Ринзакофф инструкция по применению

Ринзакофф фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ринзакофф сироп по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11169/01/01_ от 29.10.2010. Приказ № 403 от 30.05.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: сальбутамолу сульфат, бромгексину гідрохлорид, гвайфенезин, ментол (левоментол);5 мл сиропу містять сальбутамолу сульфату 1,205 мг, еквівалентно сальбутамолу 1 мг; бромгексину гідрохлориду 2 мг; гвайфенезину 50 мг; ментолу (левоментолу) 0,5 мг; допоміжні речовини: натрію метилпарагідроксибензоат (E 219); натрію пропілпарагідроксибензоат (E 217); сахароза; пропіленгліколь; сахарин натрію; кислота сорбінова; гліцерин; кислота лимонна, моногідрат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); барвник Жовтий захід FCF (Е 110); вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

сиропоподібна рідина оранжевого кольору.

Производитель:

Юник Фармасьютикал Лабораториз, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Ринзакофф – комбінований препарат, що чинить бронхолітичну, відхаркувальну і муколітичну дію.Фармакологічна дія препарату зумовлена компонентами, що входять до його складу.Сальбутамол – бронхолітичний засіб, стимулює β2-адренорецептори бронхів. Спричиняючи розширення бронхів, попереджує або купірує бронхоспазм (бронходилатуючий ефект). Практично не діє на β1-адренорецептори серця. Попереджує виділення медіаторів алергії та запалення з опасистих клітин. Поліпшує мукоциліарний кліренс.Бронходилатуючий ефект досягається шляхом стимуляції β2-адренорецепторів та внутрішньоклітинною акумуляцією цАМФ.Бромгексин чинить муколітичну дію. Муколітичний ефект пов’язаний з деполімеризацією та розрідженням мукопротеїнових та мукополісахаридних волокон секрету. Значну роль у механізмі дії бромгексину відіграє його здатність стимулювати утворення сурфактанту – поверхнево-активної речовини ліпідо-білково-мукополісахаридної природи, що синтезується в клітинах альвеол, біосинтез сурфактанту порушується при різних бронхолегеневих захворюваннях. Останнє призводить до порушення стабільності альвеолярних клітин, ослаблення їхньої реакції на несприятливі впливи. Препарат також чинить незначну протикашльову дію.Гвайфенезин – відхаркувальний засіб, стимулює секреторні клітини слизової оболонки бронхів, що продукують нейтральні полісахариди, деполімеризує кислі муко- полісахариди, зменшує в’язкість і збільшує об’єм мокротиння, активує циліарний апарат бронхів, полегшує виведення мокротиння і сприяє переходу непродуктивного кашлю в продуктивний.Ментол подразнює нервові закінчення і тим самим чинить відволікаючу, помірну спазмолітичну та антисептичну дію. М’яко стимулює секрецію бронхіальних залоз, чинить заспокійливу дію і зменшує подразнення слизової оболонки дихальних шляхів.При гострому нападі астми і загостреннях хронічних обструктивних пульмонологічних захворювань, при яких має місце звуження просвіту бронхів та затруднене відходження мокротиння, фіксована комбінація сальбутамолу, бромгексину, гвайфенезину та ментолу розширює бронхи та полегшує відходження мокротиння з дихальних шляхів.Фармакокінетичне дослідження препарату не проводилось.

Показания к применению:

Захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються утворенням в’язкого секрету, що важко відділяється при: хронічному бронхіті;бронхіальній астмі;емфіземі легенів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату;тяжка печінкова недостатність; тяжка ниркова недостатність;тяжка серцева недостатність;некоригована артеріальна гіпертензія; аортальний стеноз;міокардит;вади серця;тахіаритмія;глаукома;декомпенсовані ендокринні порушення (тиреотоксикоз);виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (у тому числі в анамнезі);шлункова кровотеча (у тому числі в анамнезі);вагітність, період годування груддю;дитячий вік до 6 років.

Особенности применения:

При лікуванні необхідно приймати достатню кількість рідини, що підвищує відхаркувальну дію складової препарату – бромгексину.Не рекомендується запивати препарат лужними напоями. Рекомендується контроль за рівнем калію в плазмі крові, особливо у разі тяжкої бронхіальної астми.Вірогідне збільшення частоти серцевих скорочень та артеріального тиску при прийомі препарату може зумовити необхідність корекції дози гіпотензивних та антиангінальних препаратів.Слід з обережністю застосовувати препарат хворим на ішемічну хворобу серця, гострий інфаркт міокарда, гіпертрофічну обструктивну кардіоміопатію, артеріальну гіпертензію, схильність до подовження інтервалу QT, гіпертиреоз, феохромоцитому та цукровий діабет. Також з обережністю застосовувують препарат при бронхіальній астмі тяжкого перебігу, гіпоксії будь-якого ґенезу, спільно з іншими протиастматичними препаратами у зв’язку з можливим розвитком гіпокаліємії. В таких випадках контроль рівня калію та його корекція є обов’язковими.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Ринзакофф протипоказаний для застосування у жінок в період вагітності. На період лікування препаратом слід припинити годування груддю (препарат проникає у грудне молоко).

