Риниколд инструкция по применению

Риниколд фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Риниколд таблетки №10
Производитель:
Регистрация:
№ Р.05.03/06742 от 30.05.2008. Приказ № 283 от 30.05.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, желатин, полівінілпіролідон К-30, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, тальк.

Производитель:

Шрея Лайф Саенсиз Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування грипу та застудних захворювань, що супроводжуються гарячкою, кашлем, ринітом, головним болем, болем у горлі та м’язах.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виражені порушення функції печінки, нирок, дефіцит ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові, артеріальна гіпертензія, органічні захворювання серцево-судинної системи, ішемічна хвороба серця, глаукома, порушення сну, алкоголізм, гострий панкреатит, гепатит. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 днів і супроводжуються високою температурою тіла, слід негайно звернутися до лікаря.Не можна перевищувати рекомендовану дозу або приймати препарат більше 5 послідовних днів. Великі дози парацетамолу можуть спричинити нефропатію з необоротною печінковою недостатністю. Під час прийому Риніколду не слід застосовувати інші лікарські засоби, що містять парацетамол. При застосуванні препарату не рекомендується вживати алкогольні напої, оскільки етиловий спирт при одночасному прийомі парацетамолу може завдати значної шкоди печінці. З обережністю препарат призначають пацієнтам із порушеннями функції печінки, гіпертрофією передміхурової залози, захворюваннями щитовидної залози, обструктивними станами шлунково-кишкового тракту, епілепсією, серцево-судинними захворюваннями та особам літнього віку.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Оскільки клінічних даних щодо застосування Риніколду у період вагітності недостатньо, не слід застосовувати його у цей період. Компоненти препарату виявляються в грудному молоці, тому під час лікування Риніколдом слід припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

В період лікування слід уникати керування транспортними засобами, роботи з механізмами та видів діяльності, які потребують підвищеної уваги.

Дети:

Ефективність і безпека застосування препарату у дітей віком до 12 років не встановлені, тому його не слід застосовувати Риніколд цій віковій категорії.

Способ применения и дозы:

Таблетки ковтають цілими, запиваючи ½ склянкою води, після їди. Дорослі приймають по 1 - 2 таблетки 3 - 4 рази на добу; діти віком від 12 до 18 років – по ½ таблетки 3 - 4 рази на добу. Інтервал між прийомами не повинен бути меншим, ніж 4 години. Курс лікування становить 3 - 5 днів.

Передозировка:

Симптоми передозування парацетамолу: гепатотоксичний ефект, у тяжких випадках розвивається некроз печінки. Перші симптоми можуть проявитися протягом 24 - 48 годин або пізніше, після передозування, і включають нудоту, блювання і біль в епігастральній ділянці. Симптоми передозування, пов’язані з потенціюванням парасимпатолітичної дії антигістамінного компонента та симпатоміметичної дії фенілефрину: сонливість, за якою можливе збудження (особливо у дітей); порушення зору; нудота, блювання, головний біль; порушення кровообігу; коматозний стан; судоми; зміна поведінки; артеріальна гіпертензія; брадикардія; атропін-подібний психоз. Лікування. Внутрішньовенне або пероральне введення N-ацетилцистеїну як антидоту до парацетамолу, промивання шлунка, призначення активованого вугілля, моніторинг стану дихальної та кровоносної системи (не слід застосовувати адреналін). При розвитку судом призначають діазепам. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

З боку травного тракту: нудота, сухість у роті, біль в епігастральній ділянці, зниження тонусу шлунково-кишкової системи, пригнічення перистальтики кишечнику, блювання, діарея.Алергічні реакції: висипи, кропив’янка, свербіж.З боку дихальної системи: сухий кашель.З боку центральної нервової системи: порушення сну, запаморочення, відчуття втоми, порушення координації рухів, головний біль, запаморочення, тремор, парестезії.З боку серцево-судинної системи: аритмії, тахікардія або брадикардія, підвищення артеріального тиску.З боку сечовидільної системи: ниркова коліка, дизуричні явища, затримка сечі.В окремих випадках можливі прояви побічних реакцій з боку системи кровотворення (анемія, тромбоцитопенія, метгемоглобінемія, агранулоцитоз, лейкопенія).

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія препарату зумовлена взаємодією його компонентів з іншими лікарськими засобами.При одночасному застосуванні з препаратами, які індукують ферменти печінки (деякі снодійні та протисудомні препарати, рифампіцин, етанол), посилюється гепатотоксичність парацетамолу.При одночасному застосуванні парацетамол посилює гепатотоксичність хлорамфеніколу.При одночасному застосуванні парацетамолу з азидотимідином можливий розвиток нейтропенії.Метоклопрамід прискорює абсорбцію парацетамолу. Пробеніцид впливає на концентрацію парацетамолу в плазмі та його екскрецію.Взаємодія між симпатоміметичними амінами та інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект. Фенілефрин може взаємодіяти з іншими симпатоміметиками та вазодилататорами, що спричиняє небажані ефекти. Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та антигіпертензивних препаратів. Одночасне застосування інгібіторів МАО потенціює ефекти фенілефрину. Стани, при яких застосовуються ці препарати, є протипоказанням щодо застосування таблеток Риніколд.Подібно до інших антигістамінних препаратів, хлорфеніраміну малеат сприяє седативному ефекту, який спричиняють депресанти центральної нервової системи при їх одночасному застосуванні.Кофеїн здатний посилювати аналгезуючий ефект ацетилсаліцилової кислоти та ібупрофену, а також ерготаміну при лікуванні мігрені. В комбінації з мідантаном можливе посилення збуджувальної дії на центральну нервову систему. При одночасному застосуванні з циметидином ймовірне посилення побічних ефектів кофеїну за рахунок зниження його інактивації в печінці.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; 1 блістер у картонній коробці; або по 4 таблетки в блістері, 1 блістер у картонному конверті; по 50 конвертів, що містять 4 таблетки, у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Риниколд
Производитель:Шрея Лайф Саенсиз Пвт. Лтд., Индия
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері; 1 блістер у картонній коробці; або по 4 таблетки в блістері, 1 блістер у картонному конверті; по 50 конвертів, що містять 4 таблетки, у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ Р.05.03/06742 от 30.05.2008. Приказ № 283 от 30.05.2008
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, желатин, полівінілпіролідон К-30, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, тальк.

Фармакологическая группа:Анальгетики и антипиретики.
Код АТХ:R05X - Прочие комбинированные препараты, применяемые при кашле и простудных заболеваниях
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Лечение синусита в домашних условиях
Как лечить синусит домаПрофилактика синусита в дом...
Реклама
Диетолог объяснил, сколько может хранить вареный рис
Рис содержит углеводы, белки, витамины группы В, м...
Умственная работа помогает похудеть: эксперты
Интенсивное мышление и активность мозга могут увел...
Реклама