує функції клітинних мембран, покращує внутрішньоклітинний синтез білка, регулює процеси перекисного окислення ліпідів, сприяє оптимізації енергетичних процесів.Комплекс поліпептидів із молекулярною масою, яка не перевищує 10 кДа, виділених із сітківки очей крупного рогатого скота віком не більше 12 місяців чи свиней. Препарат проявляє тканиноспецифічну стимулюючу дію на фоторецептори та клітинні елементи сітківки ока; сприяє покращенню функціональної взаємодії пігментного епітелію та зовнішніх сегментів фоторецепторів при дистрофічних змінах сітківки; прискорює відновлення світлової чутливості сітківки; активізує репаративні процеси при захворюваннях чи травмах сітківки ока, зменшує прояви запальної реакції, нормалізує проникність судин, а також проявляє імуномодулюючу дію.Фармакокінетика. Внаслідок багатокомпонентного складу препарату представленого біологічно активними пептидами та амінокислотами, які проявляють сумарну багатофункціональну дію та високу тропність до тканин сітківки ока, звичайний фармакокінетичний аналіз окремих компонентів та дослідження фармакокінетики препарату неможливі.

Показания к применению:

Компенсована первинна відкритокутова глаукома, діабетична ретинопатія, центральна дистрофія сітківки запального та травматичного генезу, центральна дистрофія сітківки, міопічна хвороба (в складі комплексної терапії), центральна та периферична тапеторетинальна абіотрофія.

Противопоказания:

Індивідуальна чутливість до препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Використовувати РЕТИНАЛАМІН® тільки за призначенням лікаря.Флакон із розчиненим лікарським препаратом не можна зберігати та використовувати після зберігання. Розчин препарату РЕТИНАЛАМІН® не рекомендується змішувати з іншими розчинами.У разі пропуску ін’єкції не рекомендується вводити подвійну дозу, а провести наступну ін’єкцію, як звичайно, в намічений день.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності та годування груддю застосовувати препарат протипоказано.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає на здатність працювати з механізмами та керувати транспортом.

Дети:

Досвід застосування у дітей відсутній.

Способ применения и дозы:

При діабетичній ретинопатії, центральній дистрофії сітківки запального та травматичного генезу, центральній та периферичній тапеторетинальній абіотрофіі парабульбарно або внутрішньом’язово по 5-10 мг 1 раз на добу. Курс лікування – 5-10 днів, при необхідності повторити через 3-6 місяців.При компенсованій первинній відкритокутовій глаукомі парабульбарно або внутрішньом’язово по 5 мг 1 раз на добу. Курс лікування – 10 днів, при необхідності повторити через 3-6 місяців.При міопічній хворобі парабульбарно по 5 мг 1 раз на добу. Курс лікування – 10 днів. Рекомендується у поєднанні з ангіопротекторними засобами і вітамінами групи В.Препарат розчинити у 1-2 мл води для ін’єкцій, 0,9 % розчину натрію хлориду або 0,5 % розчину прокаїну (новокаїну), направляючи голку до стінки флакона, щоб уникнути піноутворення.При використанні в якості розчинника 0,5% розчину прокаїну (новокаїну) для внутрішньом'язового введення слід дотримуватися інформації про протипоказання, застережні заходи і вікові обмеження, що викладені в інструкції до застосування прокаїну (новокаїну).

Передозировка:

Випадки передозування препарату не описані.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції. У дуже рідкісних випадках при парабульбарному введенні препарату можливе виникнення набряку, гіперемії, болю в ділянці повік.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія з лікарськими засобами не описана.

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

В оригінальній упаковці при температурі від +2 до +20 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Ліофілізований порошок по 5 мг діючої речовини (ретиналаміна) у флаконі. По 5 флаконів в контурній чарунковій упаковці з плівки ПВХ і фольги алюмінієвої. По 2 контурні чарункові упаковки в картонній пачці з інструкцією із застосування.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Дополнительные данные

Дозировка:
Ретиналамин лиофилизат для р-ра д/ин. по 5 мг во флак. №10
Регистрация:
№ UA/6772/01/01 от 21.04.2015. Приказ № 229 от 21.04.2015
Производитель:
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.