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Слід утримуватися від керування автомобілем або роботи з потенційно небезпечними механізмами під час прийому препарату Ринзакофф.

Дети:

Не застосовувати дітям віком до 6 років.

Способ применения и дозы:

Діти віком від 6 до 12 років - по 1 чайній ложці (5 мл) 3 рази на добу.Діти віком від 12 років та дорослі - по 2 чайні ложки (10 мл) 3 рази на добу.Тривалість лікування визначається індивідуально лікарем.

Передозировка:

Тахікардія, аритмія, порушення сну, біль у ділянці грудей, тремор рук та всього тіла. При передозуванні потрібно відмінити препарат. Лікування симптоматичне (промивання шлунка, призначення активованого вугілля).

Побочные действия:

З боку травної системи: нудота, блювання; при тривалому прийомі – діарея, яка проходить після відміни препарату; дуже рідко – загострення виразкової хвороби шлунка, підвищення активності печінкових трансаміназ.З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття, тахікардія, аритмія; рідко –артеріальна гіпотензія, минуща периферійна вазодилатація; дуже рідко – колапс.З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, підвищена нервова збудливість, порушення сну, сонливість, тремор; дуже рідко - судоми.Алергічні реакції: рідко – шкірний висип, риніт, подразнення горла; дуже рідко – парадоксальний бронхоспазм, ангіоневротичний набряк.Інші: гіпокаліємія, забарвлення сечі в рожевий колір.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування препарату Ринзакофф з блокаторами β-адренорецепторів (наприклад, пропанололом) зменшує активність сальбутамолу, що входить до складу препарату.Не рекомендується поєднувати Ринзакофф з інгібіторами МАО та трициклічними антидепресантами, мапротиліном, метилдопою та ерготаміном, оскільки таке поєднання може призвести до раптового зниження артеріального тиску.Сумісно з препаратом Ринзакофф не можна застосовувати загальні анестетики, а також левадопу. Це може призвести до тяжких шлуночкових аритмій. Одночасний прийом препарату Ринзакофф із селективними β2-адреноміметиками, теофіліном та іншими ксантинами підвищує ризик появи гіпокаліємії та може призвести до розвитку тахіаритмій.Діуретики та глюкокортикостероїди посилюють гіпокаліємічний ефект сальбутамолу.У разі одночасного застосування препарату Ринзакофф та серцевих глікозидів підвищується ризик аритмії. Сальбутамол, складова препарату, зменшує концентрацію дигоксину в плазмі крові.Одночасне призначення з антихолінергічними засобами (в тому числі інгаляційними) може призвести до підвищення внутрішньоочного тиску.Одночасне призначення з препаратами, що містять кодеїн, та іншими протикашльовими засобами утруднює відходження розрідженого мокротиння.Інші симпатоміметики посилюють ефект сальбутамолу.При застосуванні у поєднанні з препаратами літію зменшується вазопресорна реакція.Бромгексин, що входить до складу препарату, сприяє проникненню антибіотиків та сульфаніламідних лікарських засобів у тканину легень.

Срок годности:

2 роки. Термін придатності після відкриття флакона відповідає терміну придатності, зазначеному на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці.  Зберігати в недоступному для дітей місці. Після кожного використання необхідно щільно закривати флакон кришкою і зберігати відповідно умовам зберігання, зазначеним на упаковці. 

Форма выпуска / упаковка:

100 мл у флаконі з поліетилену. По 1 флакону разом із мірним стаканчиком у коробці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Ворлі, Мумбаї 400 030, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A01AD11:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ринзакофф
Производитель:Юник Фармасьютикал Лабораториз, Индия
Форма выпуска:100 мл у флаконі з поліетилену. По 1 флакону разом із мірним стаканчиком у коробці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/11169/01/01_ от 29.10.2010. Приказ № 403 от 30.05.2012
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: сальбутамолу сульфат, бромгексину гідрохлорид, гвайфенезин, ментол (левоментол);5 мл сиропу містять сальбутамолу сульфату 1,205 мг, еквівалентно сальбутамолу 1 мг; бромгексину гідрохлориду 2 мг; гвайфенезину 50 мг; ментолу (левоментолу) 0,5 мг; допоміжні речовини: натрію метилпарагідроксибензоат (E 219); натрію пропілпарагідроксибензоат (E 217); сахароза; пропіленгліколь; сахарин натрію; кислота сорбінова; гліцерин; кислота лимонна, моногідрат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); барвник Жовтий захід FCF (Е 110); вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.
Код АТХ:A01AD11 - Прочие
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Кому не следует пить воду с лимоном
Диетологи рекомендуют начинать утро со стакана вод...
В каком возрасте не стоит делать лазерную коррекцию зрения
Лазерная коррекция зрения, также известная как реф...
Реклама