Риносепт инструкция по применению

Риносепт фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Риносепт капли наз. 0,025 % по 5 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3943/01/01 от 01.12.2005. Приказ № 166 от 17.03.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл містить нафазоліну 0,00025 г;в 1 мл міститься 24 краплі.допоміжні речовини: декстран, декаметоксин, натрію хлорид, вода очищена;

Основные физико-химические свойства:

прозора, безбарвна або злегка жовтувата рідина;

Производитель:

Опытный завод ГНЦЛС

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, которые стимулируют альфа-и альфа + бета-адренорецепторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Нафазолін належить до неселективних альфа-адреноміметиків, які чинять судинозвужуючу дію на судини слизової оболонки, що приводить до зменшення набряку, згасання процесів запалення, покращує дренаж придаткових пазух носа, полегшує носове дихання. Компонент допоміжних речовин – декаметоксин має високу протимікробну активність, виконує роль консерванта. Середньомолекулярні декстрани у складі допоміжних речовин зменшують подразнюючий ефект адренергічного компонента препарату на слизову, усувають відчуття висушування слизової після закапування препарату, посилюють активність фагоцитів і репаративні процеси в епітелії слизової. Фармакокінетика. Препарат діє місцево, всмоктується в незначній кількості. Дія препарату починається через 5-7 хвилин і триває протягом 3-4 годин.

Показания к применению:

Гострий риніт, алергічний риніт, ринофарингіт, синусити, гострий катар євстахієвої труби, середній отит (у складі комбінованої терапії).У процесі підготовки пацієнтів до діагностичних та хірургічних маніпуляцій у носових ходах з метою зменшення набряку слизової, санації порожнини носа від мікробної флори, зменшення всмоктування засобів місцевої анестезії; після хірургічних втручань на носовій перегородці, раковинах носа та з приводу поліпозу у ранній післяопераційний період для профілактики мікробних гнійно-запальних ускладнень, прискорення процесів регенерації слизової та для відновлення носового дихання.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тахікардія, артеріальна гіпертензія.

Особенности применения:

Підігрівання препарату до температури 36-38°С перед застосуванням підвищує його ефективність.Застосування для лікування вагітних, жінок, які годують груддю. Ріносепт® не чинить системного впливу у зв’язку з його місцевою дією і незначним всмоктуванням, тому його застосування не протипоказано вагітним і жінкам у період годування груддю.

Способ применения и дозы:

При ринітах, синуситах, ринофарингітах, гострому катарі євстахієвої труби, при середньому отиті дорослі і діти віком старше 12 років Ріносепт® закапують по 3-4 краплі 3-4 рази на добу в кожний носовий хід. Дітям від 6 місяців до 2 років закапують по 1 краплі 2-3 рази на добу, від 2 до 5 років - по 1-2 краплі 3-4 рази на добу. Після хірургічних втручань в кожний носовий хід закапують по 3-4 краплі препарату 3-4 рази на добу протягом трьох діб.

Передозировка:

У випадку закапування препарату у дозах, що перевищують рекомендовані в інструкції, можливі виникнення сухості у носі, головного болю, підвищення артеріального тиску. Необхідно припинити застосування препарату і провести симптоматичну терапію. Якщо помилково препарат був прийнятий внутрішньо, треба промити шлунок, застосувати ентеросорбенти – активоване вугілля тощо.

Побочные действия:

Можливі висипання на шкірі, безсоння, головний біль, запаморочення, відчуття сухості, печіння у носових ходах, тахікардія.

Лекарственное взаимодействие:

Інші a-адреноміметичні препарати посилюють активність Ріносепту®. Препарат завдяки наявності нафтизину (нафазоліну) посилює гіпертензивну дію трициклічних антидепресантів та інгібіторів МАО.

Срок годности:

Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15 оС до 25 оС. Термін придатності – 2 роки. Після розкриття флакону препарат зберігати 14 діб.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 мл у флаконі з трубки скляної. Флакони разом з кришкою-крапельницею поліетиленовою поміщені в пачку з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: naphazoline; 2-(1-нафтилметил)-імідазоліну нітрат;Форма випускуКраплі назальні.АдресаУкраїна, 61057, м. Харків, вул. Воробйова, 8.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R01AA08:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Риносепт
Производитель:Опытный завод ГНЦЛС
Форма выпуска:По 5 мл у флаконі з трубки скляної. Флакони разом з кришкою-крапельницею поліетиленовою поміщені в пачку з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3943/01/01 от 01.12.2005. Приказ № 166 от 17.03.2009
МНН:Naphazoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл містить нафазоліну 0,00025 г;в 1 мл міститься 24 краплі.допоміжні речовини: декстран, декаметоксин, натрію хлорид, вода очищена;

Фармакологическая группа:Препараты, которые стимулируют альфа-и альфа + бета-адренорецепторы.
Код АТХ:R01AA08 - Нафазолин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама