Риноксил-Н инструкция по применению

Риноксил-Н фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Риноксил-Н капли наз., р-р, 0,25 мг/мл по 10 мл во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13474/01/01 от 26.02.2014. Приказ № 149 от 26.02.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 12.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: оксиметазолін;1 мл розчину містить: Риноксил-Н 0,25 мг/млоксиметазолінугідрохлориду 0,25 мг;Риноксил-Н 0,5 мг/млоксиметазолінугідрохлориду 0,5 мг;допоміжні речовини: натрію дигідрофосфатдигідрат,динатрію фосфатдигідрат,бензалконію хлорид,динатріюедетат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Производитель:

Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засіб, що застосовується при захворюваннях порожнини носа.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Риноксил-Н належить до групи місцевих судинозвужувальних засобів (деконгенсантів). Чинить альфа-адреноміметичну дію.Як похідний імідазоліну, при низьких концентраціях чинить, в основному, альфа2-адреноміметичну дію, при високих – діє на альфа1-адренорецептори.Звужує судини у місці нанесення, зменшує набряк слизової оболонки носа та верхніх дихальних шляхів, зменшує виділення з носа. Відновлює носове дихання. Сприяє відновленню аерації придаткових пазух, порожнини середнього вуха, що попереджує розвиток бактеріальних ускладнень (гаймориту, синуситу, середнього отиту). При місцевому назальному застосуванні в терапевтичних концентраціях не подразнює слизову оболонку носа, не спричиняє гіперемію. Фармакокінетика.Дія препарату розпочинається швидко (через декілька хвилин після застосування). Тривалість дії – до 12 годин. При місцевому інтраназальному застосуванні не чинить системної дії.

Показания к применению:

Гострі респіраторні захворювання, що супроводжуються закладеністю носа. Алергічний риніт. Вазомоторний риніт. Для відновлення дренажу та носового дихання при захворюваннях придаткових пазух порожнини носа, євстахіїті, середньому отиті. Для усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями у носових ходах.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, атрофічний риніт. Протипоказано хворим, які приймають інгібітори моноамінооксидази та інші препарати, що сприяють підвищенню артеріального тиску.Протипоказано при тяжких формах серцево-судинних захворювань (артеріальна гіпертензія, стенокардія), при вираженому атеросклерозі, тахікардії, підвищеному внутрішньоочному тиску, закритокутовій глаукомі, гіпертиреозі, цукровому діабеті, феохромоцитомі.Особливі заходи з безпеки.Слід уникати довготривалого застосування і передозування препарату. Довготривале застосування протинабрякового засобу для носа може призвести до послаблення його дії. Зловживання цим засобом може спричинити атрофію слизової оболонки та реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом, а також пошкодження слизового епітелію та інгібування активності епітелію. Дози, вищі за рекомендовані, треба застосовувати тільки під наглядом лікаря.

Способ применения и дозы:

Риноксил-Н, краплі назальні, розчин 0,25 мг/мл, 0,5 мг/мл,закапують у кожний носовий хід, відкинувши голову трохи назад та відхиливши її вправо при застосуванні у ліву ніздрю і вліво – при застосуванні у праву ніздрю. Дози Риноксилу-Н, що рекомендовані нижче, треба застосовувати тільки під наглядом лікаря. Тривалість лікування не повинна перевищувати 5-7 днів.Дорослі та діти від 6 років.Застосовують Риноксил-Н, краплі назальні, розчин 0,5 мг/мл, по 1-2 краплі у кожен носовий хід 2-3 рази на день.Діти від 1 року до 6 років.Застосовують Риноксил-Н, краплі назальні, розчин 0,25 мг/мл, по 1-2 краплі у кожен носовий хід 2-3 рази на день.Діти.Не слід застосовувати Риноксил-Н, краплі назальні, розчин 0,25 мг/мл, дітям віком до1 року, Риноксил-Н, 0,5 мг/мл, – дітям до 6 років. Слід уникати довготривалого застосування і передозування препарату. Довготривале застосування протинабрякового засобу для носа може призвести до послаблення його дії. Зловживання цим засобом може спричинити атрофію слизової оболонки та реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом, а також пошкодження слизового епітелію та інгібування активності епітелію. Дози, вищі за рекомендовані, треба застосовувати тільки під наглядом лікаря.

Передозировка:

Після значного передозування або випадкового прийому внутрішньо можуть виникнути такі симптоми: звуження зіниць, нудота, блювання, ціаноз, підвищення температури, тахікардія, аритмія, судинна недостатність, артеріальна гіпертензія, дихальні розлади, набряк легенів, зупинка серця.Крім цього можуть виникнути психічні розлади, а також пригнічення функцій центральної нервової системи, які супроводжуються сонливістю, зниженням температури тіла, брадикардією, артеріальною гіпотензією, зупинкою дихання, можливий розвиток коми.При випадковому передозуванні слід припинити застосування препарату та негайно звернутись до лікаря. Терапевтичні заходи при передозуванні: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Іноді – печіння або сухість носових оболонок, чхання. Рідко – після того, як ефект від застосування Риноксилу-Н закінчиться – відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія). Можливе виникнення алергічних реакцій, у т.ч. висипів, свербежу. Багаторазове передозування при місцевому назальному застосуванні призводить іноді до таких системних симпатоміметичних ефектів, як прискорення пульсу (тахікардія) та підвищення артеріального тиску. Дуже рідко – неспокій, безсоння, втома, головний біль, нудота. Тривале безперервне застосування судинозвужувальних препаратів може призвести до тахіфілаксії, атрофії слизової оболонки порожнини носа та зворотного набряку слизової носа (медикаментозний риніт).

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні блокаторів МАО і трициклічних антидепресантів можливе підвищення артеріального тиску.Сумісне призначення інших судинозвужувальних лікарських засобів підвищує ризик розвитку побічних ефектів.

Срок годности:

2 роки.Після відкриття флакона термін придатності препарату – 28 діб.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковціпри температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 мл у флаконах № 1, № 5.Категоріявідпуску.Без рецепта.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняЗастосування у період вагітності або годування груддю.Не допускається перевищення рекомендованих доз. В період вагітності і годування груддю препарат слід застосовувати тільки після ретельної оцінки співвідношення ризику і користі для матері і дитини.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Після тривалого застосування препарату в дозах, що перевищують рекомендовані, не можна виключити загальний вплив на серцево-судинну систему. У таких випадках здатність керувати транспортним засобом може знизитися.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Риноксил-Н
Производитель:Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина
Форма выпуска:По 10 мл у флаконах № 1, № 5.Категоріявідпуску.Без рецепта.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13474/01/01 от 26.02.2014. Приказ № 149 от 26.02.2014
МНН:Oxymetazoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: оксиметазолін;1 мл розчину містить: Риноксил-Н 0,25 мг/млоксиметазолінугідрохлориду 0,25 мг;Риноксил-Н 0,5 мг/млоксиметазолінугідрохлориду 0,5 мг;допоміжні речовини: натрію дигідрофосфатдигідрат,динатрію фосфатдигідрат,бензалконію хлорид,динатріюедетат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Засіб, що застосовується при захворюваннях порожнини носа.
Код АТХ:R01AA05 - Оксиметазолин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама