Рибомунил инструкция по применению

Рибомунил фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Рибомунил таблетки №12 (12х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6246/01/01 от 03.02.2012. Приказ № 82 от 03.02.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: рибосомні фракції, мембранна фракція; 1 таблетка містить рибосомні фракції (титровані до 70 % РНК рибосоми Klebsiella pneumoniae, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes групи А і Haemophilus influenzae у співвідношенні 35 : 30 : 30 : 5) – 0,250 мг, мембранну фракцію (протеоглікани Klebsiella pneumoniae) – 0,375 мг;допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, сорбіт (E 420).

Производитель:

Пьер Фабр Медикамент Продакшн, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, действующие на респираторную систему. Антисептики.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Рибомуніл сприяє розвитку специфічної і неспецифічної імунної відповіді, внаслідок чого посилюється боротьба організму з бактеріальними та вірусними інфекціями.Дослідження на тваринах і людях показали, що Рибомуніл має імуногенні та імуномодулюючі властивості, а також може проникати у слизову оболонку кишечника. Це було підтверджено у ході експериментів in vitro на моделі, що відтворює епітелій кишечника.Мембранна фракція грамнегативної бактерії K. pneumoniae взаємодіє з рецепторами уродженого імунітету. Ці рецептори експресуються клітинами уродженої імунної системи, що пояснює широкий спектр впливу Рибомунілу на неспецифічну імунну відповідь: відбувається посилення функцій нейтрофілів (адгезії і міграції), активація моноцитів/макрофагів і НК-клітин (натуральних кілерів). Рибомуніл також індукує дозрівання дендритних клітин людини, що стимулює проліферацію Т-клітин та ініціює специфічну імунну відповідь на рибосомні фракції.Біохімічне дослідження характеристик показало наявність на рибосомах макромолекул, які ідентичні антигенам, що зазвичай виявляються на мембранах бактерій. Кожна рибосомна фракція є імуногенною і діє як вакцинний антиген, створюючи специфічні клітини, що секретують антитіла, у крові та слизовій тканині. Ці клітини локально продукують специфічні антитіла, здатні розпізнати антигени цілих бактерій, і знижують адгезію бактерій до епітеліальних клітин. Фармакокінетика. Рибомуніл є біодоступним. Він досягає пеєрових бляшок і стимулює імунокомпетентні клітини.Оскільки макромолекули, які входять до складу Рибомунілу, не мають специфічного метаболізму, малоймовірно, що препарат може взаємодіяти з іншими лікарськими засобами.

Показания к применению:

Профілактика рецидивуючих інфекцій ЛОР-органів у дітей.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату або одного з його компонентів в анамнезі.Аутоімунні захворювання. Оскільки препарат містить сорбіт, він протипоказаний пацієнтам з непереносимістю фруктози.

Особенности применения:

У поодиноких випадках препарат може спричиняти різке підвищення температури тіла невстановленого походження (≥ 39° C) невдовзі після початку лікування. У таких випадках терапію необхідно припинити і не поновлювати. Це явище не слід плутати з підвищенням температури тіла, яке іноді спостерігається при слабких ЛОР-симптомах. У разі розвитку реакцій гіперчутливості необхідно негайно припинити лікування і не повторювати його. Не рекомендується призначати препарат дітям віком до 6 років через можливі труднощі з прийманням таблеток. Рибомуніл не призначають у разі гострих кишкових інфекцій.Відомо, що імуностимулятори з бактеріальними компонентами можуть спричиняти напади у хворих на астму. У разі розвитку нападу астми лікування припиняють і більше не призначають препарат. Застосування у період вагітності або годування груддю. Дані щодо застосування Рибомунілу вагітним відсутні. Дослідження на тваринах не виявили безпосереднього або опосередкованого шкідливого впливу препарату на репродуктивну функцію. Однак як запобіжний захід бажано уникати застосування Рибомунілу в період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає на швидкість психомоторних реакцій.

Способ применения и дозы:

Дітям віком від 6 років: внутрішньо по 3 таблетки вранці натще 1 раз на добу. Перший місяць лікування: препарат слід приймати у перші 4 дні тижня протягом 3 тижнів. Наступні 5 місяців лікування: препарат слід приймати у перші 4 дні кожного місяця.1-й  місяць: Наступні 5 місяців:1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 8 9 10 11 12 13 1415 16 17 18 19 20 21 15 16 17 18 19 20 2122 23 24 25 26 27 28 22 23 24 25 26 27 2829 30 31 29 30 31 Діти. Препарат застосовують для лікування дітей віком від 6 років.

Передозировка:

Клінічна практика свідчить про те, що передозування Рибомунілу не спричиняє специфічних клінічних симптомів.

Побочные действия:

Нижче наведено інформацію щодо небажаних ефектів, можливо, спричинених Рибомунілом, отриману під час 9 клінічних досліджень, в які був включений 1231 пацієнт, а також протягом постмаркетингових спостережень. Залежно від частоти побічні реакції розподілені на такі категорії: дуже поширені (≥ 1/10), поширені (≥ 1/100, < 1/10), непоширені (≥ 1/1000, < 1/100), рідко поширені (≥ 1/10000, < 1/1000), поодинокі (< 1/10000), з невідомою частотою (наявні дані не дають змоги оцінити частоту цих реакцій).Інфекції та інвазії Поширені: вушні інфекції, ринофарингіт, тонзиліт.Непоширені: бронхіт, гастроентерит, синусит.З невідомою частотою: ларингіт.З боку системи крові та лімфатичної системи Непоширені: лімфаденопатія.З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння Непоширені: кашель.З невідомою частотою: астматичні напади.З боку шлунково-кишкового тракту Непоширені: діарея, біль у животі, нудота, блювання, гіперсалівація. Ефекти загального характеру і місцеві реакції Непоширені: гіпертермія, астенія. З боку шкіри і підшкірних тканин З невідомою частотою: еритема, екзема, судинна пурпура, вузликова еритема.З боку імунної системи З невідомою частотою: реакції гіперчутливості, кропив'янка, ангіоневротичний набряк.

Лекарственное взаимодействие:

Не описана.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 12 таблеток у блістері. По 1 блістеру в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Рибомунил
Производитель:Пьер Фабр Медикамент Продакшн, Франция
Форма выпуска: По 12 таблеток у блістері. По 1 блістеру в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6246/01/01 от 03.02.2012. Приказ № 82 от 03.02.2012
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: рибосомні фракції, мембранна фракція; 1 таблетка містить рибосомні фракції (титровані до 70 % РНК рибосоми Klebsiella pneumoniae, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes групи А і Haemophilus influenzae у співвідношенні 35 : 30 : 30 : 5) – 0,250 мг, мембранну фракцію (протеоглікани Klebsiella pneumoniae) – 0,375 мг;допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, сорбіт (E 420).

Фармакологическая группа:Средства, действующие на респираторную систему. Антисептики.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Эксперты сказали, сколько шагов надо делать ежедневно, чтобы продлить жизнь
Прогулки полезны как для физического, так и для пс...
Реклама